iPresso dla rzecznika prasowego

346 views

Published on

Narzędzie wspomagające codzienną pracę rzecznika prasowego.

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
346
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
7
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

iPresso dla rzecznika prasowego

 1. 1. Skup się na strategii i pomysłach, iPresso zajmie się resztą. Narzędzie pracy rzecznika prasowego
 2. 2. Zarządzanie relacjami z mediami. o Zarządzanie kontaktami oraz analiza intensywności działań o Profesjonalna sekcja prasowa – internetowe biuro prasowe o Wsparcie powiadomieniami sms, voice i e-mail o Konferencje prasowe on-line „Wzrost zainteresowania materiałami oraz nawet o 50% większa frekwencja na konferencjach prasowych.”
 3. 3. Pełen monitoring. „Szybka i przemyślana reakcja na negatywne zjawisko w mediach społecznościowych zatrzymuje lawinę i infekcję na kolejne media.” o Monitoring prasy, radia, telewizji o Monitoring Internetu (fora, serwisy informacyjne, blogi) o Monitoring mediów społecznościowych
 4. 4. Cykl życia informacji prasowej. o Tworzenie informacji prasowych z akceptacją „na dwie ręce”. o Zarządzanie szkicami i pomysłami na komunikaty. o Publikacja bezpośrednio w systemach redakcyjnych mediów. o Spersonalizowana, targetowana dystrybucja przez e-mailing. o Zarządzanie szablonami. o Automatyczne generowanie listy follow-up oraz follow-up przez sms. o Raportowanie dostarczenia, odczytu e-maili oraz zliczanie kliknięć .
 5. 5. Dostępność w terenie. „Dostęp do raportów z monitoringu i publikacja depeszy w agencji prasowej daje pełną gotowość w każdej sytuacji.” o Dostęp do całego systemu przez tablet*. o W pełni dotykowy system działający niezależnie do sprzętu i systemu operacyjnego. o Bezpieczne połączenie i uruchamianie działań bez względu na czas i miejsce. * Gwarantowana mobilność - tablet udostępniany jest w ramach abonamentu iPresso.
 6. 6. Kilka mediów społecznościowych w 1 miejscu. o Dostęp do Facebook,Twitter iYouTube w poziomu iPresso. o Zarządzanie cyklem życia postów dzięki opóźnionej publikacji. o Pobieranie postów i komentarzy bezpośrednio do iPresso.
 7. 7. Kontrola jakości. o Tworzenie anonimowych ankiet internetowych. o Zautomatyzowana, targetowana dystrybucja ankiet przez e-mailing. o Gromadzenie wyników badań w iPresso. o Analiza konwersji dostarczenia i wypełniania ankiet. „Można przeprowadzić ankietę po konferencji prasowej i zbadać opinię m.in. o jakości materiałów i jasności odpowiedzi.”
 8. 8. Baza materiałów w 1 miejscu. o Archiwizacja informacji prasowych, grafik, zdjęć, dokumentów i innych materiałów. o Udostępnianie dziennikarzom wybranych materiałów przez sekcję dla mediów w serwisie internetowym. o Wygodny dostęp do materiałów przez wirtualny dysk sieciowy. o Zarządzanie uprawnieniami w ramach zespołu prasowego.
 9. 9. Wsparcie PR Direct Marketing Lead Scoring Analiza i monitoring działań Zarządzanie reputacją MarketingAutomation Lead Nurturing Pełna mobilność Jedyne tak kompleksowe narzędzie dla marketingu i wsparcia sprzedaży. E-learnig marketingowy Centrum informacji marketingowej

×