Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ольга Манукян. Школа лідерства – наша маленька країна

218 views

Published on

Ольга Манукян. Школа лідерства – наша маленька країна

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Ольга Манукян. Школа лідерства – наша маленька країна

  1. 1. Районна Асоціація «Старшокласник» - орган учнівського самоврядування Святошинського району, який було засновано в жовтні 1998 року. Районна асоціація «Старшокласник» - це громадське добровільне об’єднання старшокласників, які прагнуть творчої діяльності.
  2. 2. Основні завдання РАС: Формувати вміння співпрацювати на принципах рівності та демократичності. Виконувати обов'язки громадянина, якому притаманне гармонійне поєднання духовного багатства, моральноі чистоти та фізичної діяльності. Розширювати діапазон діяльності дорослих і дітей як членів єдиного колективу. Створювати умови для їхньої співдружності, творчого пошуку, розбудов системи самоврядування в ЗНЗ.
  3. 3.  Створення життєздатних органів учнівського самоврядування.  Розробка механізму їх взаємодії в трикутнику ―вчителі—батьки—діти з метою розв'язання спільних проблем, створення системи навчання молодіжних лідерів, підготовка молодіжних лідерів для практичної діяльності з однолітками в якості тренера програм.  Стимулювання розвитку й реалізації лідерського потенціалу юнаків та дівчат у різних сферах їх життєдіяльності.
  4. 4.  Створення системи навчання молодих лідерів.  Розвиток соціальної активності і життєвої компетентності особистості на основі таких соціальних умінь: готовності до участі в процесах державотворення, здатності визначити форми та способи своєї участі в житті суспільства, готовності взяти на себе відповідальність, здатності до самостійного життєвого вибору на основі гyманістичних цінностей.
  5. 5.  Розвиток в учнівської молоді правової культури, надання їй допомоги в оволодінні способами і методами реалізації своїх справ в державі і суспільстві.  Започаткування та реалізація соціально значущих програм, проектів для дітей та юнацтва.
  6. 6. Мотиви перспективи Мотиви набуття соціального статусу в колективі та поза його межами Мотиви міжособистісної, групової комунікації Мотиви морального задоволення Мотиви здобуття нових знанъ та умінь
  7. 7. До пріоритетних напрямків нашого самоврядування слід віднести: -навчальну роботу, виховну роботу; - правове виховання; - інформаційно-методичну роботу, зокрема участь у роботі районних, міських зльотах шкільних об’єднань.
  8. 8. Передумови розвитку учнівського самоврядування: 1. Зацікавленість у розвитку самоврядування педагогічного колективу та більшості учнів. 2. Чіткий розподіл обов’язків між тими, хто здійснює керівництво органами самоврядування. 3.Оптимальна структура з урахуванням специфіки навчального закладу. 4.Чітка система роботи в масштабах школи.

×