Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

О.В.Дудар. Музейна педагогіка як дієвий освітній ресурс

205 views

Published on

О.В.Дудар. Музейна педагогіка як дієвий освітній ресурс

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

О.В.Дудар. Музейна педагогіка як дієвий освітній ресурс

  1. 1. як дієвий інструмент навчально-виховного процесу
  2. 2.  це комплексна дисципліна, що поєднує педагогіку, психологію, музеєзнавство, історію, природничі та точні науки. Її матеріали спрямовані на адаптацію музею для роботи з дітьми в рамках навчально-виховного процесу.
  3. 3.  1. Підготовчій етап Гості музею мають бути підготовленими до роботи і розуміти її мету. Заздалегідь можна готувати інформацію про музей, питання до екскурсовода.
  4. 4.  Дуже добре, коли діти отримують попереднє завдання.  Наприклад: запам'ятати слова, які вживав екскурсовод, з»ясувати їхнє лексичне значення й підготувати короткі довідки про названі цими словами предмети.  Плахта
  5. 5.  Поговорити про правила поведінки і пояснити, що вони потрібні для комфорту усіх відвідувачів.  Обирати ті форми роботи, які цікаві дитині. Краще коротша екскурсія і триваліша практична робота: майстер-клас, квест, гра, вікторина.
  6. 6.  На сайтах і в соціальних мережах музеї розміщують інформацію про заходи і програми.  Діти самостійно або з батьками можуть обрати той варіант, який вони вважають для себе найкращим.
  7. 7.  1) Разом написати відгук у спеціальній книзі.  2) Написати коротке повідомлення в соціальних мережах.  3) Зробити фото-звіт у вигляді колажу, стінгазети, відео, презентації – у тій формі, яка доступна та цікава для дітей, педагога і батьків.  4) Вести карту відвідування музеїв.  5) Спільні проекти “Музей – школа”.
  8. 8. Музей може надихати і вчити. Але для цього потрібно докласти певних зусиль.

×