Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Виховний ідеал родини
в педагогічній спадщині
Григорія Ващенка
Матвійчук Оксана Євгенівна,
кандидат педагогічних наук, доц...
Григорій Ващенко
 Виховний ідеал
 Виховання волі
й характеру
 Виховання пошани
до батьків і старших
 За здорову і свід...
Виховний ідеал
 Читацьке призначення: підручник для
виховників, учителів і українських
родин!!!
 Розділи книги: більшови...
Мета виховної діяльності є в умовах тілесної і
душевної природи людини, в умовах світу,
серед якого людині судилося жити
У...
Григорій Ващенко
 Проект системи освіти в самостійній Україні.-
Мюнхен, 1957
 Найважливіше передошкільне і дошкільне
вих...
Григорій Ващенко
 Проект системи освіти в самостійній Україні.-
Мюнхен, 1957
 Найважливіше передошкільне і дошкільне
вих...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

О.Є.Матвійчук. Виховний ідеал родини в педагогічній спадщині Григорія Ващенка

282 views

Published on

О.Є.Матвійчук. Виховний ідеал родини в педагогічній спадщині Григорія Ващенка

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

О.Є.Матвійчук. Виховний ідеал родини в педагогічній спадщині Григорія Ващенка

  1. 1. Виховний ідеал родини в педагогічній спадщині Григорія Ващенка Матвійчук Оксана Євгенівна, кандидат педагогічних наук, доцент
  2. 2. Григорій Ващенко  Виховний ідеал  Виховання волі й характеру  Виховання пошани до батьків і старших  За здорову і свідому українську родину
  3. 3. Виховний ідеал  Читацьке призначення: підручник для виховників, учителів і українських родин!!!  Розділи книги: більшовицькі, християнські, загальноєвропейські, націонал-соціалістичні ідеали.
  4. 4. Мета виховної діяльності є в умовах тілесної і душевної природи людини, в умовах світу, серед якого людині судилося жити У вихованні дітей треба дотримуватись золотої середини, уникати зайвої суворості й непотрібних кар, але не покладатися на природу, а розумно керувати дітьми, рахуючись із їхніми природніми здібностями і нахилами. Родина має залишатися найважливішим інститутом виховання взагалі: основи ідеалу служіння Богу та Україні. Справжнє виховання мусить охоплювати собою весь період розвитку дитини. Ціллю виховання дітей є формування в них потреби здійснювати добрі справи і вчинки, почуття співіснування з оточуючими та розвиток таких якостей, як співчуття і доброта.
  5. 5. Григорій Ващенко  Проект системи освіти в самостійній Україні.- Мюнхен, 1957  Найважливіше передошкільне і дошкільне виховання. Школа і родина мусять діяти в одному напрямку, школа має виховувати в дітей пошану до батьків і старших, а батьки мусять знати, чого навчають дітей у школі, і створювати їм відповідні умови для виконання шкільних завдань.  Батьківські комітети сприяють співробітництву між школою і родинами учнів. У справі контакту між школами і родинами значну роль мають відігравати шкільні літературні вечори, концерти, вистави.
  6. 6. Григорій Ващенко  Проект системи освіти в самостійній Україні.- Мюнхен, 1957  Найважливіше передошкільне і дошкільне виховання. Школа і родина мусять діяти в одному напрямку, школа має виховувати в дітей пошану до батьків і старших, а батьки мусять знати, чого навчають дітей у школі, і створювати їм відповідні умови для виконання шкільних завдань.  Батьківські комітети сприяють співробітництву між школою і родинами учнів. У справі контакту між школами і родинами значну роль мають відігравати шкільні літературні вечори, концерти, вистави.

×