Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Подорожуємо у світ
англійської мови
Мельник
Наталія Іванівна,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри дошкільної освіти...
Як організувати навчання АМ в ДНЗ,
щоб було цікаво і весело дітям?
Зрозуміти, що основне завдання – не «заучування слів»,
...
Методичні секрети 
1. Використовуйте наочність!
2. Правильна демонстрація звуку, слова, фрази, речення –
уже половина усп...
1. Використовуйте наочність!
2. Правильна демонстрація звуку, слова, фрази,
речення – уже половина успіху!
3. Імітація – невід'ємний аспект
для успішного вивчення мови!
4. Закріплення повинно відбуватись по-різному і у різних видах діяльності!
5. Вивчення мови повинно супроводжуватись бажанням
вчити і вчитися!
6. Вивчення мови не повинно бути нав'язливим!
Що допоможе створити неповторну
атмосферу на занятті
Книги, які будуть корисними
"Перші уроки английскої" - підручник
для занять з англійської мови з
дошкільнятами - Благовіще...
 Англійська мова. Для дітей 4-5 років.
Крижанівська Т. В. Бедіч О. В., М. Ексмо, 2009
– 96 с. (Ломоносовська школа)
Цей д...
У комплект з курсу "Англійська для
малюків" входять: підручник, робочий
зошит, методичка для батьків і вчителів,
роздаваль...
Англійська мова в пісеньках. Бурова І. І. Буров А.
В. Програма розвитку та навчання дошкільника.
Для дітей 4-6 років. СПб....
Допомагає дитині вивчити
перші 150 базових слів і
навчитися використовувати
їх у простих реченнях.
На початковій стадії на...
А також інтернет портали
Цікаві матеріали для занять ви можете знайти на сайті Lovely
Language. Мій улюблений англійський,...
Коли потрібно починати вчити дитину
іноземної мови?
Багато цікавого можна почитати на сайті:
Ранній розвиток дітей. Сайт О...
Щиро дякую
за увагу!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Н.І.Мельник. Вивчаємо англійську весело й цікаво

978 views

Published on

Н.І.Мельник. Вивчаємо англійську весело й цікаво

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Н.І.Мельник. Вивчаємо англійську весело й цікаво

 1. 1. Подорожуємо у світ англійської мови Мельник Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка
 2. 2. Як організувати навчання АМ в ДНЗ, щоб було цікаво і весело дітям? Зрозуміти, що основне завдання – не «заучування слів», а динамічне цікаве вивчення іншої культури, слухання та відтворення іншомовних малих фольклорних жанрів, що відбувається у природній для дитини діяльності - грі! Організовувати заняття відповідно до інтересу дітей, а не «виконувати програму», це правильно, це по-сучасному! Залучати до процесу вивчення не лише всі можливі засоби (ІКТ, НДМ, ДІ), але й оточуючих і середовище!
 3. 3. Методичні секрети  1. Використовуйте наочність! 2. Правильна демонстрація звуку, слова, фрази, речення – уже половина успіху! 3. Імітація – невід'ємний аспект успішного навчання мови! 4. Закріплення повинно відбуватися по-різному і в різних видах діяльності! 5. Вивчення мови повинно супроводжуватися бажанням вчити і вчитися! 6. Вивчення мови не повинно бути нав'язливим!
 4. 4. 1. Використовуйте наочність!
 5. 5. 2. Правильна демонстрація звуку, слова, фрази, речення – уже половина успіху!
 6. 6. 3. Імітація – невід'ємний аспект для успішного вивчення мови!
 7. 7. 4. Закріплення повинно відбуватись по-різному і у різних видах діяльності!
 8. 8. 5. Вивчення мови повинно супроводжуватись бажанням вчити і вчитися!
 9. 9. 6. Вивчення мови не повинно бути нав'язливим!
 10. 10. Що допоможе створити неповторну атмосферу на занятті
 11. 11. Книги, які будуть корисними "Перші уроки английскої" - підручник для занять з англійської мови з дошкільнятами - Благовіщенська Т.О. -М.: ТОВ "Видавництво РОСМЭН-ПРЕС" Рік видання: 2004 Об'єм: 103 сторінки У посібнику "Перші уроки англійської" Ви знайдете цікаві вправи, казки, прописи, комікси та веселі завдання - все те, що допоможе Вашому малюку легко подолати мовний бар'єр. У книзі "Перші уроки англійської" вміщено методичні рекомендації для батьків і педагогів, які допоможуть при проведенні занять з англійської мови. Даний навчальний посібник можна використовувати для проведення уроків англійської мови як у дитячому садку, так і в домашніх умовах.
 12. 12.  Англійська мова. Для дітей 4-5 років. Крижанівська Т. В. Бедіч О. В., М. Ексмо, 2009 – 96 с. (Ломоносовська школа) Цей дитячий підручник англійської мови побудований у формі робочого зошита, в якому містяться завдання по введенню і закріпленню англійської лексики і простих граматичних структур на основі ігрових ситуацій. Інтерес до постійних занять з англійської мови у дітей, а також зняття напруги, забезпечується завдяки використанню великої кількості рухливих ігор з використанням римовок.
 13. 13. У комплект з курсу "Англійська для малюків" входять: підручник, робочий зошит, методичка для батьків і вчителів, роздавальний матеріал. Робота з дітьми відбувається у вигляді ігрових вправ, це виробить в них правильність вимови, а підписані картинки зміцнять лексику, мову, граматику. Зорове запам'ятовування забезпечить дітям просте і швидке навчання письма та читання. Курс "Англійська для малюків" може бути використаний не тільки в дошкільних навчальних закладах, але і в початкових класах школи. Придбати його можна батькам, що бажають самостійно зайнятися англійською мовою для малюків. Англійська для малюків. Шишкова І. А. Вербовська М. Є. Під. ред. Н. А. Бонк, Навчально-методичний комплект для дітей 4-6 років.
 14. 14. Англійська мова в пісеньках. Бурова І. І. Буров А. В. Програма розвитку та навчання дошкільника. Для дітей 4-6 років. СПб. Вид. будинок Нева; М.; ОЛМА-ПРЕС Освіта, 2002. – 64с. до цієї збірки пісеньки добре відомі малюкам з англомовних країн, крім того, вони з успіхом використовуються для навчання англійської мови дітей у всьому світі. Пісеньки підходять як для індивідуальних, так і для групових занять.
 15. 15. Допомагає дитині вивчити перші 150 базових слів і навчитися використовувати їх у простих реченнях. На початковій стадії навчання дитина вивчає окремі слова і намагається складати найпростіші фрази. Мій перший англо-український ілюстрований словник – автор Копиця Н. В. – видавництво «Ранок»ю – 80 с.
 16. 16. А також інтернет портали Цікаві матеріали для занять ви можете знайти на сайті Lovely Language. Мій улюблений англійський, Розділ англійська для дітей, На сайті велика кількість матеріалу як для дошкільнят так і для початкової школи. На цьому сайті ви знайдете матеріали за наступними темами: Англійська мова в дитячому саду. Заняття англійською в дитячому саду. Урок англійської в дитячому саду. Навчання англійській в дитячому саду. Викладання англійської в дитячому саду. Англійська в ДНЗ. Список уроків англійської мови в дитячому садку. Веселі уроки. Уроки англійської Ірини Мурзіновой. English for children. Англійська в ДНЗ. Англійська для малюків. Англійська мова для малюків. Ігровий англійська для малюків скачати. Ігровий англійська для малят безкоштовно. Скачати безкоштовно англійська для малюків.
 17. 17. Коли потрібно починати вчити дитину іноземної мови? Багато цікавого можна почитати на сайті: Ранній розвиток дітей. Сайт Олени Данилової, Розділ : Діти та іноземні мови Є цікавий практичний курс для батьків «Як навчити дитину говорити англійською» на порталі «Сонечко»
 18. 18. Щиро дякую за увагу!

×