Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

О.В.Єфімова. Проектно-технологічний підхід у позаурочній діяльності

363 views

Published on

О.В.Єфімова. Проектно-технологічний підхід у позаурочній діяльності

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

О.В.Єфімова. Проектно-технологічний підхід у позаурочній діяльності

  1. 1. Проектно – технологічний підхід у позашкільній діяльності Єфімова Олена Василівна, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
  2. 2. У Технічному ліцеї щороку проводиться низка виховних заходів, які сприяють вихованню в ліцеїстів почуття гідності, патріотизму, бажання допомогти людям, які потребують підтримки, збереження навколишнього середовища, бережливого ставлення до природних ресурсів, тварин та птахів. Ліцейна громада щороку працює над проектами «Увага потрібна кожному», «Захистимо природу рідного краю», «Солдату на добру згадку», «Новий рік без самотності», «Життя без сміття», «Добро в наших серцях», «Від енергозбереження до енергоефективності», «Не будь байдужим» тощо. Діти не повинні бути байдужими до долі своєї країни. У нашому ліцеї учні мають змогу долучитися до боротьби за цілісність нашої країни.
  3. 3. Цей рік для нашої країни неймовірно важкий. Війна на Сході країни стала ніби кривавою плямою на тлі України. Кожен з нас відчув це на собі, і саме тому в цей час величезна кількість людей приєдналася до волонтерських рухів. Віра в краще дає силу для подвигів, спонукає до дії, а бажання допомагати людям сіє добро в душах підростаючого покоління. В 2014 -2015 н.р. в Технічному ліцеї більшість позаурочних заходів були спрямовані на Благочинну проектну діяльність, а саме: -акція «Ліки замість квітів»; -проведення благодійних ярмарків протягом року; -придбання Негатоскопу, для відділення променевої діагностики Центрального клінічного Державного прикордонного госпіталю; -зустрічі з пораненими бійцями АТО в госпіталі, з бійцями батальйону « Азов», із прикордонниками, морськими піхотинцями; -постановка патріотичних флешмобів; -відвідування Львівського прикордонного загону, найбільшого музею розвитку Державної прикордонної служби України; -плетіння маскувальних сіток, браслетів, оберегів тощо.
  4. 4. Так, 1 вересня 2014, під час святкової лінійки до Дня Знань зусиллями батьків 6-Г класу було проведено акцію «Ліки замість квітів». Усі могли здати кошти на допомогу пораненим бійцям АТО. Зібрані кошти (2200 грн.) перераховані мамам важкопоранених бійців з батальону «Азов»: Коваленка Олександра та Сокуренка Романа.
  5. 5. У межах національно – патріотичного виховання захисники українських кордонів уже тривалий час відчувають підтримку та турботу учнів нашого ліцею. Так, цього року ліцеїсти реалізували проект на допомогу пораненим у зоні АТО, підтримку прикордонників та морських піхотинців під назвою «Не будь байдужим», який представили на Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок». Загалом було зібрано 39550 грн.
  6. 6. Дякую за увагу

×