Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Організація інтерактивного
навчання історії
Ольга Дудар,
доцент кафедри методики суспільно-
гуманітарної освіти та вихован...
Інтерактивне навчання – це
передовсім конструктивний діалог
Рівноправність учителя та учнів.
Спільне вирішення проблеми ...
Форми групової роботи:
«Мікрофон», «Мозковий штурм»,
«Займи позицію», «Навчаючи –
вчуся»,«Робота в парах», «Ток-шоу»,
«Роз...
“Ажурна пилка”
 Цей метод вчить працювати в команді,
аби ознайомитися зі значною інформацією
за короткий проміжок часу. П...
“Коло ідей”
Порядок проведення:
 учитель висуває дискусійне
питання та пропонує його
обговорити в кожній групі;
 після т...
"Акваріум"
Після того, як учитель розподілив учнів на дві-
чотири групи і запропонував завдання для
виконання та необхідну...
"Акваріум"
Після того, як учитель розподілив учнів на дві-
чотири групи і запропонував завдання для
виконання та необхідну...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

О.В.Дудар. Організація на уроках історії інтерактивного навчання

512 views

Published on

О.В.Дудар. Організація на уроках історії інтерактивного навчання

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

О.В.Дудар. Організація на уроках історії інтерактивного навчання

  1. 1. Організація інтерактивного навчання історії Ольга Дудар, доцент кафедри методики суспільно- гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук
  2. 2. Інтерактивне навчання – це передовсім конструктивний діалог Рівноправність учителя та учнів. Спільне вирішення проблеми на основі аналізу обставин та відповідної ситуації. Атмосфера співробітництва учнів і вчителів, яка виключає страх отримати погану оцінку.
  3. 3. Форми групової роботи: «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Займи позицію», «Навчаючи – вчуся»,«Робота в парах», «Ток-шоу», «Розігрування ситуації в ролях», «Ажурна пилка», «Коло ідей», «Акваріум», «Суд від свого імені», «Прес».
  4. 4. “Ажурна пилка”  Цей метод вчить працювати в команді, аби ознайомитися зі значною інформацією за короткий проміжок часу. Позитивним ефектом "ажурної пилки" є заохочення учасників до взаємодопомоги, конструктивного співробітництва та толерантності. Основний принцип цього методу - "вчимося - навчаючи“.  - Спочатку студенти працюють у так званій "домашній" групі.  - Потім в іншій групі вони будуть виступати в ролі "експертів" з питання, над яким працювали в "домашній групі“, та отримувати інформацію від представників інших груп.  - В останній частині заняття студенти знову повертаються в свою "домашню" групу, для того, щоб поділитися тією новою інформацією, яку їм надали учасники інших груп, та обговорити кінцевий результат.
  5. 5. “Коло ідей” Порядок проведення:  учитель висуває дискусійне питання та пропонує його обговорити в кожній групі;  після того, як вичерпався час на обговорення, кожна група висуває лише один аспект того, що вони обговорювали;  групи висловлюються по черзі, поки не будуть вичерпані всі ідеї;  під час обговорення теми складається список зазначених ідей і записується на дошці.
  6. 6. "Акваріум" Після того, як учитель розподілив учнів на дві- чотири групи і запропонував завдання для виконання та необхідну інформацію, одна з груп сідає в центрі класу та починає обговорювати запропоновану вчителем проблему. Всі інші мовчки спостерігають. Групі, що працює, для виконання завдання необхідно:  Прочитати вголос ситуацію.  Обговорити її в групі, використовуючи метод дискусії.  Дійти спільного рішення. На цю роботу групі дається 3—5 хв. Усі інші учні класу мають тільки слухати, не втручаючись у хід обговорення, спостерігають, чи відбувається дискусія за визначеними правилами дискусії. Після закінчення часу група займає свої місця, а вчитель ставить до класу запитання:  Чи погоджуєтесь ви з думкою групи?  Чи була ця думка достатньо аргументована, доведена?  Який з аргументів ви вважаєте найбільш переконливим?
  7. 7. "Акваріум" Після того, як учитель розподілив учнів на дві- чотири групи і запропонував завдання для виконання та необхідну інформацію, одна з груп сідає в центрі класу та починає обговорювати запропоновану вчителем проблему. Всі інші мовчки спостерігають. Групі, що працює, для виконання завдання необхідно:  Прочитати вголос ситуацію.  Обговорити її в групі, використовуючи метод дискусії.  Дійти спільного рішення. На цю роботу групі дається 3—5 хв. Усі інші учні класу мають тільки слухати, не втручаючись у хід обговорення, спостерігають, чи відбувається дискусія за визначеними правилами дискусії. Після закінчення часу група займає свої місця, а вчитель ставить до класу запитання:  Чи погоджуєтесь ви з думкою групи?  Чи була ця думка достатньо аргументована, доведена?  Який з аргументів ви вважаєте найбільш переконливим?

×