Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Комунальний заклад Київської обласної
ради
,,Таращанський навчально-
реабілітаційний Центр”
ІНФОРМАЦІЯ
Таращанський навчально-реабілітаційний
Центр
є загальноосвітнім навчально-виховним
та корекційно-відновлювальни...
Метою діяльності Центру є
здійснення комплексної педагогічної,
медичної, психологічної та професійної
реабілітації дітей з...
Головним завданням
Таращанського навчально-реабілітаційного
Центру
є підготовка дитини з особливими потребами до
повноцінн...
 розвиток творчого
мислення, здібностей,
позитивних природних
нахилів, потреби і
вміння
самовдосконалюватись
та соціалізу...
 формування позиції
власної гідності,
готовності до трудової
діяльності,
відповідальності за свої
дії та вчинки;
 навчити дітей жити і
працювати в колективі та
з колективом;
 створення умов для
отримання
професійної
підготовки на рівні
Державних стандартів
професійно-технічної
освіти та отриман...
 здійснення соціально-
педагогічного патронату:
надання психолого-
педагогічної допомоги
батькам (особам, які їх
замінюют...
 забезпечення у процесі
навчання й виховання
системного кваліфікованого
психолого-медико-
педагогічного супроводу з
ураху...
В структуру навчально-
реабілітаційного Центру входить :
1. Спеціальна загальноосвітня
школа-інтернат І – ІІ ступеня.
І с...
2. Реабілітаційне відділення
Медична, психологічна, фізична,
соціально-побутова реабілітація та
надання реабілітаційних по...
3. Консультаційний пункт для батьків,
що мають дітей з психофізичними
вадами, педагогічних працівників
загальноосвітніх шк...
4. Групи професійно-технічного
навчання,
в яких проводиться підготовка
кваліфікованих робітників на рівні
Держстандартів п...
Навчально-виробничий процес у
групах – це система
організаційно-педагогічних,
методичних і технічних заходів,
спрямованих ...
Навчально-виробничий процес у Центрі
ґрунтується на принципах гуманістичної
особистісно орієнтованої педагогіки,
демократи...
Основними навчально-методичними
документами є:
 робочі навчальні плани за професіями,
розроблені відповідно до Типових на...
Професійно-практична підготовка
складається з виробничого навчання,
виробничої передвипускної практики і
проводиться у нав...
Виробнича практика учнів проводиться
безпосередньо на робочих місцях з метою
удосконалення набутих знань, умінь і навичок,...
Випускнику, який успішно закінчив навчання,
присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень
«кваліфікований робітник» з набут...
За період з 2000р. було
підготовлено понад 500
випускників з проблемами
психофізичного розвитку, які
знайшли своє місце в ...
К З КОР “Таращанський навчально-
реабілітаційний Центр”
09500, Київська обл., м. Тараща,
вул. Білоцерківська 78
Телефон: (...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Комунальний заклад Київської обласної ради "Таращанський навчально-реабілітаційний Центр"

722 views

Published on

Комунальний заклад Київської обласної ради "Таращанський навчально-реабілітаційний Центр"

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Комунальний заклад Київської обласної ради "Таращанський навчально-реабілітаційний Центр"

 1. 1. Комунальний заклад Київської обласної ради ,,Таращанський навчально- реабілітаційний Центр”
 2. 2. ІНФОРМАЦІЯ Таращанський навчально-реабілітаційний Центр є загальноосвітнім навчально-виховним та корекційно-відновлювальним закладом освіти, що забезпечує умови для відновлення здоров’я, здобуття відповідного рівня освіти, професійної орієнтації та професійної підготовки, соціальної адаптації дітей, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку, а також умови проживання і утримання за рахунок держави
 3. 3. Метою діяльності Центру є здійснення комплексної педагогічної, медичної, психологічної та професійної реабілітації дітей з інтелектуальними проблемами, формування соціально- адаптованої та самодостатньої особистості.
 4. 4. Головним завданням Таращанського навчально-реабілітаційного Центру є підготовка дитини з особливими потребами до повноцінного життя в сучасних соціально- економічних умовах:  сприяння становленню особистості, корекція пізнавальної діяльності, вад розумового розвитку та порушених сторін психічного розвитку;
 5. 5.  розвиток творчого мислення, здібностей, позитивних природних нахилів, потреби і вміння самовдосконалюватись та соціалізуватись в суспільстві;
 6. 6.  формування позиції власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії та вчинки;
 7. 7.  навчити дітей жити і працювати в колективі та з колективом;
 8. 8.  створення умов для отримання професійної підготовки на рівні Державних стандартів професійно-технічної освіти та отримання професії відповідного робітничого розряду за спеціальностями ▪ «Штукатур»; ▪ «Маляр»; ▪ «Швачка»;
 9. 9.  здійснення соціально- педагогічного патронату: надання психолого- педагогічної допомоги батькам (особам, які їх замінюють) з метою забезпечення їх активності в комплексній навчально- виховній, корекційно- розвитковій роботі та реабілітації;
 10. 10.  забезпечення у процесі навчання й виховання системного кваліфікованого психолого-медико- педагогічного супроводу з урахуванням стану здоров’я, особливостей психофізичного розвитку;
 11. 11. В структуру навчально- реабілітаційного Центру входить : 1. Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступеня. І ступінь – підготовчий клас - 4 клас; ІІ ступінь – 5-10 класи (10 клас з поглибленою професійною орієнтацією для дітей, які за станом здоров’я можуть оволодіти певними професійними навичками); класи(групи) для дітей, які мають складні вади розвитку; індивідуальне навчання за потребою (вдома).
 12. 12. 2. Реабілітаційне відділення Медична, психологічна, фізична, соціально-побутова реабілітація та надання реабілітаційних послуг згідно з програмою реабілітації дитини-інваліда.
 13. 13. 3. Консультаційний пункт для батьків, що мають дітей з психофізичними вадами, педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, які впроваджують інклюзивну систему освіти.
 14. 14. 4. Групи професійно-технічного навчання, в яких проводиться підготовка кваліфікованих робітників на рівні Держстандартів професійно-технічного навчання (Ліцензія МОН України) ,
 15. 15. Навчально-виробничий процес у групах – це система організаційно-педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів, адаптованих до пізнавальних можливостей учнів, що мають особливі освітні потреби .
 16. 16. Навчально-виробничий процес у Центрі ґрунтується на принципах гуманістичної особистісно орієнтованої педагогіки, демократизму та містить фізичну, загально-технічну, професійно-теоретичну, професійно-практичну підготовку і виховну роботу.
 17. 17. Основними навчально-методичними документами є:  робочі навчальні плани за професіями, розроблені відповідно до Типових навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників;  робочі навчальні програми з навчальних предметів та професійно-практичної підготовки;  поурочно-тематичні плани з навчальних предметів;  плани виробничого навчання; перелік навчально-виробничих робіт з професії;  плани навчально-виробничої діяльності на півріччя тощо.
 18. 18. Професійно-практична підготовка складається з виробничого навчання, виробничої передвипускної практики і проводиться у навчально-виробничих майстернях, будівельних об’єктах, де учні в складі навчальних груп та учнівських бригад під керівництвом майстрів виробничого навчання послідовно закріплюють одержані первинні професійні знання; вчаться використовувати сучасну техніку, механізми, інструменти; набувають потрібних практичних навичок самостійно та якісно виконувати роботи, передбачені робочим навчальним планом.
 19. 19. Виробнича практика учнів проводиться безпосередньо на робочих місцях з метою удосконалення набутих знань, умінь і навичок, необхідних для досягнення відповідного рівня кваліфікації згідно з державними стандартами, а також з метою забезпечення їх соціальної, психологічної, професійної адаптації в трудових колективах.
 20. 20. Випускнику, який успішно закінчив навчання, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії, але не вище другого розряду і видається свідоцтво державного зразка. Працевлаштування випускників здійснюється за місцем їхнього проживання завдяки співпраці з центрами зайнятості.
 21. 21. За період з 2000р. було підготовлено понад 500 випускників з проблемами психофізичного розвитку, які знайшли своє місце в житті, стали повноцінними членами суспільства.
 22. 22. К З КОР “Таращанський навчально- реабілітаційний Центр” 09500, Київська обл., м. Тараща, вул. Білоцерківська 78 Телефон: (04566) 5 16 32 Факс: (04566) 5 16 35 e-mail: intertar@ukrpost.ua Tarascha_nrc@i.ua

×