Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Т.І.Москаленко. Робота над текстом «Головне місто держави», 6 клас

1,235 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

Т.І.Москаленко. Робота над текстом «Головне місто держави», 6 клас

 1. 1. Робота з текстом Тетяна Іванівна Москаленко, учитель індивідуальної роботи спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 Голосіївського району м. Києва
 2. 2. Київ – столиця України Герб – Пам‘ятник – пам'ятник Б.Хмельницькому
 3. 3. вулиця Хрещатик Зелений символ Києва – Головна вулиця міста –
 4. 4. Райони Києва
 5. 5. Кожне місто нашої держави по-своєму прекрасне й неповторне. Своєрідність Києва в тому, що поруч із пам’ятниками сивої давнини живе й розростається сучасне європейське місто. З давніх-давен кожне місто мало свій герб. Герб – це особливий знак, який розповідає про походження роду засновників міста. Столиця України також має герб, який змінювався з плином часу.
 6. 6. Гербом Києва сьогодні є зображення архістратига Михаїла з мечем і щитом. Ми бачимо герб Києва на міських печатках, офіційних паперах, штандарті міста та у вигляді скульптури на Майдані Незалежності.
 7. 7. Зелений символ Києва – цвіт каштана з листком. Головною вулицею столиці є Хрещатик. Він простягається від Майдану Незалежності до Бессарабки. Пройти Хрещатиком з кінця в кінець можна за 20 хвилин
 8. 8. Київські вулиці, парки, сквери, будівлі, дніпровські схили розкажуть тобі про минуле та сьогодення. Київ – центр освіти і культури. Школи, гімназії, ліцеї, бібліотеки, університети, академії, музеї, театри, стадіони – найкращий тому доказ. Київ сьогодні – це місто-герой, місто- музей, місто-трудівник. У Києві є десять районів, у яких проживає понад 3 мільйони мешканців.
 9. 9. *Університет
 10. 10. *Золоті Ворота
 11. 11. *оперний театр
 12. 12. *стадіон «Динамо»
 13. 13. Дай відповідь на запитання *Як називається столиця України? *Що таке герб? *Хто зображений на гербі Києва? *Що є зеленим символом Києва? *Як називається головна вулиця Києва? *Що собою представляє Київ сьогодні?
 14. 14. Повтори фрази *Київ – центр освіти і культури. *Герб – це особливий знак, який розповідає про походження роду засновників міста. *Гербом Києва сьогодні є зображення архістратига Михаїла з мечем і щитом. *Зелений символ Києва – цвіт каштана з листком. *Головною вулицею столиці є Хрещатик. *Київ сьогодні – це місто-герой, місто-музей, місто-трудівник. *У Києві є десять районів, у яких проживає понад 3 мільйони мешканців.

×