Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
L/O/G/O
Інструктивно-методичні
рекомендації щодо вивчення
математики у 6 класі
у 2014-2015 навчальному році
Олена Андріївн...
Навчання математики 6-і класи загальноосвітніх
навчальних закладів у 2014/2015 н.р. продовжуватимуть
за новими навчальними...
6 клас
Курс математики 6 класу
передбачає розвиток і поглиблення
знань учнів про числа і дії з ними,
числові й буквені вир...
6 клас
Нова програма
мало чим відрізняється від попередньої.
Автори склали концепцію програми так, щоб учитель
без зайвих ...
6 клас
У цьому році навчальні заклади будуть забезпечені
наступними підручниками з математики:
1.«Математика. 6 клас»
(авт...
Методичні рекомендації щодо вивчення математики
у 6-их класах подано
у «Математичній газеті» №9 2014 р.
У ЗНЗ, в яких на в...
Допрофільна підготовка і
профільне навчання
Реалізація
допрофільної
підготовки
у 5-9 класах
забезпечується через
гуртки, ф...
• Рекомендації щодо використання сучасних інформаційних
технологій на уроках математики, матеріали щодо
зовнішнього незале...
«Математична газета».
Видавничій дім «Освіта»
«Математична газета»
виходить щомісяця.
Передплатити її можна в кожному
пошт...
Сайт для вчителів математики
Контакти:
• ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка
Олексюк Олена Андріївна
р.т.553-16-82 (каб. № 140)
моб. 09...
L/O/G/O
Дякую за увагу!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

О.А.Олексюк. Методичні рекомендації «Про вивчення математики у 2014-2015 навчальному році»

1,166 views

Published on

О.А.Олексюк. Методичні рекомендації «Про вивчення математики у 2014-2015 навчальному році»

Published in: Education
 • Be the first to comment

О.А.Олексюк. Методичні рекомендації «Про вивчення математики у 2014-2015 навчальному році»

 1. 1. L/O/G/O Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення математики у 6 класі у 2014-2015 навчальному році Олена Андріївна Олексюк, методист НМЦ природничо- математичної освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка
 2. 2. Навчання математики 6-і класи загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 н.р. продовжуватимуть за новими навчальними програмами для 5-9 класів ЗНЗ (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти), надрукованими у збірнику програм «Навчальні програми для ЗНЗ: Математика. Інформатика». Київ. – Видавничий дім «Освіта». – 2013 у науково-методичному журналі “Математика в сучасній школі” (№10, 2012 р.) За Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом МОНмолодьспорту від 03.04.2012 № 409 на вивчення математики у 6 класі відводиться 4 години на тиждень
 3. 3. 6 клас Курс математики 6 класу передбачає розвиток і поглиблення знань учнів про числа і дії з ними, числові й буквені вирази, величини та їх вимірювання, рівняння, числові нерівності, а також уявлень про окремі геометричні фігури на площині і в просторі.
 4. 4. 6 клас Нова програма мало чим відрізняється від попередньої. Автори склали концепцію програми так, щоб учитель без зайвих зусиль і труднощів перейшов до нової програми. Але є і відмінності. У програму введено 2 теми «Обернена пропорційність» та “Циліндр, конус, куля”. У навчання математики в 6 класі вводяться елементи теорії ймовірностей. В учнів формуються початкові відомості про множину, її елементи. На прикладах пояснюються поняття випадкової події та ймовірності її появи.
 5. 5. 6 клас У цьому році навчальні заклади будуть забезпечені наступними підручниками з математики: 1.«Математика. 6 клас» (автори Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.); 2. «Математика. 6 клас» (автор Істер О.С.). 3. «Математика. 6 клас» (автори: Тарасенкова Н.А., Богатирьова І. М., Бочко О. П., Коломієць О. М., Сердюк З. О.)
 6. 6. Методичні рекомендації щодо вивчення математики у 6-их класах подано у «Математичній газеті» №9 2014 р. У ЗНЗ, в яких на вивчення математики у 5-7 класах відводиться більша кількість годин можуть вивчати математику за “Програмою з математики для учнів 5-7 класів ЗНЗ з класами фізико- математичного профілю (автор Харік О.Є.)
 7. 7. Допрофільна підготовка і профільне навчання Реалізація допрофільної підготовки у 5-9 класах забезпечується через гуртки, факультативні курси та курси за вибором.
 8. 8. • Рекомендації щодо використання сучасних інформаційних технологій на уроках математики, матеріали щодо зовнішнього незалежного оцінювання та матеріали моніторингових досліджень якості природничо- математичної освіти, програми курсів за вибором для профільного навчання та до профільної підготовки, анотації нової навчально-методичної літератури, поради щодо роботи з обдарованими дітьми, розробки уроків та позакласних заходів кращих учителів України друкуються у науково-методичному журналі «Математика в рідній школі» та «Математичній газеті». Видавничій дім «Освіта»
 9. 9. «Математична газета». Видавничій дім «Освіта» «Математична газета» виходить щомісяця. Передплатити її можна в кожному поштовому відділенні за Каталогом видань України ДП «Преса» або в онлайн-режимі на сайті ДП «Преса» ( www.presa.ua/online/)
 10. 10. Сайт для вчителів математики
 11. 11. Контакти: • ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Олексюк Олена Андріївна р.т.553-16-82 (каб. № 140) моб. 093-66-82-884; 097-44-13-436 e-mail: olenametod@gmail.com Сайт для вчителів: https://sites.google.com/site/vcitelumatematiki/ Шлях: ippo.kubg.edu.ua, Посилання, сайт Олексюк
 12. 12. L/O/G/O Дякую за увагу!

×