Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Alokurye

458 views

Published on

0212-220 00 00 no’lu çağrı merkezimizden veya www.alokurye.net üzerinden gelen çağrılarla;
günün herhangi bir anında bir noktadan noktaya hızla ulaştırılması gereken doküman veya paketleri adresten alıp gideceği yere motorlu araçlı ve vip kuryeler ile hızla teslim edilmesini sağlamaktadır.

Published in: Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Alokurye

  1. 1. www.alokurye.net
  2. 2. HİZMETLERİMİZ MOTOKURYE: İstanbul ve civarındaki şehirlerde, 50’ye yakın motorlu kuryenin taşıyabileceği ağırlıktaki gönderilerin, istenen noktalardan alınarak, belirtilenadreslere 7 gün 24 saat boyunca teslimatını gerçekleştirir.Ekspres: 1,5 – 2,5 saatte teslim edilir.Normal: 3 – 5 saatte teslim edilir.Arabalı: Müşteri talebine göre gün içi teslimatlar için organize edilir.ŞEHİRLERARASI KURYE : Müşterinin talebine göre Türkiye’nin heryerine kurye hizmeti veriyoruz. Gönderi süresi max. 24 saattir. Müşteritalebine göre uygun ulaşım organizasyonu yapılmakta olup genelliklemotorlu kurye, uçak , otobüs tercih edilmektedir.Kurumsal firmalarla senelik sözleşmeler imzalayarak kalitemizleve teslimat performanslarımızla ciromuzu belli bir seviyeyeulaştırmak .
  3. 3. HİZMETLERİMİZ E-ticaret şirketlerinin nihai tüketicilere yapmış olduğu ürün satışlarıntahsilatsız ya da kapıda tahsilat yöntemiylebirlikte motorlu kurye veya arabalı gönderi olarak gün içindeteslimatları sağlanmaktadır.Nihai tüketici Firma Teslimat
  4. 4. HİZMETLERİMİZ Kapıda tahsilat yöntemini daha etkin kullanarak Ankara, İzmir ve Bursa’da ürün teslimatlarına başlanacaktır.Mailorder formunun akıllı kalem (digipen) ile doldurulmayabaşlanması ile de tedarikçi müşteri POS’ u olmaksızın nihaitüketicinin kapısında tahsilat hizmeti verilecektir.
  5. 5. HİZMETLERİMİZ Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo altyapısı kullanılarak Türkiye’nin her yerinekargo hizmet verilmektedir.Müşterilerimizin gerek evrak gerekse de ürün taşımacılığınıuygun fiyat politikamızla sağlamaktayız.Ayrıca şehir içi ve şehirler arası her türlü ürünNakliyesi “noktadan noktaya taşımacılık”şeklinde gerçekleştirilmektedir.
  6. 6. HİZMETLERİMİZ AKTİF DEPO Kullanmadığımız eşyalarımız, hobi malzemelerimiz , sezonluk sporekipmanlarımız , arabalarımızın aksesuarları , önemlievraklarımız , stoklarımız , fuar ve malzemelerimiz gibiekipmaların güvenli, rahat, ergonomik, gizli ve sigortalı birşekilde depolanmasını sağlamaktayız.İstanbul Seyrantepe’ de kurulması planlanan depolama alanlarıçeşitli boyutlarda olup (XS, S, M, L) isteğe göre haftalık, aylıkve yıllık kiralanabilmektedir.Bu ürünümüzle ilgili saha araştırması devam etmekte olupgelen taleplere göre hizmette çeşitlilik sağlanacaktır.

×