Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

портфоліо керівників гуртків

3,338 views

Published on

портфоліо керівників гуртків

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

портфоліо керівників гуртків

  1. 1. Центр дитячої творчості «Дивосвіт» Портфоліо керівників гуртків розвиваючої школи «Сонечко» 2014 – 2015 н.р.
  2. 2. Розвиваюча школа «Сонечко» Заснована у 1996 році. Об'єднує 4 гуртки, які відвідують діти віком від 4 до 6 років. Двічі на тиждень діти займаються співом, хореографією, англійською мовою, малюванням, ліпленням та аплікацією
  3. 3. З дітьми працюють молоді та завзяті педагоги Сьогодні це:
  4. 4. Сорокіна Дарина Олегівна Викладач англійської мови Розвиває в дітях фонетичний слух, увагу, пам’ять. Діти вивчають англійські слова,речення,пісні за допомогою іграшок,плакатів,малюнків.
  5. 5. Цимбаліст Катерина Юріівна Займається з малюками співом. Ці заняття розвивають поставу,правильне дихання, артикуляцію, дикцію, музичну пам’ять і слух. Шумовий оркестр розвиває почуття ритму.
  6. 6. Балабанова Юлія Сергіївна Навчає дітей малювати, ліпити та працювати з кольоровим папером. Фантазія, уява, дрібна моторика дуже важлива для розвитку творчих здібностей дітей.
  7. 7. Герасимова Юлія Ігорівна Випускниця ЦДТ «Дивосвіт»,а нині педагог,який навчає дітей органічно рухатись під музику, координуватися у просторі, розвиває гнучкість, почуття ритму.
  8. 8. Часті гості :логопед та дитячий психолог. Заняття в розвиваючій школі розвивають творчі здібності дітей,навчають їх спілкуватися в колективі , допомагають визначити до чого в дитини є хист, чим подобається займатися і що найкраще в неї виходить. Після 6 років більшість вихованців розвиваючої школи «Сонечко» продовжують навчання в інших гуртках та вливаються у дружню сім'ю ЦДТ «Дивосвіт»

×