Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Sevgiliye Ucuz Ama Etkili Hediyeler

2,120 views

Published on

Sevgilinize alacağınız hediyelerin maddi açıdan sizi sarsmaması önemli.. Bu hediye fikirleri sayesinde sevgilinize hem beğenebileceği hem de maddi açıdan sizi zorlamayacak bir sürpriz yapabileceksiniz.

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Sevgiliye Ucuz Ama Etkili Hediyeler

 1. 1. Sevgiliye Ucuz Ama Etkili Hediyeler Sevgiliye hediye alırken dikkat edilecek iki nokta vardır; 1-Sevgilinizin o hediyeyi beğenmesi, 2-Pahalı olmaması. Pahalı olmayacak, hatta bir hayli ucuz bir hediye olacak ve sevgiliniz beğenecek.. İlk başta işiniz çok zormuş gibi gelebilir. Ancak hiçte korkulacak gibi olmadığını göreceksiniz. Sevgilinizi mutlu etmeniz için ona pahalı hediyeler almanız gerekmez. Sadece ne alacağınızı doğru bilin yeter. Neredeyse sudan ucuz hediyelerle de sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Bir hediye için servet harcamanıza hiç gerek yok! Sevgililer daha da mutlu olsun, hediye almakta zorlanmasın diye ucuz ama etkili olan hediye çeşitlerini seçtik. Bu hediyelerden uygun olanı sevgilinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Özellikle öğrenciler bu seçeneklerimize mutlaka göz atmalı 
 2. 2. Kalp Mumluk Aşkınızı gül kokulu mumlarla göstermek nasıl bir fikir sizce? Sevgilinize romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu mumları sakın kaçırmayın. Ürüne ulaşmak için tıklayınız.
 3. 3. Yeni Nesil Çim Adamlar Zaman geçtikçe çim adamlar da değişiyor! İlkokul yıllarındaki çim adamları hepimiz hatırlarız. Yıl 2013 ve onlardaki bu değişimi görmeniz lazım! Yeni nesil çim adamlara ulaşmak için tıklayınız.
 4. 4. Sıcak Kalpler Havalar yavaş yavaş soğuyor ve üşütmemek için dikkat etmek gerek. Sevgilinizle buluştuğunuzda ellerinden sıkıca tutarak ellerini ısıtıyorsunuz değil mi? Peki ya siz olmadığında? İşte bu durumu çözecek sıcacık bir hediye. Sıcak kalpler ile sevgilinizin elleri sıcacık kalacak. Sıcak kalplere ulaşmak için tıklayınız.
 5. 5. Kırmızı Gül Yaprakları Sevgilinizin yollarına kırmızı gül yaprakları serin! Buluşmanızdan önce yapacağınız bu sürpriz karşısında sevgiliniz şok olacak! Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. Dantel El Aynası Dantel el aynası, bayanlar için ideal hediyelerden. Makyaj yapmayı seven sevgiliniz, artık makyajını bu aynayla yapacak. Anne eli değmiş gibi olan makyaj aynasına ulaşmak için tıklayınız.
 7. 7. Sihirli Yumurta Son zamanlardaki en popüler hediyelerden biri de sihirli yumurtalar. Sevgililer bu yumurtayı çok seviyor ve sıklıkla birbirlerine hediye ediyorlar. Sihirli yumurtaya ulaşmak için tıklayınız.
 8. 8. Sevgiliye Özel Magnetler Magnetlerin en romantiğine hazır olun! Sevgilinizin ve kendinizin adını yazdırabileceğiniz magnetler sadece 6,90 TL! Hemen sipariş vermek için tıklayınız.
 9. 9. Prenses Törpüleri Birbirinden renkli ve hoş tırnak törpülerine ulaşmak için tıklayınız.

×