Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Sevgilisine Çiçek Almaktan Sıkılanlara Özel Doğum Günü Hediyeleri

971 views

Published on

Siz de sevgilinize çiçek almaktan sıkıldıysanız bu ürünler sayesinde daha farklı sürprizler yapabileceksiniz

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Sevgilisine Çiçek Almaktan Sıkılanlara Özel Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. Sevgilisine Çiçek Almaktan Sıkılanlara Özel Doğum Günü Hediyeleri Hediye deyince sizin de aklınıza direkt çiçek almak mı geliyor? Artık gelenek haline geldi zaten.. Hasta ziyaretine gidersiniz çiçek alırsınız. Doğum günü, sevgililer günü vb. özel günlerde devreye yine çiçekler böcekler girer.. Biri de çıkıp demiyor ki “ aaa yeter ama sürekli çiçek al nereye kadar! ” Bir tek biz mi böyle düşünüyoruz. Yalnız olmadığımızı bize hissettirir misiniz?  Belki bizimle aynı fikirde olan milyonlarca insan vardır bilemeyiz. Şimdi sesimizin daha yüksek çıkması gereken bir dönemdeyiz. Sevgilinizi en az bir çiçek kadar etkileyecek ama kalıcılığıyla sizi hatırlatmayı sürdürecek en özel sevgiliye hediye fikirleriyle karşınızdayız!
 2. 2. Kişiye Özel Fotoğraflı Çiçek Masa Saati Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz çiçek şeklindeki bu masa saati sayesinde her an sevgilinizin aklında yer almak istemez misiniz? Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu saati sevgiliniz çok sevecek. Bu özel masa saati hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.
 3. 3. Kişiye Özel Film Şeridi Ürünler Film tadında aşk yaşayanların çok seveceğini düşündüğümüz film şeridi ürünleri ile aşkınızı alevlendirmeye geldik. Dargın çiftleri barıştıracak hediye fikirleri arasında bulunan bu ürünleri beğenmemek mümkün değil!
 4. 4. Üzerine sevgilinizle kendi isimlerinizi yazdırıp, fotoğraflarınızı siyah beyaz bastırabileceğiniz bu kupa aşkınızı özetleyecek güzellikte. Sevgiliniz de imdb de derece kazanmış film ve dizileri takip ediyorsa bu kupa ona verebileceğiniz paha biçilemez armağanlardan olacak.
 5. 5. Bir iPhone kapağı ile sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi en fazla bu kadar anlam yüklü aktarabilirdiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
 6. 6. Seni Düşünüyorum Cam Duvar Saati Her aşık sevildiğini, sevgilisi tarafından düşünüldüğünü bilmek ister. Bu en doğal hakkıdır elbet. Fotoğrafınızı da bastırabileceğiniz bu cam duvar saati sevgilinizi mutlu etmek için ideal bir hediye..
 7. 7. Aşkınızı dillendirecek bu saat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
 8. 8. Papatya Şemsiye Papatya kadar narin sevgilinize bu şemsiyeden daha güzel ne hediye alabilirdiniz ki zaten  Yağmurlu havalarda bile bahara selam iletmek isteyenler bu ürünü çok sevecekler.
 9. 9. Farklı renk ve modelleri bulunan bu şemsiye ile sevgilinizle yağmurlu havalarda uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Daha ne kadar romantik olunabilir ki!
 10. 10. Pembeye tutkun sevgiliniz bu şemsiyeye hayran kalacak. Şemsiyeler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 11. 11. Erdil Yaşaroğlu 4’lü Bardak Altlığı Seti Sıradışı armağanlar arayanların tek geçeceği bu esprili bardak altlıkları sevgilinizin şimdiye kadar aldığı en eğlenceli hediye olmaya geliyor. Bardak altlıklarını daha detaylı incelemek için tıklayınız.
 12. 12. Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi Aşkınızı ifade etmeye gökdelenler yetmez belki ama manevi açıdan bunu sevgilinize hissettirmenin en güzel yolu tabii ki hediyelerdir. Çikolata ve romantik sözlerden oluşan bu şölen hafızalardan kolay kolay silinemeyecek gibi gözüküyor bizden söylemesi..
 13. 13. Aşk kulesi hakkında merak ettiğiniz her şey için tıklayınız.

×