Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Social media campaigns_summer2011

306 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Social media campaigns_summer2011

  1. 1. Volkswagen Norvēģijas ceļus pārvērš par spēles laukumu http://youtu.be/GB84fiYr-Bw Jaunā Golf BlueMotion trumpis ir automašīnas zemais degvielas patēriņš. Tā vietā, lai “bārstītos“ ar abstraktiem skaitļiem, Volkswagen šo zemo Golf BlueMotion degvielas patēriņu pārvērš konkrētā un saprotamā lielumā. Izmantojot Google Maps un Streetview iespējas, tika izveidots projekts BlueMotion Roulette, kurā ikvienam lapas apmeklētājam bija iespēja prognozēt, cik tālu jaunais Golf aizbrauks ar vienu vienīgu bāku. Projekta noslēgumā, Golf BlueMotion zemais degvielas patēriņš vairs nebija abstrakts skaitlis, bet gan konkrēts lielums – no Oslo uz Parīzi ar vienu vienīgu bāku.
  2. 2. Sociālā jeb kolektīvā iepirkšanās ir nākotne http://vimeo.com/27723919 IKEA savā mājas lapā pie katras preces integrēja Facebook “Like” pogu. “ Like” pogas mērķis nebija tikai, lai kāds uzspiežot uz tās, konkrēto preci padotu saviem Facebook draugiem, bet gan, vadoties pēc šiem “Like”, noskaidrot populārākās IKEA preces. Katru nedēļu IKEA populārākas jeb visvairāk “Like” preces tika publicētas virtuālā istabā. Katru nedēļu šīm populārākām precēm IKEA deva atlaides.
  3. 3. Lielveikalu tīkls Tesco Dienvidkorejā izveido interneta veikalu reālā vidē http://youtu.be/nJVoYsBym88 Zinot to, ka nācija ir viena no strādīgākajām tautām pasaulē un ikdienā nepieciešami lietu iepirkšana nenākas viegli, Tesco dodas pie cilvēkiem, izveidojot interneta veikalus reālā vidē. Publiskās vietās, kā, piemēram, metro, Tesco izveidoja improvizētus produkcijas stendus. Katram produktam bija savs QR kods, kuru ar viedtālruņu palīdzību noskenējot, produkts tiek pievienots pirkuma grozam.
  4. 4. Turcijas mobilā operatora Turkcell twitter kampaņa http://youtu.be/UKEU0DXEBfs Lai promotētu viedtālruņu un interneta komplektu, Turkcell atsakās no tradicionālām interneta reklāmām, bet tā vietā koncentrējas uz interaktīvu spēli, izmantojot sociālo tīklu Twitter. Spēles vaininieks jeb galvenais elements ir viedtālrunis, kurš ir iepakots dāvanu kastē, kura ir aplīmēta ar daudzām post-it lapiņām. Lai tiktu līdz telefonam, spēlētājiem ir jātvīto tas, kas rakstīts uz post-it lapiņām un jāizmanto vienojošs hastag - #tukcell. Uz post-it lapiņām ir izvietoti kompānijas mārketinga ziņojumi.
  5. 5. Coca-Cola Izraēlā kronē otrreizējās pārstrādes karali http://youtu.be/mi4NeoMYCMM Coca-Cola iniciatīva bija veicināt savas produkcijas pudeļu otrreizējo pārstrādi. Lai to paveiktu, kompānija izludināja “The Recycling King” konkursu. Izmantojot Facebook rīku Facebook Places, visā Izraēlas teritorijā tika iezīmētas vairāk kā 10 000 otrreizējās pārstrādes konteineri. Konkursantiem bija jāičekojas kādā no šiem punktiem un jānofotogrāfē sevi darbībā. Aktīvākais konkursa dalībnieks tika nominēts par otrreizējās pārstrādes karali.
  6. 6. Puķes no Facebook draugiem http://youtu.be/3uNB7ZTdiyI Ņemot vērā mūsdienu apsveikumu paradumus, tie paliek arvien arvien mobilāki un digitālāki. Puķu tirgotājs 1800 Flowers izveidoja aplikāciju, kas nosūta uz jubilāra Facebook sienu apsveikumu ar virtuāliem ziediem. It kā jau nekas liels, bet... Dienas beigās visi nosūtītie ziedi pārtop par reāliem ziediem. 1800 Flowers apkopo visus konkrētam adresātam jeb jubilāram paredzētos apsveikumus, pārvērš tos ziedus un nosūta jubilāram.

×