Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ICSME Cin Gida Pazari

1,293 views

Published on

Çin ithal gıda pazarı çok hızlı büyüyen bir sektör, bu pazarda yer almak için geç kalmayın. ICSME, 6 farklı ülkeden 23 çalışanıyla Çin pazarına girişte, pazar araştırması, şirket kuruluşu, muhasebe, avukatlık, insan kaynakları, ofis kiralama gibi hizmetler vermektedir.

Published in: Business, Spiritual
  • Be the first to comment

ICSME Cin Gida Pazari

  1. 2. ICSME – International Centre for SMEs ICSME danışmanlık hizmeti veren, Çin pazarına girişte ve Çin’de işlerinizi genişletmekte sizlere profesyonel destek sunan bir firmadır. Çin’de Pazar araştırması, ofis kurulumu, muhasebe, avukatlık, insan kaynakları, vergi danışmanlığı, iş idaresi, proje oluşturma, proje yönetimi ve proje geliştirme, satınalma, pazarlama ve dağıtım, tanıtım basın yayın ve dijital medya, kontrol ve denetleme, IT hizmetleri sunmaktadır.
  2. 3. Çin G ıda Pazarı Dünyanın en büyük üçüncü ithalatçısı olan Çin’e hoşgeldiniz. Çin’in ithal gıda ürünleri pazarı 1992 yılında 4 milyar $ dı bu rakam 2007 yılına gelindiğinde 30.6 milyar $ oldu. Çin geleneksel gıda enstitüsü tarafından yapılan araştırmalar sonucu, önümüzdeki beş yıl içinde Çin’in gıda ithalatı 1 trilyon yuan, yani yaklaşık olarak 150 milyar $ olması bekleniyor. Uzmanlara göre 2018 yılında Çin, dünyanın en büyük gıda ithalatçısı olacak. Dünya üzerinde tüketilen alkollü içeceklerin %48 ini tüketen Çin, 2012 yılında 1,2 milyar şişe şarap tüketimiyle dünyanın en büyük yedinci şarap pazarı olması beklenmektedir. Çin bir tehdit değil dünyanın en büyük üçüncü ithalatçısı olarak bir fırsattır.
  3. 4. Çin’de gıda Pazar araştırması Pazar araştırması, ürününüz ile ilgili genel olarak pazarın durumu, yerli ve yabancı rakiplerin analizi, fiyat stratejileri, ambalajları, nerelerde var oldukları, ürününüz ile ilgili distribütörlerin araştırılması, ve bunları raporlar haline getirilerek Çin gıda pazarı uzmanımızın ürününüz ile alakalı yorumunu içerir. Hazırladığımız rapor sonucunda Çin pazarına girmelimiyim ve Çin pazarında nasıl başarılı oluruzun cevabını bulacaksınız.
  4. 5. Damak Tadı Araştırması Çin çok büyük bir coğrafyaya yayılmış 54 farklı millete sahip bir ülkedir. Farklı bölgelerde yaşayan Çinlilerin ve farklı milletlerin damak tadları farklı olmaktadır. Çin pazarında ürününüzün tutmasını sağlayacak ürününüz ile alakalı damak tadı araştırması, Çinlilerin o ürün hakkında ne düşündükleri ve ürünün Çinlilerin damak tadına nasıl uygun hale getirileceğini kapsamaktadır.
  5. 6. Pazarlama Çin pazarına girme kararı verildikten sonra ürününüz ile alakalı fuarların tespit edilmesi, promosyon çalışmaları, ürününüzün satışına yönelik etkinliklerin planlanması ve gerçekleştirilmesi, basında ürününüzün yer alması ve reklam çalışmalarını kapsamaktadır.
  6. 7. Ofis kiralama Ofis alanlarımız 35m2 den başlamaktadır. Esnek mimarisi, mekanınızı değiştirmeden genişleme ve büyüme imkanınızı sağlar. Son model alt yapı tesisleri, panaromik pencereler, modern iletişim sistemleri ve her ofiste bireysel kontrol edilebilen havalandırma imkanları sunar. Modern donanımlı toplantı odaları misafirlerinize mükemmel bir hizmet, sunumlarınıza da mükemmel bir ortam sağlar. Ortak kullanımlı kafe alanı, diğer şirketler arasında iletişimi genişletir ve bilgi ve deneyim alışverişine ortam sağlar. ICSME, Shanghai belediyesi tarafından onaylanmış merkezdeki tek endüstri parkı olan, Shibei Endüstri Parkı içerisinde olup, Hongqiao Uluslararası Havaalanına 20 dk, Shanghay’ın merkezi People Square 15 dakika uzaklıktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.
  7. 8. Contact <ul><li>10/F Shibei International </li></ul><ul><li>Peninsula Center, </li></ul><ul><li>No.238, Jiang Chang No.3 Road </li></ul><ul><li>Shanghai, 200436, P.R. China </li></ul><ul><li>TEL: +86 21 60951868 </li></ul><ul><li>FAX: +86 21 60951866 </li></ul><ul><li>[email_address] </li></ul><ul><li>www.icsme-china.com </li></ul>

×