Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Nikah şekeri i̇zmir

56 views

Published on

Midye kabuğu, deniz yıldızı, deniz kabuğu nikah şekeri gibi modelleri bir hayli aradığınızı biliyorum. Fidan Nikah Şekerleri‘nden bulduğum deniz ürünü nikah şekerleri aradıklarınız olabilir. Üstelik bir de deniz temalı bir düğün planlıyorsanız nikah şekerinizi, davetiyenizi hatta düğün pastası süslemelerinizi de deniz temalı figürlerden seçmenizi öneririm.

Published in: Internet
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Nikah şekeri i̇zmir

  1. 1. Midye kabuğu, deniz yıldızı, deniz kabuğu nikah şekeri gibi modelleri bir hayli aradığınızı biliyorum. Fidan Nikah Şekerleri‘nden bulduğum deniz ürünü nikah şekerleri aradıklarınız olabilir. Üstelik bir de deniz temalı bir düğün planlıyorsanız nikah şekerinizi, davetiyenizi hatta düğün pastası süslemelerinizi de deniz temalı figürlerden seçmenizi öneririm. Nikah Fidanı Farklı nikah şekeri fikirleri arayan çiftler için seçtiğim fidan nikah şekeri örneğini Fideland Nikah Fidanları'ndan bulabilirsiniz. Davetlilerinize nikah şekeri yerine yüzlerce yıl saklayabilecekleri fidanları hediye edebilirsiniz. Fidan boyları köküyle beraber ortalama 30 cm civarında ve toprağıyla beraber olduğundan 4 mevsim dikilebiliyor. Son yıllarda çokça tercih edilen kavanoz nikah şekeri seçeneği genellikle ev yapımı ve organik reçellerle hediye edilen, tatlı yenilip tatlı konuşulan düğünlerin hediyeleri oluyor! Makaron Nikah Şekeri Hediyelik düşünmüyoruz ama klasik bir nikah şekeri de istemiyoruz diyen çiftler, tadına doyulmayan makaron nikah şekeri alternatifini değerlendirebilir. Macarons D'antoinette ile çalışarak şık bir sunumla davetlilerinizin ağzını tatlandırabilirsiniz. Mum Nikah Şekeri Kolonya ve sabun şişeleri, çikolata, kokulu taş, lavanta keseleri de bulabileceğiniz Harikalar Adası'nda davetlilerinize hediye edebileceğiniz mum nikah şekeri modelleri de bulabilirsiniz. Maltepe'de bulunan Harikalar Adası'nda minimum sipariş limiti yok. Özel tasarım ürünler yaptıkları gibi teslimatı ücretsiz yapıyorlar.

×