Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Віконна мафія PERFECT

2,157 views

Published on

Віконна мафія PERFECT

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Віконна мафія PERFECT

 1. 1. Віконна мафія Представляє
 2. 2. Конкуренція ціною на рівні пісочниці "Вікна-Двері". Покупці не бачать різниці між дилерами і їхніми пропозиціями. Одні і тіж профільні бренди пропонують багато дилерів. Традиційна модель бізнесу "Вікна-двері" себе вичерпала! Чому? Більшість дилерів продають профілі, а не вікна.
 3. 3. Конкуренція ціною на рівні пісочниці "Вікна-Двері". Покупці не бачать різниці між дилерами і їхніми пропозиціями. Одні і тіж профільні бренди пропонують багато дилерів. Більшість дилерів продають профілі, а не вікна. Що робити? Продавайте вікна Представляйте системний віконний бренд Ваша пропозиція має бути унікальною для покупця Про ціну говоріть в кінці. Головне - задоволений покупець Традиційна модель бізнесу "Вікна-двері" себе вичерпала!
 4. 4. Виграють ті, хто першим отримає підтримку системного виробника. Дилер Дилер "озброєний" виробником
 5. 5. "Віконна мафія" Чому мафія? Партнерська програма "Сімейні" пропозиції від яких не відмовляються
 6. 6. "Віконна мафія" Можливість стабільно заробляти прибуток, використовуючи готову бізнес модель. Головна ціль Партнерська програма
 7. 7. "Віконна мафія" Партнерська програма 1. Готова бізнес модель з програмою управління бізнесом Guru Mafia. 2. Екслюзив на території. 3. Гарантовані короткі терміни на стандартні і нестандартні конструкціі. 4. Спеціальна ціна на серіі Perfect: + 1% знижки. 5. Регулярне навчання власників та персоналу. Чому варто?
 8. 8. Програма Guru Mafia
 9. 9. 1. Салон, що відповідає вимогам. 2. Інвестиції власника 25 000 грн. 3. Готовність власника особисто розвивати бізнес. Що потрібно? Важливо: ми не роздаємо вивісок, а будуємо спільний сильний бізнес. "Віконна мафія" Партнерська програма
 10. 10. 1. Робота лише з одним виробником. 2. Однозначне дотримання стандартів компанії. 3. Проходження навчання в академії PERFECT та здача атестації. 4. Виконання планів розвитку бізнесу. Вимоги "Віконна мафія" Партнерська програма
 11. 11. Програми навчання
 12. 12. Програми навчання Збільшення об'єму продажу PERFECT Першокласний сервіс для клієнтів Збільшення прибутку дилера Цілі:
 13. 13. Програми навчання Технологія монтажу Фурнітурні системи Склопакети Продажі Perfect Управління бізнесом
 14. 14. Програми навчання Щоквартально В обласних центрах Індивідуально для партнерів "Віконна мафія" Як будуть проводитись:
 15. 15. Приклад відкриття партнера "Віконна мафія" Партнерська програма
 16. 16. Приклад відкриття партнера "Віконна мафія" Партнерська програма
 17. 17. Приклад відкриття партнера "Віконна мафія" Партнерська програма
 18. 18. Приклад відкриття партнера "Віконна мафія" Партнерська програма
 19. 19. Приклад відкриття партнера "Віконна мафія" Партнерська програма
 20. 20. Приклад відкриття партнера "Віконна мафія" Партнерська програма
 21. 21. "Віконна мафія" Партнерська програма

×