EVENIMENTIN ME I BUKUR i VERES MISS BJESHKA - KELMEND 9 GUSHT 2014

587 views

Published on

INA TRAVEL JU FTON NE EVENIMENTIN ME TE BUKUR TE VERES
MISS BJESHKA - KELMEND 9 GUSHT 2014
ZHUBLETA SHUME VJECARE - TE FTUAR GRUPE FOLKLORIKE NGA KOSOVA - PLAVA - DHE DARDANIA
SOFRA E SHTRUAR ME USHQIME NGA KELMENDI
FERLIK - FLIJE - MISHAVINA E FAMSHME - FRUTA PYLLI
LOJRA POPULLORE - CIFTELI E VALLE TE MALSISE
CMIMI 55 EURO / P (TRANSPORT + 1 NATE FJETJE NE BUJTINA + DREKE + DARKE + MENGJES ) GUIDE VENDASE
KONTAKT 0682202247 / 0696616147
https://www.facebook.com/INATravel?fref=photo

Published in: Travel
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
587
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

×