Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Talents Fais Social Media & Start Of Pr Career

 • Login to see the comments

Talents Fais Social Media & Start Of Pr Career

 1. 1. 2 квітня 2009 р. Як соціальні медіа допоможуть розпочати кар’єру в PR та побудувати персональний бренд Оксана Гошва директор HOSHVA PR член Правління UAPR
 2. 2. Як розпочати кар’єру в PR?
 3. 3. Щось змінилося?
 4. 4. ви гуглите вас гуглять а що про вас розповідає Інтернет?
 5. 5. ви “під мікроскопом” ваші особисті еканути не такі вже приватні; обережно з -  інтереси -  групи -  коментарі -  фото/відео
 6. 6. репутація онлайн – це важливо!
 7. 7. Підлікувалися? А тепер приймаємо вітамінки!
 8. 8. ваші роботодавці є в Інтернет?
 9. 9. у вас на озброєнні нові інструменти
 10. 10. “якщо ви конкуруєте за місце з кимось, хто має схожі навики та досвід, блог може сприяти рішенню на вашу користь”
 11. 11. http://truepepper.blogspot.com/ 2007/05/blog-post.html
 12. 12. не “наламайте дров” -  будьте природніми -  будьте етичними -  слухайте, а вже потім говоріть !!!
 13. 13. http://prpodcast.com.ua
 14. 14. Оксана Гошва директор HOSHVA PR член Правління UAPR • http://hoshvapr.com.ua/blog/oksana-goshva • http://prpodcast.com.ua/about-hoshva • http://www.linkedin.com/in/oksanahoshva • http://www.profeo.ua/oksana-hoshva • http://twitter.com/hoshva •  skype – oksana.hoshva •  hoshva@hoshvapr.com.ua Випускниця Міжнародного християнського університету (м. Київ); диплом Suma Cum Laude за спеціальністю Business Administration. Свою кар´єру вона розпочала в 20-літньому віці з посади фахівця зі зв´язків з громадськістю Першого Всеукраїнського Музичного Телеканалу М1, після чого продовжила розвиватися в сфері Public Relations в агенції комунікацій KEY Communіcatіons. З 2005 року – директор власної агенції HOSHVA PR. У своїй роботі Оксана Гошва сповідує CSR- філософію ведення бізнесу; агенція HOSHVA PR є першою на українському PR-ринку, що розробляє власну CSR-стратегію та готує CSR-звіт.Займає активну позицію у питанні якісної PR-освіти. Як стратегічний PR-партнер Національного комітету AIESEC в Україні, працівники агенції проводять велику кількість тренінгів та мастер-класів з PR для молоді.
 15. 15. Credentials Images - www.lumaxart.com

×