Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Konferencia Happy Company 2016 - Artur Gevorkyan, majiteľ spoločnosti GEVORKYAN

332 views

Published on

Konferencia Happy Company 2016 - Artur Gevorkyan, majiteľ spoločnosti GEVORKYAN

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Konferencia Happy Company 2016 - Artur Gevorkyan, majiteľ spoločnosti GEVORKYAN

  1. 1. Generál bez pracovného stola Dipl. Ing. Artur Gevorkyan GEVORKYAN, s.r.o. Konferencia Happy Company 2016 12. máj 2016, Divadlo Aréna, Bratislava „NAŠE RIEŠENIA PRE VAŠU FLEXIBILITU“
  2. 2. ...ale načo to vlastne my všetci robíme? Konkrétne na GEVORKYANE:  Pre uspokojenie akcionárov? NIE!  Pre manažérske krivky rastu? NIE!  Pre finančné kovenanty bankovým „riskáčom“? NIE!
  3. 3. Firmu vnímam ako svoju rodinu a zároveň armádu. A preto chcem: 1. Aby boli všetci zdraví – nič nedosiahnem s chorou armádou. 2. Mať istotu v zabezpečení – krátkodobom aj dlhoročnom. 3. Aby každý robil iba to, na čo má talent. Je jedno, čo študoval, čo by chcel robiť – má robiť to, v čom je najlepší. 4. Aby nám náš boj dával zmysel! Aj malá armáda zvíťazí, keď vie za čo bojuje, najmä keď nemá na výber, keď im ide o všetko. 5. Aby nás to všetko aj bavilo!!! Spod biča sa vojny nevyhrávajú.
  4. 4. Celý svet nezmeníš, ale okolo seba môžeš vybudovať svet, v akom chceš žiť  Dáva nám to zmysel a istotu do budúcna, robíme to s talentovanými ľuďmi, záleží nám na nich a všetkých nás to baví.  Chceme mať firmu, ktorá nás podrží v ťažkej životnej situácii. Je to prvé miesto, kde sa kolega obráti so žiadosťou o pomoc. Aj na toto sme hrdí.
  5. 5. Dovoľujeme si byť úprimní k sebe aj k vonkajšiemu svetu...  Nie sme „citrónový“ korporát, kde sa ľudia iba vyžmýkajú a nahradia novými šťavnatými...  Nestrácame čas na politické zdôvodňovanie toho, čo a prečo robíme.  Netlačíme dodávateľov do nezmyselných zliav.  Nekupujeme najlacnejšie služby a materiály.  Nešetríme na odmenách za dobré nápady a prácu.  Zákazníkom tvrdíme, že nie sú našimi pánmi.  Idiotov z firmy prepúšťame verejne, bez váhania, ako odstrašujúci príklad.  Šokujeme zákazníkov mottom: „Našim cieľom je akceptovateľná kvalita pri minimálnych nákladoch.“  Nedodávame výrobky, ale riešenia problémov zákazníka.  Nelákame ľudí do firmy, ale vyberáme tých správnych – „nenormálnych“. ...a preto nás to baví...
  6. 6. Tvoríme tam, kde jedna technológia už končí a druhá ešte nezačína Za chyby netrestáme. Za opakovanie chýb usadíme na mesiac do červeného kresla. Za ignoranciu pravidiel vyhadzujeme. Aký ma byť náš vývojár?  Musí mať gule priznať si chyby a rozum poučiť sa z nich. Materiály zo školenia vývojárov pod názvom „Gule a rozum“ – November 2015
  7. 7. Načo to celé robíme?  Dávame šancu talentom, odvážnym bláznom, ktorí veria, že v živote dokážu viac. Nedostali šancu pretože nemali potrebné vzdelanie, nezdedili majetok, nemajú príbuzných vo vláde a neženú sa do politiky.  Tým, ktorí dlhé roky robili niečo, čo nebolo ich a ktorí chcú zmeniť svoj život.  Dávame šancu tým, ktorí sú INÍ. Ktorým sa vzdelaní odborníci vysmievajú: „Kam to leziete? To sa nedá“.  Dávame šancu tým, ktorí veria v seba samých, komu veríme my. Takým, ktorí nezradia!  Máme veľké ciele, ktoré vyžadujú veľké obete. Chceme ostať slušnými ľuďmi. Byť hrdí na to, ako sme žili, ako sme pomohli v biede iným a umožnili dôstojný život tým, čo boli s nami.  Na toto to celé robíme! arturgevorkyan@gevorkyan.sk marketing@gevorkyan.sk www.gevorkyan.skĎakujem za Vašu pozornosť!

×