ZYRA E PUNEVE JURIDIKE SADRIJAADRESA BREGU I DIELLIT ZONA E LINDJES LOK.NR 2EMAIL hamzasadrija@hotmail.comTel 044249700100...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Zyra e puneve juridike sadrija

491 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
491
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Zyra e puneve juridike sadrija

  1. 1. ZYRA E PUNEVE JURIDIKE SADRIJAADRESA BREGU I DIELLIT ZONA E LINDJES LOK.NR 2EMAIL hamzasadrija@hotmail.comTel 04424970010000 pristine KERKESE LENDA /Kërkesa per licencimParashtroj kërkese për licencim para kësaj gjykate ,te me lëshohet licenca ,përkthime tendryshme duke pasur parasysh te gjitha forma te ndryshme duke pasur parasysh atogjygjesore -pas përfundimit fakultetit e lendes gjuhës angleze dhe një përvoje tekonsiderueshme duke pasur parasysh edhe mënyrën dhe formën e përkthimit ,te cilën ekemi atëherë gjate kësaj periudhe kohe ,parashtroj kërkesa te me epet ,nga i njëjti kyorgan i cili i licencon përkthyes te ndryshëm prej gjuhës shqipe ne atë angleze Besoj se kjo kërkese do te merret parasysh dhe njekohesishte do te realizohet Safete SadrijaUshtrues i kërkesës 04.07.2006 Prishtine

×