Dokumentet per dhenien e kushteve urbanistike –teknikea/ fleta poseduese e planit jo me e vjetër se 6 muaj origjinal ose k...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Dokumentet per dhenien e kushteve urbanistike

433 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
433
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Dokumentet per dhenien e kushteve urbanistike

  1. 1. Dokumentet per dhenien e kushteve urbanistike –teknikea/ fleta poseduese e planit jo me e vjetër se 6 muaj origjinal ose kopje te vërtetuar nesportelin nr 16b/kopje e planit jo me e vjetër se 6 muaj origjinal ose kopje e vërtetuar ne sportelin nr 16c/letërnjoftimi fotokopje -jo me e vjetër se 6 muajc/letërnjoftimi fotokopje ne emër te pronarit te fletës poseduese dhe kopjes se planit .d/pagesa prej 10 euro ne katin përdhese zyra nr 15 -aplikacioni qe merret ne zyrën nr 6

×