Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Проектні технології
у позакласній роботі
школи
Краснолуцька ЗОШ І-ІІ
ступенів ім.Героя
Радянського Союзу
В.В.Овсяннікова
Проектна технологія
 Є основною
технологією
формування ключових
компетентностей
учнів, яка
використовується на
окремих ур...
Проекти нашої школи
Тип проекту: практичний,
конструкційний, довгостроковий
 Мета проекту:
• удосконалення системи
роботи з питань
інтеграції...
І етап. Підготовчий
( 2010-2011н.р.)
Визначення мети й
завдань проекту.
Обговорення та
затвердження
плану дій з
виконання
...
ІІ етап. Дослідницький
(2011-2012 н.р.)
Збір інформації щодо
енергозбереження в школі
та вдома, узагальнення та
обробка от...
ІІІ етап Практичний (2012-2016н.р.)
Проведення капітального
ремонту школи
Конкурс творчих робіт учнів
1-9 класів: «Збереже...
Не викидайте гроші у вікно
 Вікно, яке годинами
залишається відкритим,
навряд чи забезпечить Вам
значний приплив свіжого
...
Не перешкоджайте шлях теплу
 Не облицьовані батареї
опалення не завжди гарні
на вигляд, зате це гарантія
того, що тепло б...
Не випускайте тепло
 На ніч опускайте жалюзі,
закривайте штори, щоб
зменшити втрати тепла
через вікна.
Термоізолюйте ніші...
Більше світла з меншими витратами
енергії
 Енергозберігаючі
лампи споживають
енергії приблизно на
80 відсотків менше,
ніж...
Утеплення фасадів – запорука
економії
Забезпечення економії
природного газу до
2500м³ на сезон
Коли варите й печете, зменшуйте
інтенсивність полум'я
 Якщо діаметри
каструлі й конфорки
збігаються, то тепло
використову...
Охолоджуйте з розумом
 Установлюйте
морозильний агрегат у
прохолодному, добре
провітрюваному
приміщенні й
розморожуйте йо...
Розумні господарки й господарі
виконують прання, пам'ятаючи про
збереження енергії
 Використовуйте ємність
пральної машин...
Приймати не ванну, а душ – такий
девіз усіх, хто заощаджує енергію
 Витрати енергії на
прийняття ванни
приблизно в три ра...
Одноважільний змішувач
забезпечує постійну температуру
води й низькі енерговитрати
 Одноважільний змішувач, як і
термоста...
Дякуємо за увагу!
енергозбереження в побуті
енергозбереження в побуті
енергозбереження в побуті
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

енергозбереження в побуті

2,180 views

Published on

Заколодяжна С.Г., директор Краснолуцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

енергозбереження в побуті

 1. 1. Проектні технології у позакласній роботі школи Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів ім.Героя Радянського Союзу В.В.Овсяннікова
 2. 2. Проектна технологія  Є основною технологією формування ключових компетентностей учнів, яка використовується на окремих уроках та в позакласній роботі школи.  Мета навчального проектування - створення педагогом під час навчально- виховного процесу таких умов, за яких результатом є індивідуальний досвід проектної діяльності учнів.
 3. 3. Проекти нашої школи
 4. 4. Тип проекту: практичний, конструкційний, довгостроковий  Мета проекту: • удосконалення системи роботи з питань інтеграції енергозбереження в навчально-виховний процес та придбання учнями, педагогами та батьками необхідного рівня побутових знань з енергозбереження для формування нового світогляду на проблему енергозбереження •виявлення здатності учнів до цілеспрямованої роботи з інформацією;  Завдання проекту:  Активізація участі підростаючого покоління у процесі енергозбереження у закладі та вдома.  Створення оптимальних умов для навчання і виховання молоді.  Підвищення рівня інформованості учасників проекту в галузі енергозберігаючих технологій...  Виявлення здатностей учнів до цілеспрямованої роботи з інформацією..  Скорочення споживання енергії в школі і в сім'ях учнів і вчителів.
 5. 5. І етап. Підготовчий ( 2010-2011н.р.) Визначення мети й завдань проекту. Обговорення та затвердження плану дій з виконання проекту.
 6. 6. ІІ етап. Дослідницький (2011-2012 н.р.) Збір інформації щодо енергозбереження в школі та вдома, узагальнення та обробка отриманих даних. Організація науково- дослідницької роботи з питань енергозбереження Залучення спонсорської допомоги для поліпшення естетичного вигляду та утеплення школи
 7. 7. ІІІ етап Практичний (2012-2016н.р.) Проведення капітального ремонту школи Конкурс творчих робіт учнів 1-9 класів: «Збережемо енергію разом». Виготовлення буклетів і створення комп’ютерної презентації: «Енергозбереження – крок до майбутнього».
 8. 8. Не викидайте гроші у вікно  Вікно, яке годинами залишається відкритим, навряд чи забезпечить Вам значний приплив свіжого повітря, але великий рахунок за опалення воно забезпечить напевно. Краще провітрювати частіше, але при цьому відкривати вікно широко й усього на кілька хвилин. І на цей час відключати термостатний вентиль на радіаторі опалення.
 9. 9. Не перешкоджайте шлях теплу  Не облицьовані батареї опалення не завжди гарні на вигляд, зате це гарантія того, що тепло буде безперешкодно поширюватися в приміщенні. Довгі штори, радіаторні екрани, невдало розставлені меблі, стійки для сушіння білизни перед батареями можуть поглинути до 20 відсотків тепла.
 10. 10. Не випускайте тепло  На ніч опускайте жалюзі, закривайте штори, щоб зменшити втрати тепла через вікна. Термоізолюйте ніші для опалювальних батарей і розмістіть в них відбивну срібну фольгу. Завдяки цьому можна заощадити до 4 відсотків витрат на опалення.
 11. 11. Більше світла з меншими витратами енергії  Енергозберігаючі лампи споживають енергії приблизно на 80 відсотків менше, ніж традиційні лампи накалювання, а служать в 8-10 разів довше.
 12. 12. Утеплення фасадів – запорука економії Забезпечення економії природного газу до 2500м³ на сезон
 13. 13. Коли варите й печете, зменшуйте інтенсивність полум'я  Якщо діаметри каструлі й конфорки збігаються, то тепло використовується оптимально. В «ощадливих» каструль рівне дно й припасована кришка.
 14. 14. Охолоджуйте з розумом  Установлюйте морозильний агрегат у прохолодному, добре провітрюваному приміщенні й розморожуйте його не рідше одного разу в рік. Температура заморозки в -18˚С є цілком достатньою. Морозильний відсік варто відкривати лише ненадовго й поміщати туди тільки добре охолоджені продукти.
 15. 15. Розумні господарки й господарі виконують прання, пам'ятаючи про збереження енергії  Використовуйте ємність пральної машини оптимально й виконуйте прання злегка забруднених речей при низькій температурі й без попереднього прання.
 16. 16. Приймати не ванну, а душ – такий девіз усіх, хто заощаджує енергію  Витрати енергії на прийняття ванни приблизно в три рази вище, ніж на прийняття душу? Родина з 4 чоловік зможе заощаджувати на вартості енергії й води, якщо замість ванни буде приймати душ.
 17. 17. Одноважільний змішувач забезпечує постійну температуру води й низькі енерговитрати  Одноважільний змішувач, як і термостатний змішувач вносять свій внесок у справу ощадливого використання енергії. Вони заощаджують значну кількість гарячої води, що інакше виливалася б без усякої користі!
 18. 18. Дякуємо за увагу!

×