Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

сайт дошкілля

743 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

сайт дошкілля

  1. 1. 19 лютого 2014 року Гадяцьким науково-методичним центром на базі ДНЗ№ 2 «Берізка» організовано зустріч завідуючих дошкільними навчальними закладами Гадяцького та Решетилівського районів у рамках обміну досвідом щодо організації методичної роботи з педагогічними кадрами. У зустрічі взяли участь: начальник відділу освіти, молоді і спорту Гадяцької райдержадміністрації Лідовий І.Г., який проінформував присутніх про розвиток освітньої галузі Гадяцького району; міський голова Савченко Т.М., - про історію міста Гадяча, голова райкому профспілки працівників освіти та науки Недвига Г.А. – про співпрацю профспілок та адміністрації; методист Гадяцького НМЦ Неминуща В.Е. – про функціонування дошкільної ланки освіти у Гадяцькому районі та організацію методичної роботи з педкадрами, методист Решетилівського РМК Моцар Л.М., - досягнення у сфері дошкільної освіти Решетилівського району. Роботу ДНЗ №2 «Берізка» Гадяцької міської ради по забезпеченню якісної освіти дітей дошкільного віку, застосуванню інноваційних форм роботи з кадрами презентувала завідуюча ДНЗ Стогній Л.М. «Показником високого рівня методичної роботи від науково-методичного центру до дошкільного навчального закладу є участь і перемога педагогів у Всеукраїнських та обласних конкурсах професійної майстерності», - зазначила завідуюча. Так, Вовк Лариса Олексіївна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу 2012 року» та увійшла у п’ятірку кращих вихователів України, нагороджена дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу 2012». Впевнену перемогу у ІІ (обласному) турі конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» здобула вихователь Шевченко Я.А., також є учасником Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року».
  2. 2. Шевченко Я.А.- переможець ІІ (обласного) туру та учасник Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року» Вовк Л.О. – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу – 2012» Шевченко Я.А. презентувала роботу по використанню методики С.Лисенкової (вивчення віршів напам’ять за опорними картинками) у роботі з дошкільниками, практичне заняття з дітьми, майстер-клас з учасниками засідання.
  3. 3. Вовк Л.О., вихователь ДНЗ представила матеріали щодо екологічного виховання дошкільників. Практичний психолог Остапенко О.В. провела з педагогами інтерактивні вправи по формуванню емоційного благополуччя. Учасники зустрічі познайомилися з умовами перебування дітей у ДНЗ та виставкою «Інновації у системі дошкільної освіти Гадяцького району».
  4. 4. Результатом зустрічі є ознайомлення педагогів Гадяцького та Решетилівського районів з інноваційним досвідом організації методичної роботи з подальшим упровадженням його у практичну діяльність. Підготувала В.Е.Неминуща, методист Гадяцького НМЦ

×