Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентация Microsoft power point

551 views

Published on

Jpljhjdktyyz e PYP Uflzwmrjuj hfqjye e 2017 Автор Ємець Т.М.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

презентация Microsoft power point

 1. 1. Організація літнього відпочинку у сільських навчальних закладах Гадяцького району 2017 рік
 2. 2. Колегія В РДА 30.05.2017
 3. 3. Наші діти влітку і відпочинуть і оздоровляться Зараз у школярів найкраща пора — літні канікули. А для влади важливо організувати процес так, щоб наші дітки не лише відпочили, але й мали змогу оздоровитися. Тому, сьогодні на колегії разом із усіма відповідальними службами ще раз проговорили, чи все в нас в районі готово для літнього відпочинку та оздоровлення. Ми плануємо, що майже половина дітей зможе відпочити та оздоровитися у пришкільних та позаміських дитячих таборах. Усього у нас 25 закладів у районі. Позаміський дитячій табір “Горизонт” уже два дні як розпочав свою роботу. Тут на літо заплановано 4 зміни по 21 дню. Другий наш позаміський табір “Іскорка” почне роботу із 11 червня і встигне організувати для дітей 3 зміни по 21 дню.
 4. 4. У таборах з денним перебуванням заплановане двохразове харчування. Середня вартість по рахунках в день на одну дитину складає приблизно 25 грн. На мій погляд, цієї суми недостатньо для збалансованого здорового харчування. Тому, поставив вимогу директорам таборів збільшити фінансування на харчування. Оскільки якісне і повноцінне харчування теж запорукою здоров'я. Поговорили про безпеку дітей, дотримання всіх санітарних норм. Дуже хочеться, щоб ніщо не затьмарювало дітям радість літнього відпочинку, і вони набралися сил та здоров'я на увесь майбутній навчальний рік.
 5. 5. Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 6. 6. Книшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 7. 7. Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів
 8. 8. Краснолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Канікули! Канікули! Співає все навколо. Канікули! Канікули! Канікули у школі. А що таке канікули - Це літні дні барвисті, Це час, коли вам ніколи, Хоча б на мить присісти. Традиційно на початку канікул гостинно відчиняє для дітей свої двері табір з денним перебуванням «Дзвіночок» Краснолуцької ЗОШ І – ІІ ст. І ось він настав – перший день. На шкільному подвір'ї зібралися 37 галасливих дівчаток і хлоп'ят. Табірна зміна розпочалася з урочистої лінійки « У коло запросимо друзів». А далі був похід на сільський стадіон, де кожному знайшлося заняття для душі. Табір – це пісня, табір – це квіти, Табір, коли усміхаються діти. Табір – із ігор килим строкатий, Табір – сюрпризи , табір – це свято!
 9. 9. Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 10. 10. Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Триває робота табору «Лісовичок» при Лютенській ЗОШ I – III ст. імені М.Л. Величая. 30.05 загоном «Джура» проведено День козацької символіки. Також по даній темі проведено мовний квест на англійській мові.
 11. 11. Петрівсько-Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів У рідній школі Свят завжди багато: І музика лунає, і дитячий спів, Та в нас сьогодні особливе свято Це свято літа, табору, Привіт! Ми любимо сонце і квіти, І літо нам шле свій привіт! Ми – табору «Веселки» діти, Землі нашої цвіт! На базі Петрівсько - Роменської загальноосітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося відкриття табору "Веселка" з денним перебуванням.
 12. 12. Петрівсько-Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 13. 13. Ручківська ЗОШ І-ІІ ступенів Цікава літняя пора! Прийшли канікули - ура! Зібрав веселу дітвору Наш табір гамірливий. Забави, ігри і пісні, І посмішки щасливі! Тут кожен день - веселе свято, Нема коли нам сумувати. Щодня чекає школярів Країна веселкова; Малечу радо зустрічає Привітна рідна школа.
 14. 14. Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ст.
 15. 15. Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ст.
 16. 16. Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ст.
 17. 17. Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ст. 29 травня в Сарській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття пришкільного табору відпочинку " Світанок". В таборі оздоровлюється 50 учнів 1-4 класів.
 18. 18. Веприцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
 19. 19. Пирятинщинський НВК «Веселка»
 20. 20. Біль детальна інформація про роботу літніх оздоровчих таборів у навчальних закладах Гадяцького району в групі «Відділ освіти Гадяцької РДА» у Facebook

×