Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Případová studie: Facebook Ads

1,727 views

Published on

Přesvědčete se v naší case study o tom, že reklama na Facebooku může mít i při relativně malém rozsahu velmi zajímavé výsledky. Cílem klienta Hodinky-klenoty.cz bylo maximalizovat objednávky a návštěvnost vybraných kategorií e-shopu.

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Případová studie: Facebook Ads

  1. 1. Case study: Hodinky-klenoty.czInternetový obchod Hodinky-klenoty.cz nabídnul ve své vánoční kampani na Facebookukvalitní módní šperky a hodinky pro mladé dívky a ženy. Vzhledem k relativně nízké ceněnabízených produktů se vybrané náušnice kvalifikovaly jako ideální produkt pro inzercina Facebooku. H1.cz je poradenská firma poskytujícíCíle reklamy na Facebooku analytické, vzdělávací a kreativní službyCílem vánoční kampaně bylo maximalizovat počet objednávek vybraných náušnic a v oblasti internetu.hodinek a zároveň přivést maximální počet návštěvníků na stránky produktů za přijatelnoucenu za návštěvníka. Zabývá se především online marketingem,Cílová skupina optimalizací pro vyhledávače aReklama cílila na ženy a muže starší 18 let. Vzhledem ke statistikám o prodejích bylo později použitelností a přístupností webu.cílení na muže utlumeno. Ženy prokázaly v nakupování typicky ženských dárků výrazně vyššíaktivitu než muži.Výsledky kampaněKampaň dosáhla za necelých22 dnů aktivity následujících Hodinky-klenoty.czvýsledků: jsou internetové klenotnictví a  68 objednávek hodinářství. Působí  8 307 návštěv na českém trhu  7 596 119 zobrazení od roku 2003. reklamy Internetový obchod  2 Kč cena za návštěvníka vznikl jako rozšíření  0,11% míra prokliku kamenné prodejny, nabízející široký  16 500 Kč náklady sortiment hodinářského zboží,Vyhodnocení kampaně zlatých, stříbrných a ocelových šperků,Hodinky-klenoty.cz přivedly díky kampani na Facebooku celkem přes 8 300 návštěvníků snubních prstenů,na stránky propagovaných produktů a získaly celkem 68 objednávek. Výsledek kampaně bižuterie a skla.dokazuje, že vhodně nastavená kombinace propagovaného produktu, cílového publika anačasování ve spojení s optimalizační strategií dokáže i v rámci poměrně malé kampaněvýrazně podpořit prodej vybraných produktů v obvykle neprodejním prostředí Facebooku. Zaujala vás případová studie? Můžeme pomoci i vám. Podívejte se na naše stránky http://www.h1.cz/reklama-facebook, nebo nás kontaktujte na info@h1.cz. Sledujte také náš odborný blog o internetovém marketingu http://blog.h1.cz/.

×