Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Případová studiePPC - Vaše Čočky od H1.cz

1,327 views

Published on

Profesionální optimalizace kampaně v reklamním systému AdWords může i několikanásobně zvýšit její účinnost. Ukazuje to vývoj reklamní kampaně distributora kontaktních čoček a souvisejících potřeb VašeČočky.cz, který představuje naše případová studie.

Pomocí rozšíření kampaní na značky a výrobce, dále rozšíření klíčových slov, optimalizace nabízených cen za proklik a úpravou textů inzerátů se téměř čtyřnásobně zvýšil absolutní počet objednávek. Přečtěte si detailní popis v dokumentu PDF.

Published in: Education
  • Be the first to comment

Případová studiePPC - Vaše Čočky od H1.cz

  1. 1. Jak VašeČocky.cz a H1.cz optimalizují reklamní kampaně v Google AdWords Elektronický obchod s kontaktními čočkami VašeČocky.cz byl spuštěn v roce 2007 a již od svého založení používá efektivní a měřitelnou internetovou reklamu. Jako zcela nová neznámá značka se VašeČocky.cz pustily do reklamy placené za proklik (PPC). Google AdWords se tak pro ně stalo jedním z nejdůležitějších a nejefektivnějších reklamních kanálů, který na web vodí velmi relevantní kanálů, zákazníky. Za téměř dva roky běhu kampaní v AdWords se podařilo: H1.cz je poradenská firma poskytující analytické, vzdělávací a • Zvýšení počtu konverzí 13x kreativní služby v • Zvýšení počtu prokliků z 600 na 5 000 měsíčně oblasti internetu. • Snížení ceny za objednávku o 2/3 Zabývá se především • Zvýšení konverzního poměru o 68 % online marketingem, optimalizací pro Přečtěte si, jakým způsobem toho VašeČočky.cz a H1.cz docílily. vyhledávače a použitelností a přístupností webu. Agentura je držitelem Cíle reklamy v Google AdWords certifikace Google AdWords Qualified Cílem internetové reklamy pro VašeČocky.cz je hlavně prodej – zvýšení počtu objednávek ávek Company and Google na webu. Zároveň však takto získaní zákazníci musí splňovat podmínku maximální ceny za Analytics Qualified Consultant. jednu objednávku. Vedlejším cílem je zvýšit povědomí o značce a odbornosti e-shopu a shopu také stimulovat stávající zákazníky k opakovaným nákupům a doporučování rodině a známým. VašeČocky.cz je VašeČocky.cz svoji první kampaň v reklamním systému Google AdWords založ již krátce založily prodejce kontaktních po svém spuštění. Své kampaně vytvořily a spravovaly interně. . čoček a na internetu působí od roku 2007. Společnost si zakládá na neustálém vylepšování webu a hledání nových efektivních způsobů Optimalizace kampaní reklamy. V současné době má výdejní místa Poměrně dobře připravené kampaně však nesplňoval prvotní očekávání. Náklady na jednu nesplňovaly po celé ČR, ale expanduje na objednávku byly velmi vysoké a celkový počet objednávek nebyl výrazný. Přesto zástupci slovenský trh. VašeČocky.cz viděli v AdWords veliký potenciál a proto oslovili agenturu H1.cz, držitele certifikátu Google AdWords Qualified Company která se na vytváření a optimalizaci Company, kampaní v AdWords specializuje, aby jim s jejich kampaněmi pomohla.
  2. 2. H1.cz se zaměřila na optimalizaci kampaní zejména v těchto oblastech: • Rozšíření obecných frází o tzv. longtailová klíčová slova • Rozšíření kampaní na značky a výrobc kontaktních čoček výrobce • Optimalizace nabízených cen za proklik • Vytvoření obsahové kampaně „PPC reklamu • Změny inzerátů – lepší komunikace konkurenčních výhod považujeme za jeden z nejdůležitějších zdrojů získávání nových zákazníků s velmi dobrou cenou za konverzi.“ Výsledky optimalizace Vlastimil Vávrů, jednatel • Zvýšení počtu prokliků z 600 na 1 700 měsíčně VašeČočky.cz • Zvýšení konverzního poměru o 68 % • Zvýšení absolutního počtu objednávek o 366 % • Absolutní zvýšení CTR o 1 % Slovenské kampaně VašeČocky.cz konzultovaly s H1.cz své plány na rozšíření kampaní na Slovensko. Konzultanti v H1.cz vytvořili lokalizovanou kampaň, cílící na slovenské uživatele Google.sk a obsahovou síť Googlu. Neméně důležitou součástí strategického vstupu na nový trh bylabyla celková lokalizace e-shopu, jejímž výsledkem je slovenská verze VašeŠošovky.sk. mž Výsledky lokalizované slovenské kampaně a průběžné optimaliz optimalizace • Zvýšení počtu prokliků z 1 700 na 5 000 měsíčně • Udržení zvýšeného konverzního pom poměru • Zvýšení počtu konverzí o 290 % Zaujala vás případová studie? Můžeme pomoci i vám. Podívejte se na naše stránky www.h1.cz, nebo nás kontaktujte na info@h1.cz. , Sledujte také náš odborný blog o internetovém marketingu http://blog.h1.cz/.

×