Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Copycamp2019: Michelle Losekoot - Jak napsat knihu

149 views

Published on

Opravdu stačí jen sednout za počítač a začít psát? Jde to skloubit s prací a rodinou? Kolik v tom utopíte času a peněz? A vrátí se vám to? Dokáže vůbec člověk z digitálu dělat celý rok jednu a tu samou věc a nesdílet to na Facebooku? Praktická přednáška pro všechny, kteří chtějí někdy napsat knihu a nezbláznit se z toho.

Published in: Marketing
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Copycamp2019: Michelle Losekoot - Jak napsat knihu

 1. 1. Alice Kavková, Lucie Grusová, Tomáš Gavlas, Karel Novotný, Ján Simkanič, Vendula Pačesová, Jan Řezáč, Robert Vlach, Jana LeBlanc, Patrick Zandl, Margareta Křížová, Martin Kavka, Jana Florentýna Zatloukalová, Simona Vlková, Margit Slimáková, Pavla Horáková, Eliška Vyhnánková, Bára Baronová, Bára Šťastná, Renata Mrázová.
 2. 2. 15 000 7 000 Zpráva o českém knižním trhu, 2018
 3. 3. 948 5 559
 4. 4. —Investor —Redaktor, oponent, editor, korektor —Produkční (web, tiskárna, křty, autogramiády) —Obchodník (externisti, logistika, knihkupci) —Designer (ilustrace, design, sazba, obálka) —Účetní & právník —Marketér (PR, social, PPC, spolupráce) —E-knihař / Audioknihař (projekt, sazba, studio, rešisér, herec)
 5. 5. —Investor —Redaktor, oponent, editor, korektor —Produkční (web, tiskárna, křty, autogramiády) —Obchodník (externisti, logistika, knihkupci) —Designer (ilustrace, design, sazba, obálka) —Účetní & právník —Marketér (PR, social, PPC, spolupráce) —E-knihař / Audioknihař (projekt, sazba, studio, rešisér, herec)
 6. 6. Byl jsem nasraný. Chtěla jsem si takovou knihu sama přečíst. Čtenáři blogu si ji vyžádali. Oslovilo mě nakladatelství. Vždycky jsem chtěl napsat knihu.
 7. 7. Dal bych smlouvu přečíst právníkovi. Vyhradila bych si na to 3 x tolik času. Zálohoval bych. Líp bych na to připravil svůj byznys. Měl bych daleko víc našetřeno. Delší dobu bych přemýšlela, kratší dobu psala.
 8. 8. Jana Florentýna Zatloukalová Odjel jsem pryč. Po cestě z práce. Pořád, i při zastávce na benzínce. Dělal jsem 9denní sprinty. Od osmi do půlnoci.
 9. 9. Jana Florentýna Zatloukalová Nejsem sebevrah.
 10. 10. Úspory Prosecco Hudba Klid Čistý stůl Tchýně Manželka Jít se vyčůrat
 11. 11. Jan Řezáč Piš. Piš až ti poteče inkoust ušima a ještě dlouhou chvíli potom. Samo se to nenapíše.
 12. 12. Jana Florentýna Zatloukalová N e u v a z u j t e s e k e třísetstránkové knize, zavažte se raději k deseti m i n u t á m n e b o d v o u odstavcům za den.
 13. 13. Margareta Křížová Pište si nápady, noste notes, používejte diktafon, protože nápady přijdou a bleskurychle odejdou.
 14. 14. Robert Vlach Najdi si co nejlepšího vydavatele. Takového, který se autorům skutečně osobně věnuje, a nech si poradit.
 15. 15. Jana LeBlanc Začni hned. Nikdy se neobjeví žádné zázračné množství volného času a pravděpodobně ani zázračný námět.
 16. 16. Patrick Zandl Psaní je umění i řemeslo, jako cokoliv jiného, prostě musíte mít praxi. Zbytek je jen rutina.
 17. 17. Alice Kavková Nebuď zklamanej, že je psaní knihy dřina, rutina a nuda, kdy prosedíš třeba 2 000 hodin na zadku a ťukáš do klávesnice. Napsat knihu bolí, ale stojí to za to.
 18. 18. Tomáš Gavlas Nikdo se nezajímá o vaši knihu. Lidé se zajímají jen sami o sebe.

×