Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Copycamp2019: Dan Arzt - Tonalita jako alfa a omega komunikace

85 views

Published on

Komunikace Wooxu je v českých vodách úkaz. Stovky lidí díky osobitému vyjadřovacímu stylu reprezantanta značky, Richarda, dobrovolně otvírají každý týden newsletter, komunikace se zákaznickým centrem, které Woox zveřejňuje, jsou vyšperkovanou etudou na druhou. Naráží se svým tone of voice Woox někde?

Published in: Marketing
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Copycamp2019: Dan Arzt - Tonalita jako alfa a omega komunikace

  1. 1. VČEREJŠÍ MAIL OD NEJLEPŠÍHO ZÁKAZNÍKA (NEJLEPŠÍ JE KAŽDÝ Z NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ): Subject: pípám v krámě kdykoli mám wooxí bundu To: richard@woox.cz <richard@woox.cz> Ahoj, jelikož znám rozdíl mezi prostou korelací a podlou kauzalitou, došlo mi, že asi pípám v bezpečnostním rámu v Lidlu jen tehdy pokud mám na sobě tu bezva bundu viz níže. Ne že by kluci z ochranky nebyli bezva chlapi, ale občas spěchám a ne vždycky tam je ten, kterej už ví, že "to je ten s tou pípací bundou". Povíš mi prosimtě Richarde, kde ten pípací čipeček je a jak ho odstraním? Díky a skol! Mates. ZÁŘIJOVÝ NEWSLETTER: Hola Danieli, v září se na houbách nachladí půlka víkendových mykologů. Těch zdravých 50% podvlíká funkčním prádlem pro kluky i pro holky dokonale ušitým ve wooxusní jesenické manufaktuře. Když marodi dosmrkají, je vysbíráno. Celý měsíc máš dopravu a vracení zadarmo, je třeba popoběhnout, jinak nezbyde. Nafurt Tvůj, Richard Woox

×