Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Obama'yı zafere götüren strateji

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 6 Ad
Advertisement

More Related Content

Recently uploaded (20)

Advertisement

Obama'yı zafere götüren strateji

  1. 1. Obama'nın seçim mesajlarından örnekler Obama'nın 2008'de başkan olduktan sonra nasıl istihdam yarattığını gösterir bir grafik
  2. 2. Obama'nın seçim mesajlarından örnekler Başkan Obama orta sınıf bir ailenin vergi yükünü 3.600 dolar azalttı. Mitt Romney ise aynı ailenin vergisini 2.000 dolar kadar artırabilir.
  3. 3. Obama'nın seçim mesajlarından örnekler Mitt Romney kürtajın yasaklanmasından memnun olacağını söyledi.Başkan Obama ise kadın sağlığını ilgilendiren bir kararın yine kadınlar tarafından verilmesi gerektiğine inanıyor, politikacılar tarafından değil.
  4. 4. Obama'nın seçim mesajlarından örnekler Başkan Obama'nın başkomutan olarak yaptıklarından gurur duyuyorsanız paylaşın: Irak'ta savaşı bitirdi, Bin Ladin'i adalete havale etti, Afganistan'daki birliklerimizi getirdi, ABD'nin dünladaki duruşunu düzeltti, nükleer madde tehtidini azalttı.
  5. 5. Obama'nın seçim mesajlarından örnekler Başkan Obama'nın 2'nci dönem için planları: Eğitim öe öğretimi birinci öncelik haline getirmek, canlandırmak, enerji üretimini artırmak, bütçe açığını küçültmek, Afganistan'daki savaşı tamamen bitirmek.
  6. 6. Obama'nın seçim mesajlarından örnekler Sonuç...

×