Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

10 presentation levchenko

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

10 presentation levchenko

 1. 1. Для чого бізнесу Е-УРЯДУВАННЯ та Е-ДЕМОКРАТІЯ?! Олег Левченко
 2. 2. Електронна демократія (е-демократія) форма демократії, що визначається використанням інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) як основного засобу для колективних розумових (краудсорсінг) і адміністративних процесів (інформування, прийняття спільних рішень - електронне голосування, контролювання виконання рішень і т. д. ) на всіх рівнях - починаючи з рівня місцевого самоврядування і закінчуючи міжнародним. (http://ru.wikipedia.org/wiki/)
 3. 3. Влада
 4. 4. Завдання e-democracy полягає в тому, щоб участь громадян у державній політиці прийняття рішень було більш легким і простим. e-democracy може допомогти громадянам взяти активнішу участь у розробці політики, зробити процес прийняття рішень більш прозорим і наблизити уряд до людей або до підвищення політичної легітимності. (http://www.kara-murza.ru/books/manipul/manipul.htm#hdr_1) На відміну від e-government, створюваного «зверху» для більш ефективного функціонування державного апарату, e-democracy орієнтована на якісне підвищення рівня участі громадян у політичному житті, тобто на ініціативу «знизу» в управлінні державою. (http://bankrabot.com/work/work_74904.html?similar=1)
 5. 5. Готовність влади Готовність бізнесу Готовність громадськості Готовність інфраструктури
 6. 6. «Розвиток та промоція практики електронного урядування у Вінницькій територіальній громаді»
 7. 7. Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування
 8. 8. Українське Прозоре Місто: Пілотна модель електронного урядування для покращення надання адміністративних послуг
 9. 9. Smart city це: - розумна економіка; - розумна мобільність; - розумне середовище; - розумні люди; - хороше життя; - розумне урядування. економіка урядування
 10. 10. В серпні 2011 року на офіційному сайті Вінницької міської ради впроваджено елемент е-урядування – «Мапа звернень громадян». Кожен житель міста, скориставшись даним сервісом, може самостійно відправити своє звернення диспетчерам відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» з прив’язкою до електронної карти міста і можливістю приєднати до звернення будь-які матеріали (фото, відео тощо).
 11. 11. Дякую за увагу! Олег Левченко ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» м. Вінниця, вул. Червоних партизанів, 7 тел.: (0432) 694432 ел. пошта: info@pard.org.ua

×