Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

eMarketing from qubstudio.com

418 views

Published on

Published in: Business, Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

eMarketing from qubstudio.com

  1. 1. Послуги web-маркетингу від qubstudio.com
  2. 2. <ul><li>Питання, які найчастіше виникають у власника сайту: </li></ul><ul><ul><li>Чому Google/Яндекс не знаходять мого сайту в пошуку по слову “Х”? </li></ul></ul><ul><ul><li>Чому потік користувачів на мій сайт настільки малий? </li></ul></ul><ul><ul><li>Як вийти на цільову аудиторію споживачів/інвесторів/потенційних партнерів через Інтернет? </li></ul></ul><ul><li>ми знаємо відповіді на переважну більшість Ваших запитань стосовно web-маркетингу </li></ul>
  3. 3. Основні кроки досягнення більшої пошукової ефективності сайту: просування ресурсу по заздалегідь визначених словах чи фразах реєстрація ресурсу в тематичних каталогах з високим рейтингом залучення цільової аудиторії до відвідування ресурсу
  4. 4. 1. Сайт піднімається в пошуку по заданих ключових словах Ми разом з Вами визначаємо найоптимальніші ключові слова/фрази, по яких буде просуватись Ваш сайт. Ми аналізуємо які найсильніші сторони у сайтів Ваших конкурентів відносно ключових слів/фраз, їх розміщення, варіацій і т. ін. Реєстрація в каталогах з високим рейтингом підвищує пошукову репутацію Вашого сайту і, тим самим, піднімає його в рейтингу пошукових запитів.
  5. 5. 2. Збільшується кількість відвідувачів сайту Для Вас важливими є три види трафіку: 1. прямі переходи на сайт; 2. переходи з пошуковиків; 3. переходи з сайтів, які посилаються на Ваш ресурс; ми розвиваємо сайт по двох останніх пунктах, а в результаті цієї роботи підвищується показник прямих переходів. Реєстрація в тематичних каталогах збільшить кількість  переходів на певні розділи сайту, таким чином ми зможемо керувати трафіком і направляти його на ті розділи сайту, які нам потрібно. Підключивши Ваш сайт до системи аналітики ми будемо бачити кількісне і якісне відвідування сайту, причини збільшення трафіку (чи його падіння), це дасть нам можливість динамічно змінювати стратегії  для досягнення бажаного результату.
  6. 6. 3. Залучається цільова аудиторія відвідувачів Ми працюємо орієнтуючись окремо під певну пошукову систему (навіть регіональні), і допоможемо Вам обрати саме ті, в яких проводить пошук потрібна Вам категорія відвідувачів. Ми можемо прослідкувати в якому  напрямку і якими методами працюють Ваші прямі конкуренти, щоб донести інформацію про себе до потенційного клієнта. Ми визначимо які саме запити суміжні з Вашими ключовими словами є популярними в пошуку і можемо динамічно міняти напрямок оптимізації при зміні ситуації на ринку.
  7. 7. Підсумовуючи варто відмітити той факт, що різним сайтам потрібні різні стратегії &quot;просування&quot;, акцентовані чи то на оптимізацію виключно головної сторінки сайту, чи сторінки з продукцією, чи потрібно оптимізувати різні сторінки одного сайту в різних напрямках. В багатьох випадках, коли ринок перенасичений конкуруючими компаніями, варто використовувати Google PPC  чи банерну мережу, для досягнення бажаного рівня трафіку. Тому в нас є розроблена стандартна пропозиція по SEO, в якій описані всі кроки просування сайту, і паралельно ми можемо пропонувати Вам додаткові інструменти збільшення трафіку.
  8. 8. Дякуємо за Ваш час. Пишіть нам [email_address] Дзвоніть   +38 (067) 6-730-730 +38 (050) 43-123-47

×