Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Pagalba Gyvunams

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Pagalba Gyvunams

  1. 1. Tarp mūsų yra tokių, Kurie patys negali paprašyti pagalbos...
  2. 2. Tai mūsų mažieji draugai...
  3. 3. Tai mūsų mažieji draugai...
  4. 4. Tarp mūsų yra ir tokių, Kurie jais rūpinasi...
  5. 5. Tai Lietuvos gyvūnų globos draugija...
  6. 6. Tai Lietuvos gyvūnų globos draugija...
  7. 7. • Užkirsti kelią žmonių žiaurumui ir prievartai gyvūnų atžvilgiu; Per 2007 metus į draugijos laukinių gyvūnų reabilitacijos skyrių pateko 487 gyvūnai, kuriems reikėjo pagalbos. Per 2007 metus – net 761 (tarp jų 151 gandras, 99 gulbės, 27 stirnos, 22 ežiai ir t.t.). • Skatinti humanišką elgesį su laukiniais ir naminiais gyvūnais; • Globoti ir reabilituoti sužeistus laukinius gyvūnus; • Siekti pasaulį padaryti tokį, kuriame visi žmonės garbingai gyventų harmonijoje su gyvūnų pasaulio atstovais. Pagrindiniai šios organizacijos tikslai:
  8. 8. TU TAIP PAT GALI PRISIDĖTI !!! Pervesk valstybei sumokamo 2% savo pajamų mokesčio. Juk tai nieko nekainuoja! Daugiau informacijos kaip tai padaryti – http:// www. lggd.lt/procentai Daugiau informacijos apie 2% paramos įstatymą – http:// www.vmi.lt/GetFile.ashx?fileName=2_procentai_lankstinukas_2007_1.doc Daugiau informacijos apie Lietuvos gyvūnų globos draugiją ir jos vykdomus darbus – http:// www. lggd.lt / NELIK ABEJINGAS! Jiems reikia tavo pagalbos!

×