Prasečí chřipka

611 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
611
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Prasečí chřipka

 1. 2. HNED NA ZAČÁTEK MUSÍM … … TROCHU ODLEHČIT SITUACI ! 
 2. 3. A TEĎ SE POJĎME PODÍVAT NA NĚKOLIK FAKTŮ Prasečí chřipka  (nebo také  mexická chřipka , nová chřipka či chřipka A/H1N1 ) napadající lidi se objevila v Mexiku v březnu roku 2009. Jedná se o respirační onemocnění způsobené chřipkovým virem kmene A/H1N1. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. První případy nemoci byly hlášeny 18. března 2009 . Onemocnělo několik stovek lidí ve třech oblastech Mexika a sedm občanů USA.
 3. 4. VÝVOJ PRASEČÍ CHŘIPKY… 11. 6. 2009 “Podle nejnovějších dostupných informací zatím zemřelo na tento vir 141 lidí – v osmdesáti zemích světa.“ Na tomto základě jednal krizový výbor Světové zdravotnické organizace ( WHO ) v Ženevě a vyhlásil 6. nejvyšší stupeň ohrožení – SVĚTOVOU PANDEMII a vydal doporučení, aby se členské státy WHO, kterých je téměř 200, zásobili očkovací látkou. V Česku se tou dobou potvrdily čtyři případy , žádný z nakažených neměl závažný průběh nemoci.
 4. 5. CO SE STALO PAK? OBJEDNÁVALO SE ! Francouzské ministerstvo zdravotnictví si podle doporučení ( WHO ) objednalo 94 milionů dávek pro svých 64 milionů obyvatel. Stálo to 869 milionů eur . Počítalo se s tím, že každý člověk bude potřebovat pro ochranu dvě dávky. Německo objednalo očkovací látky proti epidemii, která tam nakonec nevypukla, za 700 milionů eur . Belgie , která je s 10,7 milionu obyvatel srovnatelná s Českem, si nakoupila 12,6 milionu vakcín . To vše při méně úmrtích (141 na celém světě) než je ročně z důvodu udušení při zaskočení jídla v krku při obědě.
 5. 6. A CO U NÁS ? Česká vláda objednala v srpnu milion dávek vakcíny za 220 milionů korun . Stále ještě někdo z vás pochybuje o podvodném medializování prasečí chřipky a jejího průběhu? Nebo o zkorumpovanosti WHO, díky které farmaceutické firmy vydělali miliardy eur ? A co politici, kteří vytvořili tyto objednávky za miliony eur ? Myslíte si, že to dělali pro zdraví občanů ? Kdyby ano, zachovali by se stejně jako polská ministryně zdravotnictví , která si nechala zpracovat studii na tyto vakcíny (budeme ještě rozebírat) a na jejím základě vystoupila v parlamentu, kde oznámila své závěry. Polsko neobjednalo ani jednu vakcínu proti prasečí chřipce.
 6. 7. CO TO TEDY BYLO ? To co jste se právě dozvěděli (všechny informace si můžete ověřit ze seriózních zdrojů na internetu, jako jsou wikipedie apod.) není nic jiného než obyčejná korupce a podvod . Na koho? No politiky ty utracené peníze netrápí … A farmaceutické magnáty v peněženkách asi taky ne! Ale tyto miliony musel někdo zaplatit – vždyť vakcíny se lidem aplikují zdarma! Ano. Samozřejmě, že my všichni daňoví poplatníci . Máte rádi matematiku ? 220 milionů za vakcíny v ČR / 10 milionů obyvatel = 22,- Kč ( Pokud bychom brali do tohoto vzorce v úvahu pouze lidi, kteří opravdu platí daně – odečteme-li důchodce, děti apod. – pak ti z vás, kdo je státu odvádíte, jste vyhodili cca 50,- Kč . )
 7. 8. DALŠÍ PODIVNOSTI ? Všechna média již od srpna prakticky jednotně strašila lidi upravenými až lživými fakty a spekulacemi. Doslova tím šířili paniku a kdyby byl soudní systém co k čemu, byli by odsouzeni za šíření poplašné zprávy . Nejhorší chřipková pandemie na světě Španělská chřipka v létech 1918 - 1920 zabila 20 - 100 milionů lidí. Přesto i kdyby zemřelo celých 100 milionů lidí , byla by úmrtnost 5% z nakažených. K 11.12.2009 bylo celkem v USA evidováno 50 milionů nakažených, kteří prodělali prasečí chřipku a z toho 10 000 úmrtí v souvislosti s virem H1N1. To je 0,02% . Už jste slyšeli pojem „smrtící virus“ ? Že ano? Posledního půl roku skoro denně. A víte co to je? Smrtící virus je (podle lékařů) vir, který usmrtí více jak 90% jím nakažených osob.
 8. 9. MÉDIA ANEB „STRACH SE DOBŘE PRODÁVÁ“ K datu 13.1.2010 „zemřelo na prasečí chřipku“ v ČR 77 lidí . Jen pro srovnání, za jeden rok umře v ČR na obyčejnou chřipku , o které se nemluví, více než 2 000 lidí . Celkem na světě zahynulo 12 200 lidí, z toho 10 000 v USA, kde na obyčejnou chřipku za jeden rok běžně umírá více jak 200 000 obyvatel. Ale důležitý je pojem „zemřelo na prasečí chřipku“ , protože na prasečí chřipku zemřelo jen velmi málo lidí . Pokud se zeptáte objektivního odborného lékaře, potvrdí vám, že většina lidí zemřela na úplně něco jiného a virus H1N1 byl pouze přítomen v testované krvi (osoba byla nakažena, ale s lehkým průběhem nemoci, který nebyl příčinou smrti ).
 9. 10. MÉDIA – „STRACH SE DOBŘE PRODÁVÁ“ Proto se v seriózních článcích můžete dočíst „ Zemřelo XX lidí nakažených prasečí chřipkou“ a ne „ Zemřelo XX lidí na prasečí chřipku“. Cituji Wikipedii: „ K 2. prosinci 2009 je v České republice evidováno jedenáct úmrtí ( 10. pacient s vážnou formou srdečního onemocnění zemřel v Mělníku, 11. pacient po chemoterapii v Praze). Z celkového počtu jedenácti zemřelých byla vážná forma jiného onemocnění přítomna u osmi z nich.“
 10. 11. KDE SE VZAL H1N1 ? Odborníci jsou jednotného názoru, že tento typ viru nemohl vzniknout samovolně v přírodě . Vir totiž obsahuje mutaci 8 genů a to lidských, prasečích a ptačích, které jsou ještě k tomu z různých míst světa . Z oficiálních náznaků vyplývá, že H1N1 byl záměrně vytvořen vědci v laboratořích jako biologická zbraň .
 11. 12. JAK SE ALE H1N1 DOSTAL MEZI LIDI ? Co třeba úniku zavirovaných vakcín z farmaceutické firmy Baxter ? Pokud je vám tato firma povědomá, máte pravdu. Je to ta firma, která nám také dodává vakcíny proti H1N1 . Také je to ta samá firma, která si vynutila , aby zodpovědnost z vakcíny převzala vláda (pokud má někdo vedlejší účinky, zdravotní komplikace nebo po očkování zemřel – těchto případů již bylo několik – pak odpovědnost nenese firma Baxter , ale náš stát , který to bude lidem finančně kompenzovat = opět z našich daní  ) a je to také ta samá firma, která nám v únoru 2009 dodala tisíce vakcín nakažených smrtelně nebezpečným virem ptačí chřipky . (kdyby se vakcíny naočkovaly, pak by údajně 60% jimi očkovaných lidí zemřelo) Nebo třeba podivný výbuch přepravky s viry prasečí chřipky převážené ve vlaku (kde neměla co dělat) mezi Curychem a Ženevou v plně obsazeném rychlíku ve Švýcarsku .
 12. 13. VAKCÍNY – VELKÁ NEZNÁMÁ <ul><li>Pomalu se blížíme ke konci. V této části vám musím ukázat taky trochu „nudných“ faktů. Chcete vědět, co vakcíny obsahují a proč lékaři , kteří tomu rozumí se nenechali naočkovat ? </li></ul><ul><li>Všechny zde uvedené látky </li></ul><ul><li>jsou buď přímou součástí </li></ul><ul><li>vakcíny nebo se používají </li></ul><ul><li>při její výrobě – ovšem i tak </li></ul><ul><li>jsou podle chemické analýzy </li></ul><ul><li>ve vakcíně přítomny a ovlivňují </li></ul><ul><li>zdraví očkovaných jedinců. </li></ul><ul><li>Složení vakcíny Pandremix: </li></ul><ul><li>inaktivovaný virus chřipky A/California/7/2009 (H1N1)v-like strain (X-179A) 3,75 mikrogramů na 0,5 ml (pěstován na vajíčkách) </li></ul><ul><li>thiomersal (problematická toxická sloučenina rtuti a benzenu) </li></ul><ul><li>skvalen (10,69 miligramů) </li></ul><ul><li>DL- α- tokoferol (11,86 miligramů) </li></ul><ul><li>polysorbát 80 (4,86 miligramů) </li></ul><ul><li>octoxynol 10 </li></ul><ul><li>chlorid sodný </li></ul><ul><li>hydrogenfosforečnan sodný </li></ul><ul><li>dihydrogenfosforečnan draselný </li></ul><ul><li>chlorid draselný </li></ul><ul><li>voda pro injektování </li></ul>
 13. 14. VAKCÍNY – VELKÁ NEZNÁMÁ <ul><li>Formaldehyd </li></ul><ul><li>formaldehyd je toxický, alergenní, karcinogenní </li></ul><ul><li>v Japonsku a Švédsku byl zakázán v kosmetice </li></ul><ul><li>několik států Evropy omezilo používání formaldehydu, včetně dovozu formaldehydu v produktech a jako konzervant mrtvých těl na patologii </li></ul><ul><li>EU zvažuje kompletní zákaz používání formaldehydu jako dezinfekce </li></ul><ul><li>Thimerosal </li></ul><ul><li>je velmi toxický při vdechnutí, požití a při kontaktu s kůží </li></ul><ul><li>je rovněž velmi toxický pro vodní organismy ( lidské tělo je tvořeno ze 70% vodou ) </li></ul><ul><li>bylo provedeno jen velmi málo studií toxicity thiomersalu na člověka </li></ul><ul><li>u testů zvířat ale dochází k poškození centrálního nervového systému a ledvin , běžným příznakem jsou potíže s pohybem a podobné výsledky byly pozorovány při otravě thiomersalem u lidí </li></ul>
 14. 15. VAKCÍNY – VELKÁ NEZNÁMÁ Adjuvanty se používají ve vakcínách s cílem stimulovat imunitní systém a zvýšit odezvu vakcíny . Adjuvant se přidává do vakcín jako jakési turbo, jehož úlohou je vydráždit imunitní systém k silné protireakci a zastoupit tak např. 5 jednotlivých očkování jediným turboočkováním . Používá se zejména hydroxid hlinitý a skvalen . Hydroxid hlinitý Protože poškození mozku nalezená při postižení Alzheimerovou nemocí obsahují hliník , odborníci se domnívají, že zvýšený příjem hliníkových sloučenin způsobuje tuto a podobné neurodegenerativní choroby . Zvýšené hladiny hliníku v krvi vede k demenci . V roce 2007 pokusy antraxových vakcín ( obsahujících hydroxid hlinitý coby adjuvant) na myších vyvolaly vedlejší neuropatické příznaky .
 15. 16. VAKCÍNY – VELKÁ NEZNÁMÁ <ul><li>Skvalen </li></ul><ul><li>podle Dr. Hughe Fudenberga, osoby, které </li></ul><ul><li>přijaly očkování proti prasečí chřipce v letech 1970-1980 jsou 10x více náchylní k vývoji Alzheimerovy choroby oproti těm, kteří očkováni nebyli </li></ul><ul><li>přirozená organická složka původně získaná z oleje ledvin žraloků. Všechny vyšší organismy včetně lidí produkují skvalen . Pokud je produkován přirozeně, je vše v pořádku. </li></ul><ul><li>studie z roku 2000 o syndromu veteránů války z Perského zálivu zjistila, že téměř všichni pacienti mají protilátky proti skvalenu (pokud je skvalen podán jako součást vakcíny , imunitní systém na něj reaguje jako na nežádoucí element a vytváří protilátky, kterými imunitní systém pak zneškodňuje i skvalen, který tělo samo vyrábí </li></ul>
 16. 17. VAKCÍNY – VELKÁ NEZNÁMÁ <ul><li>Syndrom veteránů války z Perského zálivu z roku 1991 </li></ul><ul><li>vojákům, kteří byli očkováni vakcínou se skvalenem (i těm kteří nakonec do Perského zálivu neodjeli) se vytvořili v těle protilátky skvalenu </li></ul><ul><li>většina z nich měla několik měsíců či let (max. pět let) po očkování tyto příznaky : chronické únavy, poruchy paměti, neschopnost ovládat svaly, bolesti hlavy, zmatenost, závratě a ztráty stability, dušnost, dokonce rezistence inzulínu, úmrtí na rakovinu mozku, ochrnutí, atropie, nevysvětlitelné bolesti a další. </li></ul><ul><li>federální soud v říjnu 2004 rozhodl, že je vakcína škodlivá a nařídil Pentagonu její zakázání . Zákaz byl zrušen v únoru 2008, kdy FDA látku přezkoumala a znovu schválila. FDA zveřejnila závěrečnou studii, která dokládá, že stávající vakcíny jsou bezpečné a účinné. Nicméně tato vakcína není ta z války v Perském zálivu a má již jiné složení . </li></ul>
 17. 18. A JE KONEC… A je konec… Díky širokému povědomí a nedůvěřivosti se mnoho lidí nenechalo očkovat (k 13.1.2010 bylo v ČR naočkováno necelých 60 000 lidí ) a pandemie ustupuje. Nebo konec ještě není? A kdy byl vlastně začátek těchto podvodů? Prasečí chřipka s virem H1N1 byla světovou hrozbou již v 70. letech 20. století (prakticky měla stejný průběh jako dnes). V živé paměti jistě máte ptačí chřipku . Masmédia opět zapracovala a většina lidí se bála pomalu podívat na jakéhokoliv ptáčka. Co bude příště? Předpokládám, že pštrosí žloutenka 
 18. 19. A CO PŘÍŠTĚ ? Opět sebou necháte manipulovat ? Opět se necháte „vystrašit“ ? Teď si jistě řeknete, že vy jste se manipulovat nenechali a nenecháte a proto je tento mail pro vás zbytečný… Já ale mluvím o široké veřejnosti! O tom, že pokud se mnoho lidí ve vašem okolí do něčeho nechá příště „namočit“, pak dopad bude samozřejmě zasahovat i vás… Mluvím také i o politicích , kteří vám ukradli z kapsy cca 50,- Kč a vyhodili tak 220 milionů z okna. Kdyby vás někdo na ulici okradl o 50,- Kč, taky to s vámi ani nehne? A co když vám příště zákonem přikážou , že se musíte očkovat ? Na to má totiž WHO při vyhlášené pandemii právo!
 19. 20. CO MŮŽEME DĚLAT ? <ul><li>Říct „Já s tím stejně nic neudělám .“ je to nejhorší co můžete udělat! A co tedy můžete udělat právě vy? </li></ul><ul><li>1) Informovanost </li></ul><ul><ul><li>informovanost je jednou z největších zbraní </li></ul></ul><ul><ul><li>diskutujte o těchto tématech se svými známými </li></ul></ul><ul><ul><li>pošlete tento mail co nejvíce lidem </li></ul></ul><ul><li>2) Deziluze </li></ul><ul><ul><li>je jedno jestli média zkreslují a nafukují informace kvůli boji o diváky nebo píší zaujaté články na objednávku, ale pořád je to nemorální </li></ul></ul><ul><ul><li>nekoukejte se na televizi nebo alespoň na zprávy </li></ul></ul><ul><ul><li>zpravodajství si vyhledávejte na internetu , kde si můžete lehce porovnat více zdrojů a pod většinou z nich je i diskuze s pohledem obyčejných lidí na dané téma </li></ul></ul>
 20. 21. CO MŮŽEME DĚLAT ? <ul><li>3) Buďte zvídaví </li></ul><ul><ul><li>vyhledávejte si alternativní zdroje informací </li></ul></ul><ul><ul><li>podívejte se například na videodokumenty na adrese : http://www.ok-team.cz/sekce/tajemstvi/tajemstvi.php </li></ul></ul><ul><ul><li>(máte ji napsanou i v mailu) </li></ul></ul><ul><li>4) Přidejte se k „SVOBODNÝM LIDEM“ </li></ul><ul><ul><li>„ svobodní lidé“ je projekt, kterým vyjádříte , že jste svobodně myslící bytost a zároveň podporu ostatním lidem (bližší informace na výše uvedené adrese) </li></ul></ul><ul><li>5) Podpořte náš projekt </li></ul><ul><ul><li>nastavte si stránky projektu OK TEAM jako domovské </li></ul></ul><ul><ul><ul><li>nám tím výrazně pomůžete a vy tak získáte velice flexibilní a příjemné domovské stránky s mnoha funkcemi , které budeme upravovat podle vašich přání </li></ul></ul></ul><ul><ul><li>zasláním libovolné částky na účet: 29 16 29 / 5500 </li></ul></ul><ul><ul><li>angažováním ve společných projektech </li></ul></ul>
 21. 22. PŘEJI VÁM DEN… … PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV A AŤ POTKÁVÁTE NA SVÉ CESTĚ ŽIVOTEM CO NEJMÉNĚ PRASAT

×