Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Матеріал, представлений у даному файлі, був наданий проекту «Зелений Пакет –
Україна» за допомогою інтерактивної форми «За...
Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму:
http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson....
Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму:
http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson....
Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму:
http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson....
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Зелений Пакет - Як стати ощадливим користувачем енергії? Прилади вимкнуто.

1,161 views

Published on

План уроку надіслала Трегубенко Наталія Володимирівна із Синельниківського ЗНЗ №6 (м. Синельникове, Дніпропетровська область)

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Зелений Пакет - Як стати ощадливим користувачем енергії? Прилади вимкнуто.

  1. 1. Матеріал, представлений у даному файлі, був наданий проекту «Зелений Пакет – Україна» за допомогою інтерактивної форми «Запропоную свій урок». Проект «Зелений Пакет – Україна» започаткований в 2009 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні з метою розвитку в Україні інноваційних освітніх інструментів. Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму: http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson.php Заголовок уроку: Як стати ощадливим користувачем енергії. Прилади вимкнуто. Розділ Зеленого пакету, в який можна інтегрувати дані матеріали: Діяльність людини Тема: Енергетика Предмет: Природознавство Заголовок уроку: Урок «Моя щаслива планета» 3-клас Тема: Як стати ощадливим користувачем енергії. Прилади вимкнуто. Мета: узагальнити знання дітей про шляхи і заходи щодо збереження енергії; мотивувати учнів відповідально ставитися до використання енергії у побуті; сприяти формуванню навичок ощадливого використання електроенергії у побуті. Хід уроку I. Організація класу В школі справу хоч яку Починаємо по дзвінку. Тож хвилини не втрачаємо Все нове запам`ятаємо. II. Актуалізація опорних знань 1. Девіз уроку: Всім потрібно в світі знати Що енергія - неоціненний скарб. Про енергію людям треба дбати, Як зникне – буде нам не жарт. 2. Вправа «Ланцюжок» (Діти називають електричні прилади.) 3. Виставка малюнків дітей (електричні прилади).
  2. 2. Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму: http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson.php 4. Дослідження дітей. III. Повідомлення теми і мети уроку Сьогодні ми поговоримо про те, як стати ощадливим користувачем енергії. IV. Вивчення нового матеріалу 1. Театралізація казки « Казка про Дурила» Кажуть люди, правда чи неправда, Різні відбувалися дива. У селі чи в місті (я не знаю) Проживала панночка одна. Пані ту Енергією звали, Доброю і щедрою була, Всіх вона і скрізь обігрівала. Світло, енергетику давала, А взамін нічого не брала. Та з`явився парубок – Дурило, Він так звався, діти, неспроста, В голові його було вітрило, Що думки на волю випуска. Той Дурило дурно палить світло, Вдень горить, горить воно й вночі, А Дурило спить, йому не видно, Що Енергія вмирає, хоч кричи! Вже в домах людських палають свічки, Поніміли телеприймачі, Вже скупили сірники і запальнички, Та від них не видно уночі. А Дурило й в ус собі не дує, Він вмикає світло скрізь, завжди, Та й до того ж він не чує, Що Енергії не вистачить на всіх. Енергія: Вирішила хлопця добре я провчити, Щоб мене навчився завжди цінувать І пішла я швидко геть із того міста, Стали всі у темряві у ньому проживать. Дурило: Люди добрі, поможіть, Що ж зі мною буде? Як же далі зможу жить, Як Енергії не буде? Як же без музона, компа й телефона Можна бідним дітям в цьому світі жить? Енергія: Стань розумною, дитино, Полюби свою країну, Всі ресурси, пам’ятай, Економно споживай! Правила усі вивчай І виконувати обіцяй! Дурило: Обіцяю мамі й тату Бережливим і розумним стати, Правила запам’ятати, Завжди їх виконувати. Енергія: Не лінуйтесь, друзі, теж! Економія без меж! Щоб уміли я і ти Наш добробут берегти.
  3. 3. Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму: http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson.php 2. Слово вчителя. Правила ощадливого користування енергією. 3. Гра «Інопланетяни» На далекій невідомій планеті зникла вся енергія і вони просять землян допомогти їм. (Дві команди. Одна показує мімікою, інші відгадують.) - немає світла; - не працює комп’ютер; - немає тепла; - не працює телефон; - не працює телевізор; - зломався кондиціонер. 4. Фізкультхвилинка. 5. Практична робота. (Робота в групах.) Об’єднаймось у групи (комп’ютер, телевізор, телефон, магнітофон) Чому? Як діяти? Що одержимо? 1-група. Денне світло-наш помічник. Без зайвого світла. 2-група. Прилади вимкнуто. 3-група. Тепла оселя. 4-група. Телефонні розмови. Доповіді дітей.
  4. 4. Запропонуйте свій урок для розміщення на сайті Зеленого Пакету через форму: http://www.greenpack.in.ua/contacts/addlesson.php V. Закріплення вивченого матеріалу 1. Складання плану дій власної поведінки. 1. Денне світло-наш помічник. 2. Без зайвого світла. 3. Прилади вимкнуто. 4. Тепла оселя. 5. Телефонні розмови. 2. Робота в зошитах. 3. Гра «Так і ні» ( Якщо так – плещем в долоні. Якщо ні – мовчимо.) Потрібно довго розмовляти по телефону? Взимку треба берегти тепло? Уроки потрібно виконувати пізно ввечері? Електроприлади після користування потрібно вимикати? Економія енергії – це заощадження грошей? VI. Підсумок уроку - Які відкриття ми з вами зробили для себе на цьому уроці? - Що ви розповісте своїм рідним вдома про цей урок? Планета Земля – дорога і чарівна, Ти, як матінка рідна, даруєш життя! Краса скрізь оточує нас дивовижна, Збережемо її для свого майбуття!

×