Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Go social sosyal medya ajansı

317 views

Published on

Doğru platformlarda, doğru kişilere, doğru mesajlar ile sosyal medya pazarlaması.

Published in: Social Media
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Go social sosyal medya ajansı

  1. 1. 10 yılı aşkın süredir birçok marka ve projenin iletişim çalışmalarında söz sahibi olduk. Yarattık, yönettik, büyüttük. Dijitale çok kanaldan hakim olduk. 2014 yılında “GoSocial”ı var ettik. Sosyal Medya’da içerik üretimi, fikir, tasarım, reklam, daha fazla etkileşim için çalışıyoruz. Biz Kimiz?
  2. 2. Dost olmazsak başaramayız! Bu nedenle, en sevdiğiniz iş arkadaşlarınız olmak istiyoruz. Hedefimiz: Dostunuz olmak.
  3. 3. MANİFESTO: İşimize bakışımız, kendimize hatırlattıklarımız. - Hatırlanabilir içerik değerlidir. - Kime konuştuğunu biliyor musun? Hedefsiz iletişim olmaz. - Yaz – Oku - Sor! Bu içerik anlamlı mı? - Yayınlamadan düşün! Sen sevdin mi? Like’lar mıydın? - Bunu neden yapıyorsun? Stratejisiz yola çıkamazsın, kaybolursun. - Araştırmakla başlar, sattırmakla biter. - Gelen her ses kıymetlidir, dinle, anla, konuş. - Bir hesap değil algı yönetiyorsun. - Onlar takipçi değil arkadaş, akşam çay içecekmişsiniz gibi yaklaş.
  4. 4. Dünya ne bildiğiniz ile ilgilenmiyor, dünyanın umurunda olan, bildikleriniz ile neler yaptığınızdır. Tony Wagner - Yazar
  5. 5. MARKA DOSTLARIMIZ
  6. 6. BİRLİKTE DAHA BAŞKA NELER MÜMKÜN?  seçil@gosocial.com.tr 0216 349 21 00 0533 381 26 29

×