Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Polish language translated content

546 views

Published on

GigsGuy is one stop solution for all marketing need here we are offering English to Polish Content Translation Services the affordable price.

Get 24*7 Availability + 48 Hours Delivery + Higher Quality + Affordable Prices + Ideal for Outsourcing.

Published in: Services
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Polish language translated content

  1. 1. Tytuł: Lekcje Gry na Pianinie Online Podtytuł: Naucz się grać znane piosenki dzięki wirtualnym lekcjom gry na pianinie – darmowa aplikacja! Nowości • Aktualizacja do systemu Android M – wersja jest kompatybilna z nową aktualizacją systemu Android Marshmellow. • Specjalne Oferty Świąteczne – Szukaj specjalnych ofert z okazji Halloween, Black Friday i Bożego Narodzenia. • Lepsze działanie – znacząco zmniejszyliśmy rozmiar obrazków, aby uzyskać aplikacja działała szybciej. • Poprawione błędy – za które przepraszamy.... Opis Naucz się grać znane piosenki na pianinie przy pomocy aplikacji z wirtualnymi lekcjami gry na pianinie. Nasz jedyny w sowim rodzaju odtwarzacz daję pełną kontrolę toku nauki, dzięki kilkunastu wspaniałym funkcjom. Aplikacja The Online Pianist zawiera tysiące znanych piosenek do nauki gry na pianinie, które zostały zaaranżowane przez artystów na kilku poziomach trudności i w wielu gatunkach, włącznie z muzyką pop, rock, r’n’b, klasyczną, świąteczną, new age, filmową i telewizyjną, tradycyjną, muzyką z gier i inne! Nasz wyjątkowy odtwarzacz lekcji pozwoli ci zaprojektować swój indywidualny tok nauki w oparciu o twój obecny poziom i postępy, wykorzystując następujące funkcje: - Ćwiczenie Każdej Dłoni Osobno – Naucz się grać każdą ręką osobno. - Tempo – Dostosuj tempo utworu w zależności od twoich postępów. - Wersja dla początkujących – Naucz się utworów w wersji dla początkujących. - Lekcje – Korzystaj z funkcji lekcji, aby nauczyć się piosenki krok po kroku.
  2. 2. - Zapis Nut Poziomo/Pionowo – Poziome lub pionowe wyświetlanie nut. - Nuty CDE albo Do Re Mi – wyświetlanie na klawiaturze i wirtualne. - Przybliżenie – Dynamiczne przybliżenie punktowe na wybrane sekcje klawiatury. - Transpozycja – Zmień skalę i śpiewaj razem z aplikacją! - Przedłużanie dźwięków – symaltor prawego pedała pianina przedłużającego wybrzmienie dźwięków. - Segmentacja utworów – Skup się na konkretnych częściach utworu (wstęp, zwrotka, refren…) - Metronom – Interaktywny metronom polepszy sprawi, że będziesz grać bardziej rytmicznie. - Pozycje Palców – Naucz się układać palce w odpowiednich pozycjach podczas grania każdego utworu. - Akordy na Pianinie – Wirtualne wyświetlanie nut bazowych akordów. • Już niedługo... - Wejście Midi – Umożliwi otrzymywanie na żywo opinii na temat twoich umiejętności. - Spersonalizowany katalog utworów - Pojawią się nowe kategorie, jak np. Ulubione, Historia i inne! - Wyświetlanie słów do każdego utworu. - Bardziej wszechstronne i zaawansowane lekcje. • Jak grać z aplikacją Online Pianist? Podczas korzystania z aplikacji po raz pierwszy, wybierz trzy utwory. Ponadto, w katalogu utworów będą na ciebie czekały trzy utwory demo (z lekcjami). Za zalogowanie się trzy dni pod rząd otrzymasz darmowy utwór. Dodatkowo, wszystkie lekcje z kategorii klasyka i świętą są darmowe! Sugerujemy korzystać z aplikacji, kiedy możesz podłączyć urządzenia do Internetu. Utwory dodane do katalogu będą dostępne także w trybie offline.
  3. 3. • Subskrypcja i Pakiety Utworów: Online Pianist to darmowa aplikacja, które oferuje możliwość zakupów wewnątrz aplikacji. - Typy Subskrypcji: Tygodniowa Subskrypcja – Nielimitowany tygodniowy dostęp do wszystkich lekcji i funkcji. Miesięczna Subskrypcja – Nielimitowany miesięczny dostęp do wszystkich lekcji i funkcji. Roczna Subskrypcja – Nielimitowany roczny dostęp do wszystkich lekcji i funkcji. Pakiety utworów: Pakiet 3 utworów – Trzy wybrane przez ciebie utwory. Pakiet 5 utworów – Pięć wybranych przez ciebie utworów. Pakiet 10 utworów – Dziesięć wybranych przez ciebie utworów. Opłata za subskrypcję Online Pianist będzie automatycznie naliczana co tydzień/miesiąc/rok (zależnie od wybranego okresu subskrypcji) dopóki nie zrezygnujesz z korzystania z tej usługi. Opłaty będą pobierane przez konto w sklepie Google Play po potwierdzeniu zakupu. Subskrypcja Online Pianist odnawia się automatycznie, aby zrezygnować automatycznego odnawiania subskrypcji należy wyłączyć te funkcję przynajmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Konto użytkownika będzie obciążone opłatą w ciągu 24 godzin przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Użytkownik może zarządzać subskrypcją i wyłączyć funkcję automatycznego odnawiania w ustawieniach konta po dokonaniu zakupu. Nie ma możliwości anulowania bieżącej subskrypcji w trakcie jej trwania.

×