GWM představení

935 views

Published on

GetWorksMedia Vám zajistí vše při vývoji mobilních aplikací pro iOS, Android - od prvotního nápadu, grafické ztvárnění, přes realizaci a naprogramování, až po umístění do AppStore a Google play.

Published in: Entertainment & Humor
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
935
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

GWM představení

 1. 1. představení společnosti verze 1304.2012.01 CZ
 2. 2. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia 1.KDO JSME A CO NABÍZÍME? 2.CHYTRÁ MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ 3.KONCEPTY A VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ 4.HRY PRO iPHONE A iPAD (iOS) 5.WEBDESIGN 6.ON-LINE KAMPANĚ 7.VÝVOJ APLIKACÍ PRO FACEBOOK 8.OSTATNÍ SOCIÁLNÍ SÍTĚ
 3. 3. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia KDO JSME A CO NABÍZÍME? GetWorksMedia s.r.o. je sesterská společnost reklamního grafického studia – Soliter-polygrafická společnost s.r.o. – působící od roku 2012 na poli developmentu a realizace komunikačních technologií a kampaní prostřednictvím chytrých telefonů (dále jen smartphonů), tabletů a on-line komunikace. Zaměřujeme se především na zařízení, která mají největší procentuální zastoupení na trhu a která zároveň dokáží velmi kvalitně zobrazit obsah vyvíjených aplikací a řešení, a přinést Vám tak nejvyšší kvalitu Vašeho produktu.
 4. 4. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia CHYTRÁ MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ... Mezi chytrá a nejrozšířenější mobilní zařízení patří především ta používající systémy iOS (smartphony iPhone a tablety iPad) a všechna ostatní zařízení se systémy Android. iOS + Android = GetWorksMedia Vám zajistí vše v rámci jednoho procesu - od prvotního nápadu, grafické ztvárnění, přes realizaci a naprogramování, až po umístění do AppStore a Google play.
 5. 5. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia 70% trhu Podíl smartphonů a tabletů v České republice neustále stoupá a do budoucna se jedná o velký trend, kterým se bude ubírat komunikace s koncovým zákazníkem. Po dominantním nástupu iPadů a iPhonů se od poloviny roku 2010 nejvíce rozrůstá segment uživatelů mobilních Android systémů a společně s mobilním systémem iOS (cca 22%) pak tyto dvě platformy dnes pokrývají téměř 70% všech uživatelů mobilních systémů.
 6. 6. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia 62% Android verze 2.3.3-2.3.7 V zastoupení jednotlivých verzí Android systémů, je nejrozšířenější verze 2.3.3 – 2.3.7, která tvoří cca 62% ze všech systému typu Android. Smartphony od výrobců Samsung, LG, HTC, Sony Ericsson používají některý z uvedených verzí systému. Systém Android verze 4 a vyšší je instalován do všech nových smartphonů a především tabletů, procentuální zastoupení je ovšem zatím velmi malé. Aplikace pro Android programujeme v jazyce Java. Údaje pro Android jsou platné k 5.3.2012 podle přístupů na Google play.
 7. 7. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia 22% Apple iOS Smartphony iPhone patří asi mezi nejoblíbenější co se týká uživatelského prostředí, ovládání a spolehlivosti. V současné době se zaměřujeme na programování aplikací v jazyce Objective-C a C++ od systému iOS 4.3 (iPhone 3GS a novější) až po iOS 5.1 pro iPhone a iPad. Podíl mobilního systému iOS v České republice je v současné době na 22% trhu. verze 4.3 a vyšší
 8. 8. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia SymbianOS Zajímavou vyjímku v mobilních systémech tvoří systém SymbianOS (obsahují ho starší telefony Nokia, kterých je v ČR opravdu hodně). Ten je sice procentuálně vemi silný, ale nedokáže již kvalitně zobrazovat obsah aplikací tak, jak potřebujeme a proto tento systém podporovat nebudeme.
 9. 9. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia KONCEPTY, VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ Naším cílem je zákazníkovi vždy vymyslet dané řešení pro smartphony a tablety v takové formě, aby výsledná podoba takto vzniklé aplikace měla pro koncového uživatele patřičný užitek a zároveň, aby peníze vynaložené zadavatelem na vývoj takové apliace, byly použity co nejefektivněji. Ať už se jedná o aplikaci prezentační, informační, mobilní katalog produktů či služeb nebo kombinaci všech uvedených, vždy dbáme na dodržování dohodnutých pravidel a zásad vašich "corporate identity". Než spustíme ostrou verzi aplikace určenou pro stažení z AppStore a Android Marketu (Google Play), vše pro vás důsledně otestujeme a na nejdůležitějších zařízeních zároveň předvedeme.
 10. 10. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Mezi nespornou a hlavní výhodu aplikací pro chytré mobilní telefony a tablety patří především možnost takovouto aplikaci používat i v off-line režimu, tedy bez nutnosti využívat datové přenosy. Samozřejmě, že v případě aplikací, které využívají např. on-line katalogy či databáze a jsou propojeny s vašimi www stránkami, je nutné mít i aplikaci s on-line připojením. V Aplikaci lze efektivně využít obou možností, tak aby fungovala okamžitě, bez prodlev závisejících na rychlosti připojení k internetu. Ukázka rozdílu fungování 2 podobných aplikací při vypnutých mobilních datech Tato aplikace od Continentalu nefunguje vůbec, je nutné mít zapnutá mobilní data, či využívat wi-fi Aplikace Goodyear funguje bez problémů, bez ohledu na pokrytí signálem či wi-fi, třeba i v tunelu:)
 11. 11. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Jednotlivé aplikace vám efektivně propojíme s vašimi stavajícími systémy (e-mail, objednávky,...atp.) či sociálními sítěmi jako jsou Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn apod.
 12. 12. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Mnoho společností samozřejmě podporovalo a stále podporuje tzv. mobilní weby, což je v podstatě optimalizovaná www stránka. Zde se pávě nevyužijí hlavní přednosti dnešních smartphonů. Níže uvádíme malý přehled hlavních rozdílů. služba m.web aplikace Spouštění - nutno spustit nejdříve internetový prohlížeč, následně vyťukat www.mojestranka.cz + jeden klik na aplikaci na úvodní stránce mobilu, okamžitý přístup Konektivita - k funkčnosti 100% nutný internet a stálé připojení na web + 80% funkcí aplikace okamžitě funguje bez nutnosti internetu, tedy v off-line režimu Rychlé funkce Použitelnost a uživatelská zajímavost - eliminuje zcela uživatele iPadu a tabletů, kteří nemají 3G verze, mohou si stránky prohlížet pouze na WiFi a to si mohou pak prohlížet normální stránky, nepotřebují m.web - datově zatěžuje internetový tarif u lidí, kteří mají FUP na nízkém limitu a paušálu, podívají se jednou a dost - vše nejprve zpracuje internetový prohlížeč a dale je topředáno systému, výsledný efekt je že aplikace je “hybridní” z časti využívá web prohlížeč, z části mobilní systém - ne na všech zařízeních lze dosáhnout stejného výsledku - bez interaktivity a jakékoliv hravosti a katalogové grafiky, vizuálních vychytávek, uživatele to po 2 minutách přestane bavit - z pohledu internetu a uživatele chytrého telefonu už nezáživné, na úrovni novinových servrů (novinky.cz apod) - pouze k on-line čtení článků + aplikaci může využívat člověk i v době, kdy nemá připojení na internet, konfigurovat + nezatěžuje FUP při nepoužívání on-line služeb + propojení na okamžité vytáčení služeb (servis, policie, hasiči, záchranka... apod) + Push notifikace i na zamknuté obrazovky telefonů iPhone a tabletů iPad (novinky, info o přidání nějakého updatu apod.) + interaktivita a hravost s aplikací, grafické vychytávky, vizuální konfigurátor apod., uživatel se s tím rád i pochlubí jakou má pěknou aplikaci + uživatelé chytrých telefonů chtějí a hledají aplikace v App Store a Android marketu, nehledají primárně mobilní weby + aplikace může s doplňkovými údaji směřovat právě na rychleji se načítající m.web + zpětný feedback od uživatelů, hodnocení aplikací na appstrore a android marketu Obsah + zobrazuje kompletní velký obsah, propojitelný na databáze zdrojů pouze v on-line módu + rychlejší načítaní dat oproti standardním www stránkám + speciální a konkrétně zaměřený, možné snadné updaty aplikace + propojitelnost se sociálními sítěmi (facebook, twitter apod) v on-line múodu + propojení s cílenými SMS/MMS službami + speciální promo aplikace, soutěžní interaktivní mobilní aplikace + propojitelnost se sociálními sítěmi (facebook, twitter apod) v on-line modu Využitelnost z pohledu 20 % 100 %
 13. 13. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Jaké jsou tedy hlavní výhody mobilních aplikací? Snadné a interaktivní ovládání Možnost jakéhokoliv vzhledu a brandingu v návaznosti na corporate identity vaší společnosti či značky Okamžitý a trvalý přístup k informacím obsažených v aplikaci i v off-line režimu (bez nutnosti wi-fi, 3G, Edge připojení k internetu) Komunikace se zákazníkem Jaké je využití mobilních aplikací, které vám vyrobíme? Prezentace výrobků, služeb, informací o vašich produktech Kompletní katalogy produktů a služeb Přehledy provozoven s GPS lokátorem přímo v rámci aplikace Provázanost aplikace na telefon, e-mail a sociální služby v rámci jednoho zařízení, které máte vždy po ruce Propojení s marketingovými akcemi Slevové akce, kupony, QR kody... atd.
 14. 14. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Jaké je další využití mobilních aplikací? Aplikace se mohou stát součástí i ATL - mediálních kampaní a to buď jako mobilní podpora s doplňkovými informacemi či promo soutěžemi, kvízy apod. V některých případech, např. u omezených rozpočtů, mohou aplikace nahradit informace sdělované pomocí printu, TV, rozhlasu a mohou být propojeny spíše přes menší on-line kampaně či facebook, stránky na youtube apod., které pro vás rádi připravíme, v jednotném grafickém řešení všech vašich grafických materiálů.
 15. 15. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia HRY PRO iPHONE A iPAD (iOS) Také si rádi hrajete? My také:) A proto kromě komerčních aplikací pro smartphony vymýšlíme a vyrábíme i něco zábavu. Zatím pracujeme na svých vlastních nápadech, ale pokud budete mít potřebu vymyslet a vyrobit vaši vlastní hru, obraťte se na nás. Hru vám připravíme buď jako samostatnou aplikaci nebo může být i součástí vaší firemní strategie v komunikaci s koncovým zákazníkem. Využití je jen na vás! Ukázka z přípravy naší nové labyrintové hry určené jak pro iPhone tak iPad. Hra bude využívat různých možností iOS, včetně využití pohybových senzorů, vzájemné gravitace mezi objekty atp.
 16. 16. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia WEBDESIGN A HOSTING Připravujeme a tvoříme grafické návrhy www stránek, realizujeme technické řešení stránek při použití běžných technologií (html, PHP, XML, JavaScript, CSS, SQL, Java, Flash, redakční sytémy) a nabízíme správu stránek na našich servrech. Mezi naše nejběžnější zakázky patří příprava a vývoj tzv. minisite stránek, určených k mediálním on-line kampaním, které zárověň hostujeme. V rámci minisite připravujeme a realizujeme on-line soutěže, ankety i jejich vyhodnocení.
 17. 17. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia ON-LINE KAMPANĚ Připravujeme grafické layouty, výmýšlíme textová řešení, zpracováváme podklady a optimalizujeme datové limity dle technických parametrů od mediálních agentur. Veškeré potřebné formáty on-line banerů připravujeme ve Flashi nebo GIF a vše následně rozesíláme na servery. statické banery v GIF, JPG animované banery ve Flash nebo GIF banery s vloženýmni video/audio soubory interaktivní banery kompletní branding webů
 18. 18. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia VÝVOJ STRÁNEK A APLIKACÍ PRO FACEBOOK Snad každý dnes již zaznamenal, že mezi stále oblíbenější místa, kde lidé hledají informace nejen soukromé, ale i firemní, patří tzv. sociální sítě. Mezi nejpoužívanější z nich patří Facebook a Twitter. Hodně využívané sociální sítě jsou i Google+, LinkedIn a YouTube. Mezi uživatele Facebooku, který je u nás asi nejrozšířenější, patří především mladší ročníky, nicméně obecně lze mezi nejvíce aktivní skupinu určit věkovou hranici uživatelů 18 až 44 let, přičemž podíl mužů zde tvoří 49% a podíl žen 51%. Nejvíce procentuálně zastoupenou věkovou skupinou jsou pak uživatelé 25-34 let, resp. 18-24 let, kteří dohromady zaujímají téměř 56% z celkového počtu uživatelů. Celkový počet registrovaných uživatelů dosáhl v ČR v březnu 2012 již 3.600.000 uživatelů.
 19. 19. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Jaké jsou hlavní přínosy Facebooku a proč jej aktivně využívat? Budování značky – zvyšování povědomí o značce, produktu či firmě jako takové Měření efektivity facebookových kampaní a průzkumy trhu – pomocí různých statistik můžete sami sledovat používanost a další definovaná kritéria Virální reklamy – vaše reklamy (odkazy, informace...atd) se šíří samy prostřednictvím vzájemně předáváných (sdílených) odkazů a doporučováním jednotlivých uživatelů Co vše vám můžeme nabídnout? Námětové realizace kampaní Vlastní grafické a textové řešení facebookových kampaní Zpracování veškerých podkladů pro facebookové kampaně, včetně jejich technického řešení Tvorbu facebookových her, soutěží, marketingových průzkumů apod. na základě vašeho konkrétního zadání “Facebook je ideální příležitostí, jak podvědomě u uživatelů budovat povědomí o vaší značce, produktech či firmě.” Nabízíme vám založení vašich facebookových profilů v případě, že je doposud nemáte. Pokud facebookový profil již založený máte, tak vysvětlení jak jej aktivněji používat a využívat. Facebook můžeme navíc provázat jak s mobilní aplikací, tak vaším stávajícím webem.
 20. 20. www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia Mezi další známé a v ČR hodně využívané sociální sítě, které můžeme snadno implementovat do vašich mobilních aplikací, patří: YouTube je největší internetový server pro sdílení hudebních souborů a video souborů. Společnosti jej využívají pedevším pro sdílení svých TV reklamních kampaní, různých reportážních záznamů, ukázek z vývoje svých produktů apod. Díky snadné implementaci do mobílních aplikací, je propojení s YouTube ideálním interaktivním rozšířením. Vyžaduje on-line připojení přes 3G sítě s datovým paušálem nebo wi-fi připojení. Twitter je mikroblog, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli. Říkáme jim tweety jsou to textové příspěvky dlouhé maximálně 140 znaků, které se zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho odběratelů (followers). Uživatelé zasílají nebo dostávají tweety přes stránku Twitteru, pomocí krátkých textových zpráv (SMS) nebo externích aplikací. Služba je na Internetu a pomocí mobilních aplikací zdarma (vyžaduje on-line připojení s datovým tarifem nebo wi-fi). Zasílání SMS zpráv je za běžný poplatek poskytovatele telefonních služeb. LinkedIn je sociální síť, na které se setkávají především profesionálové a odborníci, vedoucí pracovníci, manažeři či konzultanti a diskutují zde o svých pracovních zájmech. Celosvětově má tato síť již přes 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Své profilové stránky zde má již i hodně společností a firem. Propojení s vaší firemní mobilní aplikací je ideální volbou pro kontakt s potencionálními novými spolupracovníky. Vyžaduje on-line připojení přes 3G sítě s datovým paušálem nebo wi-fi připojení.
 21. 21. Patrik Lapač jednatel společnosti tel: 603 253 462 e-mail: patrik.lapac@getworksmedia.com Jan Vysušil jednatel společnosti tel: 722 563 064 e-mail: jan.vysušil@getworksmedia.com www.getworksmedia.com www.facebook.com/getworksmedia GetWorksMedia s.r.o. Sídlo společnosti: Fišerova 3324/6, 143 00 Praha 4 Hlavní kancelář: Záhřebská 50, 120 00 Praha 2 Tel: 270 005 292

×