Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
 
Shpresoj qe te ma dergosh perseri !!!!! Lexoje dhe ma dergo !!!! Ky eshte trendafili i shenjte AMARILLA. Duhet t’ja dergo...
Perpara se te fillosh, shpreh nje deshire.... Ne se ky mesazh do te kthehet prape tek ty, deshira jote do te plotesohet. D...
Ti je :  Mikja ime , Ne te mire e ne te keq...
Mikja ime , Ne momentet e lumtura e ne ato te trishtuara…
Ti je gjithmone prane meje... Je ketu per te me degjuar, Ti ecen perkrah meje ,
Je ketu per te me folur, Me gezimin tend, me nje buzeqeshje , Me dhimbje e lot, Une e di qe do te jesh serish ketu, me kal...
Miqesia jote me ben te lumtur Dergojua kete e-mail gjithe atyre qe i konsideron si miket e tua... Le ta ndjejne qe i do s...
Ne se kthehen tek ty : 1 e-mail – Je e vetmuar 2 e-mail – Ke nje pale miq, 3 e-mail – Ke pak miq... 4 e-mail – Ke disa mi...
Mos harro... Gjithe njerezit qe kane miq, nuk deshtojne kurre, sepse nuk jane kurre vetem....
  Per te rifilluar   Per te vazhduar degjimin ESC  Per te dale
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Shpresoj Te Me Kthehet

1,477 views

Published on

Language - Albanian

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Shpresoj Te Me Kthehet

 1. 2. Shpresoj qe te ma dergosh perseri !!!!! Lexoje dhe ma dergo !!!! Ky eshte trendafili i shenjte AMARILLA. Duhet t’ja dergosh kete mesazh te pakten 5 personave Brenda nje ore, qe e ke lexuar kete E-mail.
 2. 3. Perpara se te fillosh, shpreh nje deshire.... Ne se ky mesazh do te kthehet prape tek ty, deshira jote do te plotesohet. Diçka e mire do te te ndodhe brenda nje kohe te shkurter!
 3. 4. Ti je : Mikja ime , Ne te mire e ne te keq...
 4. 5. Mikja ime , Ne momentet e lumtura e ne ato te trishtuara…
 5. 6. Ti je gjithmone prane meje... Je ketu per te me degjuar, Ti ecen perkrah meje ,
 6. 7. Je ketu per te me folur, Me gezimin tend, me nje buzeqeshje , Me dhimbje e lot, Une e di qe do te jesh serish ketu, me kalimin e viteve.
 7. 8. Miqesia jote me ben te lumtur Dergojua kete e-mail gjithe atyre qe i konsideron si miket e tua... Le ta ndjejne qe i do shume !
 8. 9. Ne se kthehen tek ty : 1 e-mail – Je e vetmuar 2 e-mail – Ke nje pale miq, 3 e-mail – Ke pak miq... 4 e-mail – Ke disa miq... 5 e-mail – Ke miq te ndryshem !! 6 e-mail – Ke shume miq ! 7 e-mail – Je shume e kerkuar !!
 9. 10. Mos harro... Gjithe njerezit qe kane miq, nuk deshtojne kurre, sepse nuk jane kurre vetem....
 10. 11.  Per te rifilluar  Per te vazhduar degjimin ESC Per te dale

×