Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Matematika android apps

887 views

Published on

android apps

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Matematika android apps

 1. 1. Mobilās aplikācijas matemātikai Matemātika Google Play krātuvē Fridis Sarcevičs
 2. 2. Android un matemātika MyScript Calculator - saite Rakstām izteiksmes rokrakstā (Handwriting), aplikācija tās atpazīst, pārveido drukātā formā un izskaitļo! Lieliska aplikācija mazāko klašu un speciālās izglītības klašu skolēniem!
 3. 3. Android un matemātika MathMagic Lite - saite MathMagic Lite – viens no labākajiem formulu rakstīšanas rīkiem pasaulē! Rasktām formulas matemātikā, fizikā, ķīmijā un attiecīgos pētījumos!
 4. 4. • Mathematics (free) - saite Aplikācija ar pamatīgu informācijas krātuvi matemātikā, iekļauta iespēja attēlot un pētīt funkcijas grafiski. Iestrādāta iespēja izmantot matemātikas video no Youtube.com, veikt aprēķinus ar iebūvētu kalkulatoru, darboties ar vienādojumiem un vienādojumu sistēmām, pārveidot mērvienības, strādāt ar vektoriem un matricām, u.tml.
 5. 5. •WolframAlpha (2,22 EUR) - saite Aplikācija tīmekļa vietnei ar fantastiskām iespējām! Vietnes adrese - www.wolframalpha.com/, dodieties uz to vai instalējiet aplikāciju un uz priekšu! Vietnē ir materiāli un piemēri dažādām zinātnēm, bet tās mobilo aplikāciju saraksts - products.wolframalpha.com/mobile/!
 6. 6. • Geometria (free) - saite Ģeometrijas uzziņu krājums, kurā iekļauts milzums statiskas informācijas par dažādiem ģeometrijas jautājumiem - tāda kā enciklopēdija.
 7. 7. • Mathlab Graphing Calculator - saite Mathlab Graphing Calculator - visai iespaidīgs aplikācija, ja iemācās ar šo aplikāciju rīkoties! Te ir iespēja ievadīt un rediģēt funkcijas un vienādojumus, apskatīt to grafikus un vērtību tabulas, iekļauts funkciju kalkulators ar speciālu matemātisko tastatūru.
 8. 8. •Calculus Tools - saite Veicam aprēkinus, zīmējam grafikus, analizējam tos!
 9. 9. • Math Experiments - saite Math Experiments tiešām ir visīstākā matemātikas eksperimentu laboratorija, to noteikti vajag izmēģināt! Milzīgs skaits matemātikas tēmu un visās var aktīvi darboties, mainot dažādu lielumu vērtības un apskatīt izmaiņu rezultātus!
 10. 10. • iMathematics - saite Nu ko te daudz teikt - 120 topiki, 700 formulas, 8 risinātāji un kalkulatori, ir rī Pro versija (ap Ls 1,5). Saskarne vairāk pielāgota viedtālruņiem!
 11. 11. • Algebra Genie - saite Aplikācija ar videolekcijām, atraktīvām darbībām, daudzām tēmām, skaidojumiem, tiesa gan angļu valodā!
 12. 12. • Algebtra Tutor - saite Algebras virtuālais skolotājs - ir apmācību bloks, praktisko darbu sadaļa un, ja ar to nav gana, tad avr vēl šo to piepirkt klāt, ja nu aplikācija ir iepatikusies!
 13. 13. • Geometry Pad - saite Var zīmēt konstruēt dažādas ģeometriskās figūras uz it kā parastas rūtiņu lapas, ir x un y asis graduētas cm. Var nopirkt Premium versiju, tad kļūst pieejams arī mērījumu režīms, rediģēšanas un funkciju lietošanas režīmi. Bezmaksas versiju var izmantot demonstrējumiem, izmēru un koordinātu nolasīšanai.
 14. 14. • Mathway - saite Mathway - aplikācija matemātikas problēmu risināšanai! Ievadi savu problēmu, iegūsti atrisinājumu vai padomus risnājumam! Jo vairāk mēģināsi, jo sarežģītākas problēmas atrisināsi! Iekļauts liels skaits piemēru (Examples)!
 15. 15. • Grapher 1 - saite Relatīvi vienkāršs funkciju grafiku zīmētājs. Ņem jaunu funkciju New Equation, tad dubultuzsitiens izteiksmes ievades laukā, parādās speciāla tastatūra, ar kuru, izmantojot tautiņu func var piekļūt dažādām matemātiskām funkcijām. Pēc tam uzsit uz <=Back to Graph un iegūst ievadītā vienādojuma grafiku! Lai no grafika pārietu uz vienādojuma rediģēšanas režīmu ir divreiz jāuzsit par grafiku. Dubuluzsitienu var nākties izmantot arī citās vietās, lai pārietu uz vajadzīgo režīmu.
 16. 16. • Graper - graphing calculator; saite Vēl viens līdzīgs grafiku veidošanas rīks, iespējas līdzīgas iepriekš aprakstītajam.
 17. 17. • Calc and Graph - saite Funkciju pieraksts ir tradicionāls jeb tāds pats kā amtemātikā pierasts - piem., 5*sin(x)! Darba režīmi: • Menu => Calculator vai Graph; • Calculator - jaudīgs kalkulators; • Graph - ievadi funkciju, nospied pogu Draw un iegūsti funkcijas grafiku!
 18. 18. • MePlot Free - saite Jā, visu attēlos redzamo ar MePlot ir iespējams "dabūt gatavu"! Nedaudz pabursieties pa šo aplikāciju un tad, iespējams, tā kļūs mīļa! Iespēju ir ļoti daudz!
 19. 19. • 3D Graph - saite Te nu aplikācija tiem, kam ar 2D (plakni) nav gana un gribas ar matemātiku paspēlēties telpā (3D)! Uz priekšu jaunie matemātikas talanti!
 20. 20. • Smart Protactor - saite Aplikācija leņķu mērīšanai. Rāda leņķi starp horizontālu virsmu un ierīces sānu malu. Princips aptuveni parādīts attēlā.
 21. 21. •ON Protractor - saite Aplikācija leņķu mērīšanai. Rāda leņķi starp horizontālu virsmu un ierīces sānu malu. Princips aptuveni parādīts nākošajā attēlā. Pētījums «Greizās sienas pilsētā» – pārbaudām ēku sienu vertikalitāti savā apkārtnē! Ideja - bildē pa labi! Mobilo ierīci pavērš pret ēku tā, lai leņķa mērs parāda leņķi star ēkas sienu un vertikālo līniju!
 22. 22. • Smart Ruler - saite Šeit patiesībā nav pat ko skaidrot - uzliekam uz ekrāna nomērāmo priekšmetu un nolasām izmērus. Ja priekšmets ir tāds (piem., skrūve ar uzskrūvētu uzgriezni), ka planšete spēj to nofiksēt ar savu skārinjūtīgo ekrānu, tad tā pati parāda priekšmeta izmēru. Priekšmetu vajag novietot tā, lai viens tā gals atrastos pret lineāla 0 iedaļu, bet pret otru prieksmeta galu pieskaramies ar pirkstu vai planšetei piemērotu skārienirbulīti. Var piebilst, ka šajā Smart mērrīku sērijā ir vairākas itin noderīgas aplikācijas - Smart Distance, Smart Tools (Ls 1,27), Smart Measure, Smart Converter.
 23. 23. • Smart Measure - saite Aplikācija mērījumiem dabā, to noteikti var izmantot dabaszinību nodarbībās, ģeogrāfijā, ģeometrijas un fizikas nodarbībās. Šajā gadījumā tā jau būs praktiskā dzīvā matemātika dabā! Darbības princips matemātikas skolotājiem ir jābūt saprotams, darbības pa soļiem aplikācija parādā tūlīt pēc tās palaišanas. Pētījumi:  koku augstumu mērījumi;  augstākās ēkas;  Zibensnovedēju augstumi Zibensnovedējs (Fe masts): R=H, konusa tilpumā ir drošā zona!
 24. 24. • Math It - saite Aplikācija aritmētisko prasmju treniņam - īsts galvasrēķinu trenēšanas agregāts! Piedevām trenē arī acīgumu, reakciju, u.tml. Var trenēt katru arimētisko darbību apguvi atsevišķi vai izmantot jaukto režīmu, kurā visas 4 aritmētiskās darbības tiek miskētas nejaušā secībā. Var izmantot gan sākumskolas, gan arī vecāku klašu skolēniem.
 25. 25. • Math Pro For Kids - saite, Kid Math Pro - saite, Math Pro Free - saite Kid Math Pro aplikācija veidoata, izmantojot TuxMath principus, interesants uun atraktīvs veids matemātikas pamatu apguvei! Noteikti var nodrēt mazāko klašu skolēnu apmācībā, kā arī tiem, kuriem aritmētisko darbību apguve sagādā grūtības!
 26. 26. • Math Workout - saite Math Workout - vēl viena jauka aplikācija dažādu matemātikas prasmju apguvei, pie kam balstīta uz aprēķiniem galvā un ar atraktīviem spēles elementiem!
 27. 27. • MathStudio (Ls 10,60) - saite Izskatās visai iespaidīga aplikācija! Palasiet Google Play, apciemojiet izstrādātāju vietni Mathstudio.net un tad izlemiet, iegādāties vai ne. Ir arī versija Windows OS.
 28. 28. •Superformula - saite Superformula Generator 2d - http://www.mathworks.com/matlabcentral/fileexcha nge/10189-superformula-generator-2d;http://wiki.tcl.tk/12977 Superformula – visīstākais matemātikas brīnums! Apvienojumā ar superformām ļauj skolēniem demonstrēt un pētīt visdažādāko ziedu matemātisko aprakstu, formulas parametrus un to grafisko interpretāciju, tādējādi gūstot priekšstatu par matemātikas skaistumu un spēku!
 29. 29. 3D-Functions Plotter Pro - saite
 30. 30. 3D Functions Graph Plotter - saite
 31. 31. iSupershape - saite iSupershape – uz Superformulu bāzēta aplikācija Android videi!

×