Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

портфоліо дєєвої т.в.

236 views

Published on

My teacher portfolio

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

портфоліо дєєвої т.в.

 1. 1. Портфоліо вчителя англійської мови Дєєвої Тетяни Вікторівни ОНВК «Морський ліцей – ЗОШ №24»
 2. 2. Про мене: Одеський державний університет ім.І.І. Мечникова, факультет романо-германської філології Педагогічний стаж : 23 років “Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії” , “Старший вчитель” Керівник творчої групи Суворовського району з питань розробки завдань олімпіад з англійської мови 4 1 2 3 керівник шкільної предметної комісії вчителів англійської мови
 3. 3. «Нести дітям найкраще побачене,найрозумніше почуте,найцінніше сказане»
 4. 4. МЕТА: Навчити кожну дитину вчитися. Навчаючи всіх, навчити кожного Для вчителя уміти вчитися – це постійна потреба. Виконувати її приємно та необтяжливо. Передати учням знання -– приємно та неважко. Але навчити їх учитися – значно складніше. Хоча вчителю не звикати ставити собі нелегкі завдання та робити все можливе для їх виконання, мета «дати кожній дитині не заготовку знань, а навчити її здобувати знання» все ще потребує певних зусиль для її досягнення. І кожна дитина, що прийшла до школи зі своїми поглядами, інтересами, бажаннями, індивідуальними здібностями, вимагає різних педагогічних прийомів. Але в основу роботи вчитель повинен покласти любов і повагу до дитини, опору на її сили та внутрішній потенціал, оптимальне співвідношення вимог до учня і його можливостей. За таких умов, я впевнена, складний процес навчання принесе задоволення всім його учасникам
 5. 5. СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ: 3 1 4 Для реалізації мети «Навчити кожну дитину вчитися» є дійовий, перевірений на практиці засіб – особистісно орієнтований урок. Це чарівна паличка в руках вчителя, здатна творити маленьке диво кожні 45 хвилин. Але жоден вчитель повинен мати помічників, без яких диво неможливе, - учнів. Сучасний урок – це спільна творчість учнів та вчителя. В центрі уваги вчителя знаходиться учень. Все, що робиться на уроці, робиться для дитини та заради дитини. «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина неповторна», - писав В.О. Сухомлинський. На такому уроці діє постійне правило: в міру своїх можливостей навчаються всі і всі відчувають свою значимість та задоволення від праці. В таких умовах важкий шлях від слабкого до середнього, від середнього до сильного, від сильного до видатного стає набагато легшим.
 6. 6. Впровадження компетентнісного підходу в навчанні англійській мові
 7. 7. Компетентнісний підхід у визначенні цілей і змісту освіти не є цілком новий. Орієнтація на засвоєння вмінь, засобів діяльності, більш того, узагальнених засобів діяльності була головною в роботах таких вітчизняних педагогів, як М.М. Скаткін, І.Я. лернер, В.В.Краєвський, Г.П. Щедровицький, В.В. Давидов та їхніх послідовників. Сьогодні, реалізуючи компетентнісний підхід, ми спираємось на міжнародний досвід, адаптуючи його до українських традицій та потреб. Актуальність такого підходу до вивчення англійської мови зумовлена міжнародними зв’язками України, її виходом в європейський та світовий простори, новими політичними, соціально-економічними та культурними реаліями. Англійська мова є однією з міжнародних мов спілкування. Це мова політики, спорту, мореплавства, науки та мистецтва, мова Інтернету.
 8. 8. Відчуття гумору Зацікавленість Доступність та науковість Професіоналізм
 9. 9. РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ: Серед обдарованих учнів – такі. як Тестова Діана, Прокопенко Микола, Юрченко Анастасія Харкова Валерія (6 кл. 28,6%), Барган Данило, Ковалевський Дмитро, Количев Дмитро, Калмакан Анастасія, Улинич Марія, Хомякова Вероника, Чабан Богдан, Люнда Юлія, Пивовар Данило, Папроцький Олександр, Самокіш Вікторія, Струсевич Анастасія, Коротких Денис (7 кл. 29,5%), Коваль Катерина, Гоцульська Аліна, Маркелова Ганна, Слободян Катерина, Стратієнко Христина, Батренюк Олександра, Ромець Анастасія (11 кл. 20,1%). Ці одинадцятикласники являються претендентами на золоту та срібну медалі. В минулому начальному році вперше в школі був проведений конкурс англійської мови «Грінвич», в якому приняли участь 68 учнів з 2 по 11 класи. В цьому році кількість учасників склала 57 учнів. Були продемонстровані високі результати.
 10. 10. УЧАСТЬ В КОНКУРСАХ ТА ОЛІМПІАДАХ: Шкільна олімпіада: 9 класи – Чернецький Костянтин І місце Морозов Олександр ІІ місце 10 класи – Неізвєстний Дмитро І місце Іванюк Аліна ІІ місце Іванюк Антон ІІІ місце 11 класи – Чащін олександр І місце Районна олімпіада: 9 класи – Чернецький Костянтин V місце 10 класи – Неізвєстний Дмитро ІІІ місце 11 класи – Чащін Олександр ІІІ місце Міська олімпіада: 10 класи – Неізвестний Дмитро ІІІ місце Обласна олімпіада: 10 класи – Неізвєстний Дмитро пройшов письмовий етап та прийняв участь в усному етапі. Крім олімпіад з англійської мови я та мої учні брали участь в конкурсі «Що я знаю про Регенсбург?». Команда ОНВК № 24 в складі 5 учнів презентувала нашу школу на районному етапі конкурсу.
 11. 11. апі конкурсу. Що було досить складно, адже відбір проводився серед 40 кандидатів. На етапі підготовки мною були розроблені за Учні 9 кл. Морозов О. та Зотов М. пройшли відбір в районну команду для участі в міському етапі конкурсу. Що було досить складно, адже відбір проводився серед 40 кандидатів. На етапі підготовки мною були розроблені запитання для конкурсу, за допомогою учнів та колег дібрані матеріали, проводились тренінги.
 12. 12. 0101 0303 02020404 РОБОТА В ЖУРІ Участь в роботі журі районної олімпіади з англійської мови: 2011 -2012, 2012 – 2013, 2013 – 2014, 2014 - 2015 навчальні роки. Участь в роботі журі міської олімпіади з англійської мови: 2013 – 2014, 2014 – 2015 навчальні роки. Участь в роботі журі районного конкурсу «Вчитель року», 2011 – 2012 навчальний рік. Крім роботи в журі я постійно беру участь в роботі творчої групи з питань розробки завдань для шкільних олімпіад з англійської мови.
 13. 13. Щоб уникати помилок, треба набиратися досвіду; Щоб набиратися досвіду, треба робити помилки. Участь в різних семінарах, методоб’єднаннях тощо…
 14. 14. • Не доженеш і конем, що запізниш одним днем. Урок-екскурсія на корабель “Visiting a ship. Departments on Board the Ship”.
 15. 15. ВИХОВНА РОБОТА «Кінцева мета будь-якого виховання – виховання самостійності за допомогою самодіяльності.» Ф. Дістервег . «Кінцева мета будь-якого виховання – виховання самостійності за допомогою самодіяльності.» Ф. Дістервег Тому поряд з навчальною роботою багато часу та уваги приділяю позакласній та виховній роботі. Головним в цьому процесі вважаю неформальне спілкування з дітьми в неформальних обставинах. Це дає широкі можливості для організації «непомітного» виховного процесу, який є набагато дійсні ший, ніж прямі накази, правила та повчання
 16. 16. Сад скульптур в Літературному Біля пам’ятника на морвокзалі музеї Відвідуючи театри, оглядаючи музеї, гуляючи в парках, уважному вихователю легко побачити приховані особливості кожного учня, його нахили та уподобання, спосіб співіснування з іншими людьми; побачити, хто та яким чином уникає або вирішує конфлікти; хто лідер та в чому та багато іншого.
 17. 17. На Одеському морвокзалі Ці спостереження дозволяють планувати, проводити та коректувати виховну роботу з урахуванням індивідуальності кожного учня. Налагоджений контакт та довірливе ставлення батьків, їх постійна участь в навчальному та виховному процесі дає позитивні результати. Тому проблеми, які все ж-таки періодично виникають, не дуже псують нам шкільне життя.
 18. 18. 1) “Control Reading. Text “How an Indian Boy learned to Be Brave” з завданнями, “English”, Київ, № 43, Листопад , 2001р. 2) Контролюючі тестові завдання з англійської мови та з англійської мови для моряків “Maritime Tests”, журнал «Англійська мова та література», № 3, січень 2006 р., Основа, Харків ДРУКОВАНІ РОБОТИ
 19. 19. “The Port of Odessa”, “Grammar Test 1 2”, “Poets and Writers”, Reading Test “The Last Leaf” after O’Henry, “Great Britain”, ”English-speaking Countries”, “Professions”, “Free Time. Going to the theatre”, “The USА. New-York”. Список тестових завдань
 20. 20. Дякую за увагу

×