Görülmeye Deger Animasyonlar

995 views

Published on

My Facebook Fan Page -->
http://www.facebook.com/kendinnn

My Contact -->
firlama1i@hotmail.com

Published in: Technology, Business
0 Comments
2 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
995
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
19
Comments
0
Likes
2
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Görülmeye Deger Animasyonlar

 1. 1. Uzun zamandır hayatta neler yaptığımıza dair düşünüyorum.....
 2. 2. İlkokuldan beri iyi vatandaş olmayı ögreniyoruz, Çocukluğumuzun büyük bir bölümünü ders çalışarak geçirdik, Nihayetinde “hak ettiğimiz pozisyonumuzu” sağlayacak olan diplomamızı aldık.
 3. 3. İşsizlik artışına bizim de katkımız oldu, Bir iş bulana kadar, Zorlu sınavlaran sonra Çalışma Dünyasına kabul edildik.
 4. 4. Aktivite ve emek dolu iyi bir mesleki kariyer yaptık ...çok, çok fazla emek verdik Yorgunluktan bitkin düştük...
 5. 5. Zaman su gibi akıp gitti, ve ... ...yeni hedefler belirledik. Hayat arkadaşımızla karşılaştık... ...ve aşkımızın hiç bitmeyeceğine dair yemin ettik İhtiraslı kucaklaşmalar ... bir bebeğimiz oldu, ...ve bitmeyen uykusuz geceler! başladı
 6. 6. Toplum içinde gelişmeye devam ettik, Zamanın en iyisini gerçekleştirebilmek Nereye gidersek gidelim YILDIZ olabilmek ..ve nihayetinde ZENGİN! Fakat hala daha fazla zamana ihtiyacımız var Muhteşem bir zafere ulaşmak için.
 7. 7. Allah Allah! Artık size ihtiyacı olmadıklarını söylüyorlar Bunu duyduğunuzda Çılgına dönersiniz, ...kırıldınız, İletişim becerilerinizi kaybettiğinizi sanırsınız. Her şeyden koptuğunuzun farkına varırsınız. Artık zaman geçmek bilmiyor ama hala onu kaybediyorsunuz
 8. 8. Duman bulutu içinde yaşadığınızı farkediyosunuz aptal hedeflerin peşinde koşarken. Yürüyen bir ruh oluyorsunuz Düşmanlarınızı kovalamaya çalışan. Zamanın geçmesini isteyen tek kişi siz oluyorsunuz ...vaktiniz gelene kadar.
 9. 9. Çağın zorladığı bu yaşam tarzı bizi boğuyor , Ancak; bu yaşam tarzını sürdürmek zorunda değiliz. İşte size alternatif yaşam tarzı:
 10. 10. Herşeyi oluruna bırakacağım. Kalbimi AŞKIMA adayacağım. Etrafımdakileri daha çok dinleyeceğim. Arkadaşlarımla daha çok vakit geçirebilmek için zamanımı dengeli kullanacağım. Daha çok seyahat etmeye çalışacağım. D aha çok eğleneceğim
 11. 11. Sahile daha çok gideceğim. Lezzetli yemekler yapmak için elimden geleni yapacağım. Dostlarımın sıcaklığına katılacağım. Biraz daha çok seveceğim. Dostlarımdan haber aldığımda MUTLU olacağım... ve ORTAK HEDEFLERİMİZE birlikte koşacağım
 12. 12. Emin değilim, fakat sanırım denemeye değer “ Şey! Ne söylersen söyle ama ben İYİ BİRİSİYİM” Dünyayı kirli kişilerden kurtarma kampanylarına katılacağım. Ve durdurulmamayı umuyorum Ve z amanım geldiğinde … .
 13. 13. Hayatımızı; kin, ihtiras, intikam, gurur,hırs gibi duygular yerine, sevgi, saygı, hoşgörü, aşk, af gibi duyguların yönetmesi dileğiyle…..

×