Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Hledáte pracovní nabídky pro absolventy pedagogických fakult? Pokračujte tudy prosím

158 views

Published on

Prezentace z přednášky v rámci doprovodného programu prvního ročníku veletrhu pracovních příležitostí Absolvent Univerzity Karlovy 2016.

Cílem přednášky bylo popsat okolnosti a ukázat odlišnosti při vstupu na pracovní trh u absolventů pedagogických fakult, stejně jako konkrétní místa, kde a jak mohou práci v oboru hledat? Konečně v závěru jsem posluchačům a posluchačkám doporučil, jak vylepšit svůj profil a rozšířit svoje možnosti na trhu.

Published in: Career
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Hledáte pracovní nabídky pro absolventy pedagogických fakult? Pokračujte tudy prosím

 1. 1. Hledáte pracovní nabídky pro absolventy a absolventky PedF? Pokračujte tudy prosím Veletrh Absolvent UK, 5. 10. 2016 Jakub Fiala, Studia nových médií FF UK e-mail: jakub.fiala@ff.cuni.cz
 2. 2. Zdroj obrázku. Join our team!
 3. 3. Absolventi PedF mají při hledání práce náskok
 4. 4. Na skvělou stáž nečekejte! Jste-li ještě v procesu studia, nic vás nenutí vybírat si jenom ze stáží vypsaných na svojí katedře. Buďte iniciativní, sami si dohodněte stáž, která vám bude vyhovovat.
 5. 5. specifik úspěšného hledání práce absolventy PedF5
 6. 6. (na)Čas[ování] Zdroj obrázku.
 7. 7. Praxe Zdroj obrázku.
 8. 8. Doporučení Zdroj obrázku.
 9. 9. Sdílení Zdroj obrázku.
 10. 10. Zvláštní schopnosti Zdroj obrázku.
 11. 11. Kde hledat relevantní pracovní nabídky online?
 12. 12. Portál MPSV: obor práce Výchova a vzdělávání Podceňovaná státní databáze nabídek s rozšířenými možnostmi filtrování. Projekt práce ve školství Partnerský projekt portálu pro-skoly.cz, možnost filtrování podle regionů. Nabídka zaměstnání ze škol na stránkách PedF UK Bez možnosti filtrování, pouze chronologické uspořádání. Burza práce na neziskovky.cz: obor Vzdělávání a školství Známý a populární server se zajímavým oborovým přesahem. Školský portál Pardubického kraje: hledáme pedagoga Nekomerční portál, vystavuje nejen izeráty pro oblast Pardubického kraje. jobDNES.cz: obor Školství, výuka, vzdělávání, sport Přesah nad rámec bežně chápaného vymezení "školství" je největší + i -.
 13. 13. jobs.cz: učitel základní školy Největší český hráč, provozovaný LMC, patří do skupiny Alma Career. prace.cz: jako učitel základní školy Sesterský portál jobs.cz, rovněž provozovaný LMC. profesia.cz: učitel Třetí velký portál, avšak s jiným vlastníkem. Volnámísta.cz: vzdělávání a lidské zdroje Pracovní příloha populárního vyhledávače seznam.cz. Annonce: obor Vzdělávání a školství Umožňuje filtrovat pohodlně podle krajů a stáří inzerátů. Volná místa v Učitelský novinách Tradiční, ale dnes již málo používané médium.
 14. 14. Jak svůj profil vylepšit ? Zdroj obrázku.
 15. 15. Strategie je plán určený k dosažení cílů! Zdroj obrázku.
 16. 16. Budujte svoji osobní značku ® Začněte tím, že si vytvoříte osobní slogan. Slogan pomáhá dovysvětlit co je daná značka nebo produkt zač a podporuje jeho image. Pomůže vám definovat nejen jak se sami vidíte, ale i jak se chcete představit okolí? Pro inspiraci můžete mrknout i na seznam českých reklamních sloganů.
 17. 17. Printscreen facebookové stránky Hedviky Landové @milujemecestinu.
 18. 18. Děkuji za pozornost. Jakub Fiala, Studia nových médií FF UK e-mail: jakub.fiala@ff.cuni.cz www.linkedin.com/in/fialajakub

×