Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Farsça çevi̇ri̇ hi̇zmetleri̇

FARSÇA ÇEVİRİ HİZMETLERİ
ÜSTÜN KALİTE
HIZLI VE ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFLERİ
REKABETÇİ FİYATLAR
HIZLI GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ
GİZLİLİK GARANTİSİ

FARSÇA ÇEVİRİ HİZMETLERİ’NE HOŞ GELDİNİZ
Farsça Çeviri Hizmetleri Türkçe’den Farsça’ya ve Farsça’dan Türkçe’ye yüksek kalitede çeviri hizmetler, sunmaktadır. 500’den fazla yetenekli Farsça çevirmen ile yaptığımız işbirliği sayesinde Farsça Çeviri Hizmetleri olarak ihtiyaçlarınıza uygun, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Farsça Çeviri Hizmetleri çok çeşitli kurumsal ve kişisel belgenin çevirisini yapmaktadır:

Web siteleri
Ürün katalogları / broşürler
Kullanım Kılavuzları
Raporlar, bültenler ve makaleler
Farsça Çeviri Hizmetleri Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Macarca, İsveççe, Türkçe, Japonca, Çince, Korece, Arapça, Ermenice, Kürtçe, Hintçe, Urduca ve daha birçok dilden Farsça’ya ve Farsça’dan bu dillere çeviri hizmeti vermektedir.

Bölgesel bir lehçenin Türkçe’ye çevrilmesini mi istiyorsunuz? Çeviri hizmeti verdiğimiz dil çiftlerinin tam bir listesi için lütfen farsi.translation.service@gmail.com adresinden bizimle irtibata geçin. Bir email veya telefon görüşmesi kadar yakınınızdayız!

FARSÇA ÇEVİRİ HİZMETLERİ İRAN PAZARINA ULAŞMANIZA YARDIMCI OLUR
İran pazarına ulaşmanın en iyi yolu, ana dil olan Farsça’yı kullanmaktır. Dil bilgisi veya söz dizimindeki en küçük bir hata dahi tüm güvenilirliğinizi yok edebilir. İşte bu yüzden, dünyanın dört bir yanından birçok şirket ve kişi önemli belgelerinin çevrilmesinde ve mesajlarının iletilmesinde Farsça Çeviri Hizmetleri’ne güvenmektedir. Müşterilerimiz böylece tasarruf etmekte ve pazarlarına daha hızlı ve daha etkin bir şekilde ulaşmaktadır.

BENZERSİZ KİŞİSEL HİZMET
İster bir çok uluslu bir şirket veya ister küçük ölçekli bir işletme olun, projeniz bizim ilk önceliğimizdir. Çevirmenlerimiz dil becerileri ve belirli alanlardaki tecrübeleri değerlendirilerek dikkatlice seçilmiştir. Çoğu çevirmenimiz İran asıllıdır veya İran’da uzun yıllar yaşamıştır. Dolayısıyla, çevirmenlerimizin Farsça bilgisi ve anlayışı güncel ve kusursuzdur.

GİZLİLİK GARANTİSİ
Farsça Çeviri Hizmetleri hassas kurumsal veya kişisel belgelerinizin çevirisini tam bir gizlilik içerisinde yapar.

FARSÇA BELGELERİNİZİN REDAKSİYONU
Elinizde Farsça bir belgeniz mi var? Farsça Çeviri Hizmetleri Farsça redaksiyon ve düzenleme hizmetleri sunar. Her bir sözcüğün mükemmeliyetini ve mesajınızın kusursuz bir biçimde iletilmesini garanti ederiz.

HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETLER
Çevirmenlerimiz CAT araçlarını kullanmakta ve bu sayede hızlı geri dönüş zamanı ve benzersiz kaliteyi yakalamaktayız. Farsça Çeviri Hizmetleri kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılay

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Farsça çevi̇ri̇ hi̇zmetleri̇

  1. 1. www.farsitranslationservice.com   FARSÇA ÇEVİRİ HİZMETLERİ  ● ÜSTÜN KALİTE  ● HIZLI VE ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFLERİ  ● REKABETÇİ FİYATLAR  ● HIZLI GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ  ● GİZLİLİK GARANTİSİ   
  2. 2. FARSÇA ÇEVİRİ HİZMETLERİ’NE HOŞ GELDİNİZ  Farsça Çeviri Hizmetleri Türkçe’den Farsça’ya ve Farsça’dan Türkçe’ye yüksek kalitede çeviri hizmetler,                        sunmaktadır. 500’den fazla yetenekli Farsça çevirmen ile yaptığımız işbirliği sayesinde Farsça Çeviri Hizmetleri                          olarak ihtiyaçlarınıza uygun, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri vermekteyiz.  Farsça Çeviri Hizmetleri çok çeşitli kurumsal ve kişisel belgenin çevirisini yapmaktadır:  ● Web siteleri  ● Ürün katalogları / broşürler  ● Kullanım Kılavuzları  ● Raporlar, bültenler ve makaleler  Farsça Çeviri Hizmetleri Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Macarca, İsveççe,                      Türkçe, Japonca, Çince, Korece, Arapça, Ermenice, Kürtçe, Hintçe, Urduca ve daha birçok dilden Farsça’ya ve                              Farsça’dan bu dillere çeviri hizmeti vermektedir.  Bölgesel bir lehçenin Türkçe’ye çevrilmesini mi istiyorsunuz? Çeviri hizmeti verdiğimiz dil çiftlerinin tam bir listesi                              için lütfen ​farsi.translation.service@gmail.com adresinden bizimle irtibata geçin. Bir email veya telefon görüşmesi                        kadar yakınınızdayız!  FARSÇA ÇEVİRİ HİZMETLERİ İRAN PAZARINA ULAŞMANIZA YARDIMCI OLUR  İran pazarına ulaşmanın en iyi yolu, ana dil olan Farsça’yı kullanmaktır. Dil bilgisi veya söz dizimindeki en küçük                                    bir hata dahi tüm güvenilirliğinizi yok edebilir. İşte bu yüzden, dünyanın dört bir yanından birçok şirket ve kişi                                    önemli belgelerinin çevrilmesinde ve mesajlarının iletilmesinde Farsça Çeviri Hizmetleri’ne güvenmektedir.                    Müşterilerimiz böylece tasarruf etmekte ve pazarlarına daha hızlı ve daha etkin bir şekilde ulaşmaktadır.  BENZERSİZ KİŞİSEL HİZMET  İster bir çok uluslu bir şirket veya ister küçük ölçekli bir işletme olun, projeniz bizim ilk önceliğimizdir.                                  Çevirmenlerimiz dil becerileri ve belirli alanlardaki tecrübeleri değerlendirilerek dikkatlice seçilmiştir. Çoğu                     
  3. 3. çevirmenimiz İran asıllıdır veya İran’da uzun yıllar yaşamıştır. Dolayısıyla, çevirmenlerimizin Farsça bilgisi ve                          anlayışı güncel ve kusursuzdur.  GİZLİLİK GARANTİSİ  Farsça Çeviri Hizmetleri hassas kurumsal veya kişisel belgelerinizin çevirisini tam bir gizlilik içerisinde yapar.  FARSÇA BELGELERİNİZİN REDAKSİYONU  Elinizde Farsça bir belgeniz mi var? Farsça Çeviri Hizmetleri Farsça redaksiyon ve düzenleme hizmetleri sunar.                              Her bir sözcüğün mükemmeliyetini ve mesajınızın kusursuz bir biçimde iletilmesini garanti ederiz.  HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETLER  Çevirmenlerimiz CAT araçlarını kullanmakta ve bu sayede hızlı geri dönüş zamanı ve benzersiz kaliteyi                            yakalamaktayız. Farsça Çeviri Hizmetleri kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kalitede çeviri                        hizmeti sunmayı vaat etmektedir.  Çevirinizin kusursuz olmasını istiyorsanız, Farsça çevirmenlerimizin size yardım etmesine izin verin!   

×