Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Czy wiesz, że w Kordobie słońce świeci przezponad 300 dni w roku i podczas licznych imprez można         tańczyć s...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Kursy hiszpanskiego w Kordobie

266 views

Published on

Jesli nie wiesz jak spedzic wakacje, a fascynuje Cie Hiszpania, zapraszamy na kurs hiszpanskiego w Kordobie w sercu slonecznej Andaluzji. Zapewniamy, ze takie wakacje bede niezapomniane.
Chcesz poznac szczególy, odwiedz nasza strone: www.fabricadeidiomas.com/pl

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Kursy hiszpanskiego w Kordobie

 1. 1. Czy wiesz, że w Kordobie słońce świeci przezponad 300 dni w roku i podczas licznych imprez można tańczyć sevillanas na ulicach miasta? Z nami: będziesz się uczyć hiszpańskiego w Kordobie, mieście Światowego Dziedzictwa Unesco zrobisz szybkie postępy z hiszpańskimi lektorami zamieszkasz z hiszpańskimi rodzinami lub w mieszkaniach studenckichzwiedzisz Andaluzję i zanurzysz się w hiszpańską kulturę będziesz się uczyć w międzynarodowym towarzystwie dowiesz się, co naprawdę znaczy fiesta i siesta poznasz hiszpański styl życia. To świetna zabawa! Fábrica de Idiomas info@fabricadeidiomas.com c/ Decano Fernández de Castillejo 2, local facebook: Fabrica de Idiomas 14004 Córdoba, España twitter: @fabrica_idiomas skype: fabrica.de.idiomas www.fabricadeidiomas.com

×