Vintage mobilya

1,002 views

Published on

Vintage mobilya

Published in: Design
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,002
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Vintage mobilya

  1. 1. Vintage MobilyaMobilyada olsun kıyafetlerde olsun son zamanlarda vintage adını pek sıklıkla duymaya başladık. Vintage mobilya30 ile 100 yıl arası yaşamış modern ve antika arasındaki süreçte yaşamış mobilyalara verilen isimdir. Antikamobilya da ise mobilya ömrünün 100 yılı geçmesi gerekir.
  2. 2. Vintage MobilyaMobilyada olsun kıyafetlerde olsun son zamanlarda vintage adını pek sıklıkla duymaya başladık. Vintage mobilya30 ile 100 yıl arası yaşamış modern ve antika arasındaki süreçte yaşamış mobilyalara verilen isimdir. Antikamobilya da ise mobilya ömrünün 100 yılı geçmesi gerekir.
  3. 3. Vintage MobilyaMobilyada olsun kıyafetlerde olsun son zamanlarda vintage adını pek sıklıkla duymaya başladık. Vintage mobilya30 ile 100 yıl arası yaşamış modern ve antika arasındaki süreçte yaşamış mobilyalara verilen isimdir. Antikamobilya da ise mobilya ömrünün 100 yılı geçmesi gerekir.
  4. 4. Vintage MobilyaMobilyada olsun kıyafetlerde olsun son zamanlarda vintage adını pek sıklıkla duymaya başladık. Vintage mobilya30 ile 100 yıl arası yaşamış modern ve antika arasındaki süreçte yaşamış mobilyalara verilen isimdir. Antikamobilya da ise mobilya ömrünün 100 yılı geçmesi gerekir.
  5. 5. Vintage MobilyaMobilyada olsun kıyafetlerde olsun son zamanlarda vintage adını pek sıklıkla duymaya başladık. Vintage mobilya30 ile 100 yıl arası yaşamış modern ve antika arasındaki süreçte yaşamış mobilyalara verilen isimdir. Antikamobilya da ise mobilya ömrünün 100 yılı geçmesi gerekir.

×