KURUMSAL
İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
MOBİL KONSEPT
GELİŞTİRME
SOSYAL MEDYA
İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
DİJİTAL
YAYINCILIK
E-TİCARET
ÇÖZÜMLERİ
KURUMSAL
İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Kurumunuzu veya markalarınızdan birini tanıtmak,
farkınızı ortaya koymak ve yaptığınız işi en ça...
KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Advertorial Yazımı
Kurumunuzun veya markanızın basılı veya dijital haber mecralarında tanıtımı
i...
KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Kurumsal Blog Geliştirme
Online bilinirliğinizi arttırmak ve müşterilerinizle daha sıcak bir ile...
KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Elektronik Bülten / E-Mailing
Hedef kitlenize aynı anda ulaşabilmek için kullanılan bülten ve e-...
KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Etkinlik Takibi
Kurumsal etkinliklerinizin ve aktivitelerinizin yerinde takip edilmesi,
fotoğraf...
KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Kurumsal Almanak
Sektörünüzdeki veya kurumunuzdaki önemli gelişmeleri derleyerek
takvimsel bazda...
DİJİTAL
YAYINCILIK
Eva İstanbul, sunduğu dijital yayıncılık çözümleri ile
kurumunuzun iletişim gücünü kısa sürede arttırar...
DİJİTAL YAYINCILIK
Tablet Dergi Çözümleri
Tablet bilgisayarlar için özgün dergi içeriklerinin hazırlanması veya mevcut
der...
MOBİL KONSEPT
GELİŞTİRME
Mobil teknolojinin son birkaç yılda baş döndürücü bir hıza
ulaştığı aşikardır. Bugün akıllı telef...
MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME
Katma Değerli Mobil Servis
Mobil iletişim operatörleri üzerinden müşteri kitlenize sunacağınız se...
E-TİCARET
ÇÖZÜMLERİ
Eva İstanbul, e-ticaret çalışmalarınızda sürdürülebilir
başarıyı yakalayabilmeniz ve karlılığınızı art...
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
Seo Metin Yazımı
E-ticarete özel ürün ve hizmetlerinizin arama motoru sonuçlarında üst sıralara
çıkmas...
SOSYAL MEDYA
İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Günümüzün dünyasında tüm marka ve kurumlar için
en etkin tanıtım ve kurumsal iletişim mecras...
SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Sosyal Medya İçerik Yönetimi
Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya mecralarında kurum...
evaistanbul.com.tr
Eva İstanbul İçerik Ajansı
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Eva İstanbul İçerik Ajansı

1,269 views

Published on

Eva İstanbul İçerik Ajansı Şirket Sunumu

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,269
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
577
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Eva İstanbul İçerik Ajansı

 1. 1. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ DİJİTAL YAYINCILIK E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
 2. 2. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Kurumunuzu veya markalarınızdan birini tanıtmak, farkınızı ortaya koymak ve yaptığınız işi en çarpıcı dil ve görsellikle anlatmak, günümüzün iş dünyasında en önemli ihtiyaçlarınızdan biridir. Eva İstanbul’un kurumsal içerik çözümleri ile kısa sürede bu anlatımı gerçekleştireceğiniz etkileyici görsel, işitsel, video ve metin içerikleri oluşturulabilmektedir. Kurumunuzun gerek online gerekse geleneksel mecralarda doğru şekilde temsilini ve tüm paydaşlarınıza etkin biçimde tanıtılmanızı sağlamak için kurumsal içerik çözümlerimizle yanınızdayız. Eva İstanbul, içerik üretimi ve yönetimi konusundaki bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurumunuzun hedeflerine yönelik katma değeri yüksek çözümler sunar. Ajansımız, tüm kurumsal iletişim mecralarının kendi ihtiyaç ve stillerine göre özgün çalışmalar yapmakta ve tüm kurumsal içerik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunmaktadır.
 3. 3. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Advertorial Yazımı Kurumunuzun veya markanızın basılı veya dijital haber mecralarında tanıtımı için özel bir biçimde yazılı içerik geliştirilmesi hizmetidir. Yazılı / Sözlü Röportaj Kurumsal kimliğinize insan faktörünü katarak müşteri kitlenizle etkileyici bir iletişim kurmanızı sağlayan kurumsal içerik hizmetidir. Ürün Detay Yazımı Satışa sunduğunuz tüm ürünler için sistematik biçimde detay bilgilerinin geliştirilmesi ve farklı mecralara göre biçimlendirilmesi hizmetidir. Portal İçerik Geliştirme Kurumsal projeleriniz için hazırlanan portallara yönelik özel içeriklerin geliştirilmesi ve biçimlendirilmesi hizmetlerini kapsar. Kurumsal Katalog Kurumsal ürün ve hizmetlerin kategorize edilmesini ve müşterilerinize detaylı biçimde tanıtılmasını sağlayan kurumsal içerik hizmetidir.
 4. 4. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Kurumsal Blog Geliştirme Online bilinirliğinizi arttırmak ve müşterilerinizle daha sıcak bir iletişim kurmanızı sağlamak için kurumsal blog içeriklerinin geliştirilmesi hizmetidir. Başarı Hikayesi Yazımı Hayata geçen önemli projelerinizin proje süreçlerini anlatarak profesyonel imajınızı güçlendiren içeriklerin hazırlanması hizmetidir. Kapalı Devre Yayın İçeriği Kurumunuzun tüm fiziksel alanlarını kapsayan ekranlar için, müşterilerinize ve çalışanlarınıza yönelik geliştirilecek kapalı devre içerik geliştirme hizmetidir. Kiosk İçerik Çözümleri Hızlı hizmet ve bilgilendirme sunmanız gereken alanlarda konumlandıracağınız kiosk’lar için interaktif içeriklerin geliştirilmesini ve yönetilmesi hizmetlerini kapsar. Seo Metin Yazımı Markanızın arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkması için güncel SEO (arama motoru optimizasyonu) stratejileri doğrultusunda metin yazımı hizmetidir.
 5. 5. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Elektronik Bülten / E-Mailing Hedef kitlenize aynı anda ulaşabilmek için kullanılan bülten ve e-mail içeriklerinin kurumsal dille ve tasarımla geliştirilmesi hizmetidir. Biyografi Yazımı Kurumunuzun veya liderinizin yaşam öyküsünü profesyonel imajınızı kuvvetlendirecek biçimde anlatacak biyografilerin hazırlanması hizmetidir. Sunum Hazırlama İç ve dış iletişiminizin en önemli ayağını oluşturacak sunum içeriklerinin sistematik biçimde oluşturulması ve farklı sunum platformları için biçimlendirilmesi hizmetidir. Kurumsal Dergi Kurumunuzun profesyonel imajını kuvvetlendirmek ve tüm hedef kitlenize yönelik mesajlarınızı iletmek için yapılan basılı veya dijital dönemsel yayın hizmetidir. Fotoğraf Çözümleri Basılı ve dijital tüm mecralarda görsel iletişiminiz için gereken fotoğrafların çekim, filtreleme ve biçimlendirilme işlemlerini kapsar.
 6. 6. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Etkinlik Takibi Kurumsal etkinliklerinizin ve aktivitelerinizin yerinde takip edilmesi, fotoğraflanması ve kayıt altına alınması hizmetidir. Videografik Geliştirme Kurumsal verilerinizin görselleştirilip animasyon haline getirilmesi ile yoğun bir mesajın çarpıcı bir video ile sunulması hizmetidir. İnfografik Geliştirme İstatistik, anket sonucu, karşılaştırma gibi kurumsal verilerin tek bir görsel üzerine yerleştirilerek çarpıcı biçimde sunulması hizmetidir. Video İçerik Geliştirme Farklı mecralarda gerçekleştireceğiniz dijital projeler için kurgu, video çekimi ve montaj işlemleri ile içerik geliştirme hizmetidir. Katalog / Web redaksiyonu Kurumsal içeriklerinizin basılı-dijital kataloglarda ve web sitelerinde hatasız yer alması için yapılan düzeltme işlemleri hizmetidir.
 7. 7. KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Kurumsal Almanak Sektörünüzdeki veya kurumunuzdaki önemli gelişmeleri derleyerek takvimsel bazda ayrıntılı biçimde anlatan bir kurumsal içerik hizmetidir. Kurumsal Haber Oluşturma Kurumunuzun özel etkinlik ve gündemlerini hedef kitlenize duyurmanız için farklı mecralara yönelik haber içeriklerinin oluşturulması hizmetidir. Basın Bülteni Yazımı Kurumunuzun veya markanızın kaydettiği önemli gelişme ve olayları, yazılı ve dijital medyaya duyurmak için özel bir üslupla yazılı içerik geliştirilmesi hizmetidir.
 8. 8. DİJİTAL YAYINCILIK Eva İstanbul, sunduğu dijital yayıncılık çözümleri ile kurumunuzun iletişim gücünü kısa sürede arttırarak mevcut paydaşlarınızla olan bağınızı kuvvetlendirmenizi ve hedef kitlenizi genişletmenizi sağlamaktadır. Eva İstanbul, markanızın veya kurumunuzun dijital yayıncılık ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunmaktadır. Mevcut yayınlarınızın dijital ortama aktarılması veya yeni dijital içeriklerin oluşturulup yayınlanması gibi kurumsal dijital yayıncılık hizmetlerini ajansımızdan alabilirsiniz. ÇÖZÜM ORTAKLARI
 9. 9. DİJİTAL YAYINCILIK Tablet Dergi Çözümleri Tablet bilgisayarlar için özgün dergi içeriklerinin hazırlanması veya mevcut dergi içeriklerinizin biçimlendirilmesi hizmetlerinden oluşur. Tablet Katalog Çözümleri Tablet bilgisayarlar için mevcut kataloglarınızın uyarlanması veya özgün katalog içeriklerinin geliştirilmesi hizmetlerini kapsar. Epub Dönüştürme Mevcut içeriklerinizin modern dijital yayıncılıkta standart haline gelen “ePub” dosya biçimine aslına uygun olarak dönüştürülmesi hizmetidir. Zenginleştirilmiş Dijital Kitap Basılı veya dijital kitapların bir adım ötesinde, multimedya içeriklere ve interaktiviteye imkan sağlayan ePub3 ve HTML5 teknolojili dijital yayın hizmetidir. Web Tabanlı Dergi Mevcut dergi içeriklerinizin web ortamına uyarlanması veya özgün web içerikleri oluşturulması ile hazırlanan interaktif bir yayın hizmetidir. Web Tabanlı Katalog Ürünlerinizi web ortamında tanıtmak için kullanabileceğiniz interaktif, özelleştirilebilir ve güncellenebilir bir dijital katalog geliştirme hizmetidir.
 10. 10. MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME Mobil teknolojinin son birkaç yılda baş döndürücü bir hıza ulaştığı aşikardır. Bugün akıllı telefonlar ile hayatımızın her anında bir bilgiye ulaşmak mümkündür. Eva İstanbul’un sunduğu mobil konsept geliştirme hizmetleri sayesinde kurumunuz, bu hızlı iletişim ortamında bireylerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilecektir. Eva İstanbul, kurumunuzun veya markanızın mobil iletişim dünyasında etkin ve erişilebilir bir konumda yer almasını sağlayacak profesyonel çözümler sunar. Tüm tablet ve akıllı telefonlarda kurumsal kimliğinizi yansıtacak arayüzlerin geliştirilmesi, bu arayüzlerde kullanılacak içeriklerin üretilmesi, mobil internet siteleriniz veya uygulamalarınız için periyodik güncellemeler hazırlanması ve değişikliklerin raporlanması gibi ihtiyaçlarınız için ajansımızın sunduğu mobil konsept geliştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 11. 11. MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME Katma Değerli Mobil Servis Mobil iletişim operatörleri üzerinden müşteri kitlenize sunacağınız ses ve data iletişimi haricindeki tüm içerik geliştirme hizmetlerini kapsar. Mobil İçerik Geliştirme Kurumsal içeriğinizin giderek yaygınlaşan mobil internet mecralarına yönelik olarak üretilmesi ve biçimlendirilmesi işlemlerini kapsar. Mobil Uygulama Geliştirme Hedef kitlenizle doğrudan iletişime geçmenizi sağlayacak akıllı telefon ve tablet bilgisayar uygulamalarının geliştirilmesi hizmetidir.
 12. 12. E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ Eva İstanbul, e-ticaret çalışmalarınızda sürdürülebilir başarıyı yakalayabilmeniz ve karlılığınızı arttırabilmeniz için profesyonel çözümler sunar. Web siteniz, satış siteniz, alışveriş sitelerindeki sayfalarınız veya sosyal medya hesaplarınız gibi birbirinden farklı ihtiyaç ve stilleri olan mecralarda ürünlerinizi etkin biçimde tanıtmak ve müşteri tabanınızı genişletmek için çözümlerimize başburabilirsiniz. İnternetin hızlı gelişimi ve özellikle mobil iletişimin yaygınlaşması, hayatımızın her alanını olduğu gibi alışveriş biçimlerimizi de derinden etkilemiştir. E-ticaret, son birkaç yılda tahminlerin çok ötesinde büyümüş ve ciddi bir rekabet ortamı yaratmıştır. Ancak bu hızlı büyüme birçok problemi de beraberinde getirmiştir ve mecraya özel profesyonel çalışmalar yapmak çok büyük fark yaratmaktadır. Eva İstanbul’un sunduğu e-ticaret içerik çözümleri, kurumunuzun kısa sürede güçlü bir e-ticaret operasyonuna sahip olmasını sağlayacaktır.
 13. 13. E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ Seo Metin Yazımı E-ticarete özel ürün ve hizmetlerinizin arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkması için güncel SEO stratejileri doğrultusunda metin yazımı hizmetidir. Ürün Katalog Güncelleme Ürün veya hizmetlerinizin değişen bilgilerinin tüm mecralarda aynı anda güncellenmesi için yapılan sistematik güncelleme hizmetidir. Fotoğraf Dekupe Ürün fotoğraflarınızın arka plandan soyutlanarak farklı mecralarda kullanılabilecek hale getirilmesi ve dekupe edilmesi hizmetidir. Ürün Fotoğraf Çekimi Ürünlerinizin farklı mecralarda tanıtımı için profesyonel ekipmanla ürün fotoğraflarının çekilmesi ve biçimlendirilmesi hizmetlerini kapsar. E-Ticaret Ürün Detay Yazımı E-ticaret siteniz üzerinden satışa sunulan ürünlerin etkin biçimde tanıtılması ve SEO tekniklerine uygun detay içerik bilgilerinin geliştirilmesi hizmetidir.
 14. 14. SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Günümüzün dünyasında tüm marka ve kurumlar için en etkin tanıtım ve kurumsal iletişim mecrası, sosyal medyadır. Eva İstanbul, sosyal medyayı etkin biçimde kullanarak mesajınızı daha geniş kitlelere yaymanızı ve imajınızı güçlendirerek rekabete dayalı pazarda güçlü bir konum elde etmenizi sağlayacak hizmetleri sunar. Eva İstanbul, farklı sosyal medya mecralarındaki varlığınızı sürdürecek ve hedef kitlenizi genişletecek profesyonel içerik çözümleri sağlamaktadır. Sosyal medya için içerik geliştirilmesi, mevcut içeriklerinizin yönetilmesi veya sosyal medya uygulamalarının oluşturulması gibi ihtiyaçlarınız için ajansımızla çalışabilirsiniz.
 15. 15. SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Sosyal Medya İçerik Yönetimi Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya mecralarında kurumsal içerikleriniz için güncelleme, biçimlendirme, raporlama gibi hizmet kalemlerini kapsar. Sosyal Medya İçerik Geliştirme Farklı sosyal medya mecralarında hedef kitlenizle iletişiminizi güçlendirecek kurumsal içeriklerinizin geliştirilmesi hizmetidir. Sosyal Medya Uygulamaları Markanız için sosyal medya mecralarında kampanya ve etkinlik düzenlemek için uygulama geliştirme hizmetidir.
 16. 16. evaistanbul.com.tr

×