Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Getting ready to become an active eTwinner: Show who you are - LV

854 views

Published on

Getting ready to become an active eTwinner: Show who you are (https://youtu.be/NVez5CIQDy8).
Translation of the presentation in Latvian.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Getting ready to become an active eTwinner: Show who you are - LV

 1. 1. etwinning.net Collaboration in eTwinning I. Settings & Participants IV. Management of the Twinspace Gatavošanās, lai kļūtu par aktīvu eTwinneri II. Parādi sevi PROFILA INFORMĀCIJA
 2. 2. Izvēlne  Aktivitātes  Par  Projekti  Pasākumi  Grupas  Attēli
 3. 3. Aktivitātes
 4. 4. AKTIVITĀTES Pastāstot par sevi, tu radīsi daudz iespēju eTwinning kopienā. Apskati savu profilu un izlem, kādu ziņu vēlies nodot citiem eTwinning dalībniekiem. Uzklikšķinot uz sava vārda vai attēla eTwinning Live, varēsi piekļūt savam profilam. Sadaļā AKTIVITĀTE tu un cilvēki, kas aplūko tavu profilu, var gūt priekšstatu par tavām aktivitātēm.
 5. 5. AKTIVITĀTES Pie AKTIVITĀTES mēs redzam arī informāciju par neseniem projektiem pasākumiem un grupām, kurās esi bijis iesaistīts. Te iespējams arī izlasīt/izveidot arī tavus ierakstus, apskatīt tavu vispārējo progresu, tavus kontaktus un tos, kas seko tev un kam seko tu.
 6. 6. Par
 7. 7. PAR Šeit var uzzināt vairāk par skolotāju un ar PROGRESA joslu palīdzību atklāt, vai šis skolotājs vairāk iesaistās projektos, pasākumos vai socializēšanās aktivitātēs. Ideja ir dot eTwinning dalībniekiem: ☆ ATZINĪBU par sasniegumiem eTwinning ☆ MOTIVĀCIJU doties tālāk par eTwinning pamatu apgūšanu Šeit redzams arī, kad lietotājs PĒDĒJO REIZI bija autorizējies un kādiem projektiem pieejams.
 8. 8. PAR Progresa josla ir eTwinning Live rīks, kas parāda, cik tālu eTwinneris ir ticis savā eTwinning ceļojumā. Progresa joslas ir tā kā momentuzņēmums par skolotāja pašreizējo eTwinning aktivitāšu portfolio. Tā koncepts ir ļoti vienkāršs: sistēma reģistrē vienkāršas, izmērāmas darbības, kas veiktas eTwinning (reģistrēšanos, dalību projektos u.c.). Papildu tam, progresa joslas ņem vērā arī veiksmīgi apgūtus pašmācības materiālus.
 9. 9. PAR Vairāk informācijas par šiem materiāliem iespējams atrast tiem veltītajā VIETNĒ vai pie ATBALSTS/profilā.
 10. 10. Projekti
 11. 11. PROJEKTI Šeit attēlota lietotāja projektu vēsture
 12. 12. PROJEKTI Ir ļoti svarīgi ielikt kādu informāciju pie projektu idejas. Tādējādi tevi uzrunās īstie projekta partneri! PROJEKTA IDEJU, kas redzama šeit var rediģēt savā profilā pie MANAS INTERESES.
 13. 13. Pasākumi
 14. 14. PASĀKUMI Šos pasākumus eTwinneri veido citiem eTwinneriem. Daži ir atvērti visiem daži ir slēgtām grupām. Ikviens var izveidot savu pasākumu, kamēr vien viņam ir kas interesants stāstāms citiem kopienas dalībniekiem.
 15. 15. Grupas
 16. 16. GRUPAS Grupas ir virtuālas vietas, kur eTwinning dalībnieki tiekas un apspriež konkrētus tematus vai citas interešu jomas. Vairākas grupas atbalsta CAD taču daudzas citas veido tādi paši eTwinneri kā tu. Šī sadaļa dod priekšstatu par grupām, kurās lietotājs iesaistās.
 17. 17. Attēli
 18. 18. ATTĒLI Sadaļā ATTĒLI var pievienot jebkuru profilam atbilstošu attēlu. Vienu no tiem izvēlies kā savu profila attēlu. Attēlus var augšupielādēt arī rediģēšanas logos. Dodies uz MANI ATTĒLI, kad rediģē savu profilu.
 19. 19. etwinning.net Concept, text and editing by eTwinning Central Support Service - 2015 Under Creative Commons License etwinning.net eTwinning Centrālā atbalsta dienesta koncepts, teksts un redakcija - 2015 Ar Creative Commons licenci

×