Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Getting ready to become an active eTwinner: Finalise your entry - LV

981 views

Published on

Getting ready to become an active eTwinner: Finalise your entry (https://youtu.be/-NG1J-kDELM).
Translation of the presentation in Latvian.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Getting ready to become an active eTwinner: Finalise your entry - LV

 1. 1. etwinning.net Collaboration in eTwinning I. Settings & Participants IV. Management of the Twinspace Gatavošanās, lai kļūtu par aktīvu eTwinneri I. Pabeidz reģistrēšanos PROFILA REDIĢĒŠANA
 2. 2. Izvēlne  Profila rediģēšana  Personīgā informācija  Mani attēli  Mana(-s) skola(-s)  Manas intereses  Privātums un drošība
 3. 3. Profila rediģēšana
 4. 4. PROFILA REDIĢĒŠANA Ir ļoti svarīgi pilnīgi pabeigt savu reģistrēšanos eTwinning platformā. Jo pilnīgāka informācija būs profilā, jo labāk cilvēki tevi pazīs, un pieaug iespējamība atrast labus projekta partnerus. Savam profilam vari piekļūt, klikšķinot uz sava vārda vai attēla eTwinning Live sākumlapā un REDIĢĒ savu profilu.
 5. 5. PROFILA REDIĢĒŠANA Rediģējot profilu vari mainīt savu PERSONĪGO INFORMĀCIJU, ATTĒLUS, SKOLU datus, savas INTERESES, kā arī savus PRIVĀTUMA & DROŠĪBAS uzstādījumus.
 6. 6. Personīgā informācija
 7. 7. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA Sadaļā PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA ir divas apakšsadaļas: «Personīgā informācija» un «Par mani». “Personīgajā informācijā” iekļautas personīgās detaļas, piemēram, vārds, e-pasta adrese un parole. Tavs LIETOTĀJVĀRDS ir vienīgais lauks, kuru pats nevari rediģēt.
 8. 8. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA Sadaļā “par mani” var iekļaut informāciju par sevi, piemēram, īsu dzīvesstāstu un informāciju par sevi internetā (interneta vietnes adresi, Facebook, LinkedIn, Twitter). Tas, ko raksti savā ĪSAJĀ APRAKSTĀ PAR SEVI parādīsies tava profila sadaļā PAR tevi, tam vajadzētu sniegt ieskatu par tavām idejām darbam eTwinning. Tā ir ļoti svarīga informācija, lai citi skolotāji varētu tevi labāk iepazīt. Šeit nevajadzētu publiskot
 9. 9. Mani attēli
 10. 10. MANI ATTĒLI ATTĒLU sadaļā vari pievienot jebkuru attēlu, kas atbilst tavam profilam. Izvēlies vienu kā savu profila attēlu. Attēlus var augšupielādēt arī ārpus profila sadaļas. Klikšķini uz «attēli» savā profilā.
 11. 11. Mana(-s) skola(-s)
 12. 12. MANAS SKOLAS Šajos laukos vari apstiprināt informāciju par savu skolu vai skolām. Iespējams, ka reģistrējoties tev nebija pieejama visa informācija. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai informācija par skolu tiktu pārbaudīta šeit.
 13. 13. MANAS SKOLAS Sadaļā MANAS SKOLAS obligāti tiek pieprasīta skolas kontaktinformācija, informācija par direktoru, kā arī vispārīgas ziņas par skolu. Ja maini skolu vai strādā vairākās skolās, nemaini informāciju par skolu. Tā vietā klikšķini uz pogas PIEVIENOT SKOLU un aizpildi detaļas par citu skolu.
 14. 14. Manas intereses
 15. 15. MANAS INTERESES Sadaļā MANAS INTERESES vari aprakstīt savas vēlmes PROJEKTA izveidošanai. Te vari norādīt, vai esi PIEEJAMS eTwinning vai eTwinning Plus projektiem un aprakstīt savu PROJEKTA IDEJU. Pārējā informācija šeit ir par valodām, priekšmetiem un skolēnu vecuma posmu, kas būtu tev saistoši projektā. Visu šo informāciju redz citi skolotāji.
 16. 16. MANAS INTERESES PROJEKTA IDEJA, ko apraksti pie MANAS INTERESES parādīsies pie PROJEKTI tavā profilā.
 17. 17. Privātums & drošība
 18. 18. PRIVĀTUMS & DROŠĪBA eTwinning veicina un strādā lai nodrošinātu eDrošību. Tu vari kontrolēt, kas redz un komentē par tavu profilu. Kā arī vari ziņot par aizskarošu uzvedību ar ziņošanas pogu.
 19. 19. PRIVĀTUMS & DROŠĪBA Tavu lietotāju ir iespējams deaktivizēt un/vai izdzēst. Vienmēr sazinies ar savu nacionālo atbalsta dienestu, pirms rīkojies. Ja izvēlēsies DEAKTIVIZĒT savu kontu, tevi nevarēs uzmeklēt citi eTwinneri. Taču profilu var atjaunot jebkurā brīdī. DZĒST savu kontu vajadzētu tikai tad, ja tiešām vairs nevēlies piedalīties eTwinning. ?
 20. 20. etwinning.net Concept, text and editing by eTwinning Central Support Service - 2015 Under Creative Commons License etwinning.net eTwinning Centrālā atbalsta dienesta koncepts, teksts un redakcija - 2015 Ar Creative Commons licenci

×